Fraguj dla domu dziecka z H5F

Dostosuj

Jedna z bardziej rozpoznawalnych polskich organizacji esportowych Happy Five Friends zaledwie kilkanaście dni temu powraciła po kilku miesiącach nieaktywności. Razem ze startem działalności reprezentanci i wszystkie osoby z H5F postanowili wesprzeć Dom Dziecka im. Ks Gorazdowskiego w Krośnie poprzez wzięcie udziału w konkursie organizowanym przez zarząd polskich eliminacji World Cyber Games. Zawody polegają na zebraniu jak największej ilości osób na Facebooku, czy włodarzom H5F i Waszej pomocy uda się wspomóc wcześniej wspomniany dom dziecka, miejmy nadzieję, że tak.

 

Cel akcji organizowanej przez Happy Five Friends jest szczytny, dla podopiecznych domu dziecka jest to ogromna szansa, dla nas jest to tylko jedno kliknięcie, dla nich to możliwość dostania przecudownych nagród. Dla H5F zafragowało już 3280 osób, co plasuje H5F na dziesiątym miejscu w rankingu, lecz to wciąż za mało na główną nagrodę. Jeszcze raz rozjaśnię co należy zrobić, aby wspomóc Dom Dziecka im. Ks Gorazdowskiego, wystarczy, że wejdziesz w poniższy link, a tym samym pomożesz Happy Five Friends w tej charytatywnej akcji.

 

Fraguj dla domu dziecka z H5F

 

Nie bądź obojętny, każde z dzieci znajdujących się w domu dziecka liczy na twóje kliknięcie, nie zawiedź ich, zaangażuj się w akcję organizowaną przez drużynę Happy Five Friends. Michał Bogacz, właściciel zespołu prosi o wsparcie każdego z Was, do akcji przyłączyły się również inne znane organizacje, takie jak CEFO, czy Dziewuchy-Gaming, przyłącz się i Ty. Na końcu dodam o jaką nagrodę walczy H5F, jest nią monitor Samsung SyncMaster PX2370, który ma powędrować do domu dziecka.

 

Źródło: H5F.pl

KomentarzeKomentarze

 • Thaos123

  #1 | Thaos

  2010-08-14 18:38:41

  magic-gaming.xaa.pl wspiera tą działalność !! POMÓŻ I TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4591 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie