Relacja z NC XII CoD S&D

Dostosuj

Końcem ubiegłego roku podane zostały informacje na temat platform, w które ClanBase postanowiło zorganizować turniej sygnowany nazwą NationsCup. Jest to już dwunasta edycja zmagań dla reprezentacji krajów i oczywiście na liście gier nie mogło zabraknąć takich tytułów jak Call of Duty 2 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare. W obu przypadkach wśród uczestników znajdują się narodowe drużyny biało-czerwonych.

Od momentu opublikowania wykazu zawodów NC rozpoczęły się konkursy na kapitanów reprezentacji. Najpierw chętne osoby do objęcia tego stanowiska zgłaszały to odpowiednim władzom, a następnie wszyscy użytkownicy serwisu CB mieli możliwość wzięcia udziału w typowaniu swojego najlepszego kandydata poprzez udział w odpowiednim głosowaniu. W trybie Search&Destroy na platformie CoD2 największe poparcie otrzymał Olaf "winkieh" Urbańczyk, natomiast scena CoD4 pałeczkę dowódcy postanowiła powierzyć Marcinowi "M4rko" Marczukowi.

Obaj kapitanowie w miarę szybko uporali się z zebraniem odpowiedniej według swoich zamysłów ekipy do gry. Wszyscy powołani do reprezentacji zawodnicy mają duży bagaż doświadczenia w rywalizacji na najwyższym poziomie, a na co dzień występują w najlepszych rodzimych formacjach. Po kilku towarzyskich spotkaniach dwie główne drużyny były gotowe do rywalizacji, która rozpoczęła się 26 stycznia.

 

| Wstęp | CoD4 S&D Pro |

 • 1
 • 2

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

610 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie