Opener Cups dla fanów FIFY

Dostosuj

Czwartego czerwca o godzinie 21:00 otwarte zostaną zapisy do turnieju Opener Cups organizowanego przez serwis eFIFA.pl oraz polskiego wydawcę gry FIFA - Electronic Arts. Polski oddział koncernu zapewni dla najlepszych zawodników (zarówno na platformie PC, jak i Playstation 3) nagrody o łącznej wartości dwóch tysięcy złotych. Liczba miejsc w turnieju nie jest ograniczona.

 

Turnieje Openers Cup to przede wszystkim kolejne święto dla wirtualnych graczy, właśnie wtedy to do naszego użytku zostanie oddany kolejny "kawałek" witryny, z tego też powodu aby uczcić to wydarzenie, oraz świetować  Dzień Dziecka przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich graczy. Muszę podkreślić, że bez pomocy polskiego oddziału Electronic Arts z pewnością nie byłoby to możliwe.  Zapraszam wszystkich, bowiem oprócz szansy na wygranie wspaniałych nagród nie zabraknie również zdrowej rywalizacji a co za tym idzie wspaniałej zabawy- mówi jeden z organizatorów turnieju, Piotr "WajpeR" Wajchert.

 

Podział nagród prezentuje się następująco: zwycięzca turnieju na Playstation 3 otrzyma Sony PSP, srebrny medalista grę 2010 FIFA World Cup South Africa oraz klawiaturę do pada DualShock - wireless keypad, zaś brązowy medalista grę 2010 FIFA World Cup South Africa. W turnieju na komputerach osobistych trzej najlepsi gracze otrzymają odpowiednio Sony PSP, głośniki Creative  Inspire T6100 5.1, oraz Gamepad Rumblepad II.

 

Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

 

Źródło: własne.

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

207 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2019

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie