Nowa Machina

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
twoonesix

2006-06-28 15:27:43

Nic nie rozumiesz z tego co napisałem, heh...

__

VIP
Pajda

2006-06-28 15:30:31

Czemu nie masz ?
Malo sklepow w necie ? Ja kupuje tam gdzie jest to co mnie interesuje, zamiast z tak banalnego powodu zdecydowanie pogarszac to co kupuje.

__

VIP
Pajda

2006-06-28 15:36:52

Gainward to zlom, drogie i slabe jakosciowo karty dla "srednio inteligentnych" ;)
Ale ati tez nie polece, kiedys sie jaralem nimi, polecilem pare i w wyniku tego musialem latac po ludziach bo im cos nie dzialalo jak trzeba, a przestawienie czegos w sterach pod gre lub ich zmiana to za duzo dla wiekszosci uzytkownikow.

__

Użytkownik
pawelloo

2006-06-28 17:57:57

to podaj jakies konkretne... najlepiej zeby mialy sklep w Poznaniu ;|

__

Użytkownik
freak

2006-06-28 18:46:11

+

__

VIP
Shiro_4

2006-06-28 19:03:04

To musialo byc dawno i nieprawda. Ludzie kto wam powiedzial, ze trzeba cos przestawiac zeby dzialalo? Przeciez to to samo co nvidia.

__

VIP
Pajda

2006-06-28 20:56:00

Owszem to bylo dawno, ale jak sobie pomysle jakie byly jazdy z chociazby neverwinter nights (ster a gra dziala z bledami, ster b gra dziala lepiej, ster c gra przestaje dzialac, ster d gra znow dziala ale jakies efekty sie rabia) to mi sie odechciewa tej firmy jeszcze na pare najblizszych lat. A to czcionki w porshe, a to costam, albo znajomy zakochal sie w jakis tam niszowych wyscigach co w ogole nie chodzily na ati i kupil specjalnie dla nich 4ti.
Ze juz o takich naprawde starych przypadkach jak przeflashowanie biosu bo starszy/defaultowy byl konfliktowy nie wspomne.

Zly dotyk boli :P Jezeli ATI wypusci jakas rewolucje przy swietnej w stosunku do konkurencji ceny to wtedy moze sie nawroce :P

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-06-28 21:22:48

podam na swoim przykladzie ;)
kumpel pozyczyl mi r9100 ktory teraz posiadam, w pk zwisala mi jedna mapa (jesli dobrze poustawialem bo inaczej 2 zwisaly) zwis polegal na wylaczeniu sie karty graf i jej restarcie ok 1min :)

teraz w q4 mam zwiechy takie ze moge dac tylko twardy reset i czesto nie moge z kumplem dograc meczu :((

wina lezy po stronie niedopracowanych sterownikow
fakt karta jest dosc stara. ale teraz chyba radeon juz takich bledow nie robi :)

__

Użytkownik
Xsi

2006-06-28 22:07:30

stary nie produkuj sie, bo siedze w tym temacie troche czasu, sam szukalem obudowy do nowego kompa przez pol roku i w koncu kupilem Cheftec Dragon, i to jest obudowa z tych "ladniejszych" i wcale nie jest tania, zreszta sam napisales sobie cene tej marki, wiec zastanow sie najpierw zanim odpowiadasz na czyjs post, moze 400 zl dla ciebie to malo, ale dla wiekszosci ludzi napewno nie, wszystkie te silverstony ktore podales wyrozniaja sie rzeczywiscie, ale ceną, jesli chcesz kupowac takie rzeczy tylko po to zeby kumplom szpanowac ile to kasy nie wylozyles na swojego kompa to prosze bardzo, ale wez pod uwage takze to jak rozmieszczone sa elemnety wewnetrzne oraz ile miejsca jest w srodku, pod tym wzgledem króluje chieftec i tutaj raczej wiekszosc ludzi, ktorzy siedza w tym temacie przyzna mi racje

__

VIP
Pajda

2006-06-29 03:22:10

barwkomp.pl chyba jest w poznaniu ? kiedys ich lubilem, ale nie zamawialem tam nic odkad znajomy odszedl a to juz troche czasu temu bylo
a tak to nie wiem, ale czemu kupowac na miejscu ? przeciez mozna po prostu zamowic i przysla do domu gotowe :P

__

Użytkownik
m4D

2006-06-29 17:04:32

x850xt nie bedzie lepszy od tego 7600gs na ddr3 i pamieciach 1,2 ns.
Mowiac o tym ze radeon to szit, gry sie wylaczaja, trzeba cos przestawiac w sterach, to jestescie smieszni lub staliscie sie zagorzalymi fanbojami. Jesli sie nie zna na sprzecie bierze sie plyty glowne modele "krzak" lub majac zwalonego wina, albo na dodatek nie robieniu formata po wlozeniu karty graficznej innej firmy ( korzystajacej z innych sterownikow, niz stara karta).

Mam geforca, mialem radeona, nie widze roznicy.

Co do plyty glownej czemu matx? takze nie polegalbym na tym zasilaczu tracera, bo komputer moze zarowno chodzic stabilnie, lub zwiechac regularnie, a zasilacz sie spalic, ne daj Boze ciagnac za soba reszte sprzetu. Jesli chcesz porzadna obudowe i zasilacz to polecam:

Obudowa http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=170802
Zasilacz http://zenfist.pl/pID/274.htm
pozdrawiam..

__

VIP
Shiro_4

2006-06-29 19:00:49

Oczywiscie, ze bedzie. XT PE na rdzeniu r480 z pamiatkami gddr3 1.6 ns samsunga bez problemu daje ponad 7000 punktow w 3dmarku 2005. Popatrz sobie na pierwszy lepszy test wydajnosci chocby tutaj:
http://www.frazpc.pl/artykuly/457/MSI/NX7600GS/Szybko,/tanio,/cicho/

__

Użytkownik
haotyczny

2006-06-30 01:32:34

Lucas rozje*** mnie tym tekstem

__

Użytkownik
haotyczny

2006-06-30 01:40:43

Skoro mowa na ten temat to poszukuje kogos kto ma sklep komputerwy w warszawie napewno dam zarobic sprawa polega na tym ze moge wziasc kredyt bezgotowkowy na pomoce naukowe i chce se kupic laptopa tylko zeby cena byla by wyzsza na fakturze niz ta za laptopa np za laptopa place 3tys a na fakturze jest 4.5 tys ja gotowki biore do kieszeni 1.5 tys a temu co pomoze mi to zalatwic daje spora czesc.

__

VIP
Pajda

2006-06-30 07:47:59

W niektorych miejscach dawanie linkow do frazira jest karalne ;)

__

VIP
Pajda

2006-06-30 07:52:53

Robienie formatu przy zmianie karty/sterow jest faktycznie oznaka znajomosci na sprzecie :P

__

Użytkownik
WoPi`

2006-06-30 08:45:09

o Boze co to jest -.- no i popadlem w kompleksy :((

__

Użytkownik
m4D

2006-07-01 10:37:45

wiesz np. DirverCleaner czasami do konca nie czysci starych sterow, zostaja jakies brudy i moga byc klopoty z wydajnoscia, najlepiej postawic system od nowa w takim wypadku a nie pozniej miec problemy

__

Użytkownik
Bitman

2006-07-03 14:54:56

Wszystko fajne tylko karte radził bym zmienić na MSI GeForce 6800GS, jest w podobnej klasie cenowej (600 zł - allegro) a kręci się bardzo dobrze i jest porównywalna z 6800GT, a po OC jest nawet szybsza!

__

Użytkownik
Bitman

2006-07-03 15:14:54

Znajdź mi w sklepie GF 7600 GS na DDR3... takich kart jest bardzo mało bo producent montuje układy DDR2 i obniża koszty produkcji nie zaniżając nominalnych osiągów karty. 7600 GS na ddr3 po podkręceniu na 675/1430 daje ogromne osiągi, ale co z tego skoro nie można jej dostac...

__

VIP
wilgotna pela

2006-07-03 21:35:31

sa problemy ze sterami (1000, 1300, 1600 z niektorymi plytami asusa nie chca dzialac poprawnie, przy probie rozwiazania konfliktu zostaje sie wyslanym do "inzynierow z tajwanu" ktorzy nazywaja to zabezpieczneniem nvidii przeciw kartom ati w nf :) ciekawe jest to ze widac "inzynierowie z gigabyte" takich problemow nie maja... to wszystko.

reasumujac radeonow szitem bym nie nazwal. trzeba po prostu umiec dobrac hw.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

310 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie