1na1 blanka

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Grmx

2009-03-23 18:29:58

japier.. ioi, jaki ty jestes obłudny to sie w pale nie miesci... k***a czlowieku, tak przygotowalismy to na ciebie, zeby na tych twocih LANACH musiec grac dwoma rekoma a nie jedna.
Powinienes isc do PSYCHOLOGA (to jeszcze nie psychiatra), moze ci pomoze. bo nie chce ci zadawac pytan typu jak szkola, jak rodzina jak przyjaciele, bo to nie moja sprawa... ale wez dorośnij.

a tak w ogole to olać, wszyscy znaja prawde... i jestes dla nas jak paproch na koszuli... zbedny i niepotrzebny.

__

Użytkownik
1o1

2009-03-23 20:16:36

grumx, zobacz co ty z bodzem zrobiliscie i naprawde popatrz na siebie i siebie nad soba zastanow, to co zrobiliscie jest zwyklym oszustwem, i mnie macie czelnosc nazywac oszustem...

__

Były Redaktor
raul

2009-03-23 20:44:55

Przyglądałem się całej dyskusji od początku i powiem tak, że jak by nie patrzeć bodzo podał w miare konkretne “dowody”, ale to nadal słowo przeciwko słowu. Proponuję następnym razem na server zaprosić same zaufane osoby i najlepiej by było jakby nie były powiązane z żadnym z graczy.

Przecież skoro oszukiwał to to wyjdzie bardzo szybko i nie będzie się dało tego ukryć... Dalsza polemika moim zdaniem nie ma tu sensu, czas pokaże...

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-03-23 21:51:29

"Przecież skoro oszukiwał to to wyjdzie bardzo szybko” - za przykład mamy sportowców, którzy np. w 2008 mówili “a jo to zaś w 68 na olimpiadzie sobie zaszotowołem igłę w dupę" ;-)

__

Użytkownik
shalu

2009-03-23 22:58:51

Raul uwierz mi na scenie jestem od prawie 10 lat i takich jaj nie widziałem. Byłem poproszony o spektowanie meczu bodza vs 1v1 gdzieś grudzien/styczeń i oczywiście fejk. Na spekcie ze mną i na tsie siedział grumix ktory też był na serwerze i vicek z warsowa . Fejk wyjść nie chciał a gdy wyszedł wchodził na nowym koncie . 100 ktoś z kolegów fajnego. Ja to powiem TAK Morda nie szklanka nie zbije się zapamiętaj....
A z grumixem grałem coda spory czas i jestem pewny jego. Po za tym o czym tu mówić jak lol gra zawsze jest problem....

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-23 23:28:36

a ja dalej czekam na odpowiedz, czemu bodzo mnie oskarzyles o bycie edenem_ ? -.-

__

Użytkownik
xar!on

2009-03-24 01:29:05

....po mimo jego wieloletniego doswiadczenia, jest graczem bardzo slabym, wygral pare turniejow bo nie mial tam zadnych przeciwnikow i uwaza sie za nie wiadomo kogo, a jest zwyczajnym nieudacznikiem.... (o Bodzo)

tak jakby był nieudacznikiem to taki klan jak DELTA by jego nie chciał to po pierwsze
po drugie to Bogdan może się pochwalić, że grał na polskich finałach ESWC, a ty co? Sama kwalifikacja do nich to już jakiś tam 'zaszczyt'
po trzecie zazdrościsz mu tego co osiągnął? przecież ciebie by nikt nie znał gdyby nie twoje 'akcje' a o dojsciu do DELTY FX czy PGS to możesz sobie raczej marzyć? :D

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-03-24 08:03:51

Ja gdzies slyszalem ze akurat jak Cie DELTA poszukuje to nie jest zbyt dobrze :) “Twoja stara gra w DELCIE” ooo takie cos ;>

__

Użytkownik
wiecek.

2009-03-24 08:12:47

tylko 95% czytających ten portal by z chęcią poszło do delty jakby im złożyli ofertę nawet napalony nastolatek który wymyślił ten jakże przezabawny tekst ;)
Odnośnie całej sprawy to wszyscy wiemy, że 1o1 to ciotka i oszukiwał, ale bez 100% dowodów nadal może zgrywać idiotę i mówić, że to nie on ehhh

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-03-24 10:13:52

Oj, tu jest wiecej niz 5% osob, ktore wchodza z przyzwyczajenia niz sa progejmerami :) Niech mi ktos powie jak sie takie sprawy rozwiazywalo w q1/q2/q3/q4...

__

Użytkownik
spil

2009-03-24 10:46:36

w q2, gdzie quake' owe malzenstwo zastosowalo ten trik pierwszy raz, uszlo im to plazem - nikt nic nie zrobil ;] ani w/o na korzysc przeciwnika, ani nic

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2009-03-24 10:54:49

mniej-więcej tak jak teraz ;) ktoś robił borutę na jakimś forum, człek był banowany z czego się dało mu udowodnić czitowanie, a potem to już różnie było. Niektórzy przestawali czitować i nikt do nich już nic więcej nie miał (np. walter w USA), a niektórzy po prostu przepadali gdzieś i nic więcej nie osiągali.

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-03-24 11:11:44

... jak Maweliti z Polski :-P

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2009-03-24 12:06:48

Ja nigdy nie czitowałem, brzydzę się tym i uważam, że to tylko utrudnia sprawy samemu cziterowi, który nie uczy się odpowiedzialności i prawidłowego podejścia mentalnego do gry. Uczy się łatwych rozwiązań, a potem jest po uszy w g*wnie, kiedy już pojedzie na LAN i musi nagle polegać tylko i wyłącznie na sobie, a tego po prostu nie potrafi.

Zresztą sprawa hrupka już dowodzi jak traktuję cziterów.

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-03-24 12:23:20

Jednak trzeba mieć IQ 150+ żeby rozumieć mój dowcip :ASD

EDIT: Kto duel? :->

__

Użytkownik
dziadu

2009-03-24 13:03:24

“Twoja stara gra w DELCIE” a ja chyba wiem kto to wymyślił;p

Co do całej sprawy to nie pierwszy i nie ostatni turniej. Trzeba poczekać aż będą serwery na hasło czy jakoś tam inaczej, nie śledzę tego na bieżąco, choć czasem pogrywam, i się wszystko wyjaśni ;) Albo jak to się mówi cu@lan wtedy już nie będzie wątpliwości... ;)

A i taka dygresja nigdy nie mogłem zrozumieć jednej kwestii odnoście oszukiwania. Czy wygranie jakiegoś turnieju (często bez nagród itp.) za pomocą nieczystych zagrań jest satysfakcjonujące? Przecież jest świadomość, że gdyby nie ktoś lub coś to by się nawet nie doszło do finału lub wyszło z grupy... No ale to tylko moje odczucie. Pozdro.

__

Użytkownik
m1ru

2009-03-24 13:10:42

wcale nie musial to byc blanka :D przypomina mi sie sprawa niejakiego szweda o nicku f1rma ktory z tego co pamietam gral na dwoch oknach ( jesli tak nie zrobili to teraz maja okazje przetestowac taki motyw :D) :D niezle jaja :D ktos tu napisal ze bodzo moze sie pochwalic kwalifikacja na lana eswc :DDD chyba w q4 gdzie wystarczylo zaplacic 20 plnow bo w q3 wyeliminowal go tox1c :D szkoda ze nie szykuje sie jakis lanik wtedy mialby okazje potwierdzic swoja niewinnosc 1o1 i blanka :P

__

Użytkownik
xar!on

2009-03-24 18:29:31

no grał w q4 i co? :D zauważ, że dostał się wtedy jak w Q4 grali jeszcze ludzie :D a tox1c wcale nie jest taki słaby więc o co chodzi? D:

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-24 19:29:48

spil , sam jestes malzenstwo :D ozeniles sie z Q na #q2.pl :DDDDDD, wiec morda

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-03-24 19:33:33

To ja jestem ostatnim kawalerem? :-(

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-24 19:51:41

dobra blanka idz sie przygotowuj do bierzmowania nara o/

__

Użytkownik
PiWo5z

2009-03-24 20:05:53

mi sie wydaje, ze ta cala nagonka jest przygotowana przez nooba przeciwko pro graczom... boli go to, ze tak dobrze graja i maja fejm :D

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-04-08 22:56:24

Jeżeli Bodza nazywasz nubem to znaczy, że jesteś 1o1 na fejku!

http://cybersport.pl/newsy/pelny/fooKi_mistrzem_bodzo_i_Blanka_tuz_za_Szwedem

:-D

__

VIP
Mateck

2009-04-09 00:24:14

te, panie archeolog!

__

Użytkownik
aiken

2009-04-09 02:35:17

heh, przeoczylem ten topic, ale od siebie moge dodac ze gralem troche dueli z 1o1 w q3 i jego gra budzila we mnie wiele watpliwosci. Mimo iz skillowo gralismy podobnie tak jesli chodzi o timing to byla jakas paranoja z jego strony i mimo iz nie mam dowodow to jestem mocno przekonany ze uzywal timerow.

To nie jest tylko takie odczucie w stylu “bo lepiej zbieral ode mnie”, ale jego odpowiedzi na pytania z tym zwiazane byly strasznie nieprzemyslane i odkrywaly smutna prawde. Bylo to dawno, wiec bede aproksymowac, ale teksty w stylu: “ja w ogole nie licze, bo mi sie nie chce, po prostu gram na wyczucie wchodze i sie pojawia”. Moze poza scisna swiatowa czolowka nie znam nikogo kto by byl w stanie na tak szybkiej mapie jak hub3aeroq3 timowac dokladnie RA, YA i MH wchodzadzac w niego idealnie i twierdzic ze wcale nie liczy tylko gra na wyczucie i to nie raz, ale caly czas! Ponadto pytalem go jak wyglada gra w q2 i opowiadal mi, ze dziwi go ze w q3 tak sie ludzie rozbijaja o te item’y ze w q2 to nie bylo takie istotne, bo kazdy ma timery, ktore odliczaja za Ciebie. To jest fakt, bo widzialem nawet konfig purriego do q2 i tam to jest w standardzie, wiec pewnie ciezko sie takiemu zawodnikowi jak 1o1 przerzucic na nowa gre i stracic glowny dopalacz.

Nie jestem jedyna osoba, ktora miala w tamtym czasie takie odczucia i nie chce zebyscie to co tutaj napisalem przyjmowali za pewnik, ale jasna sprawa jest to ze ta osoba nie budzi zaufania i to co pisze wydaje sie bardzo prawdopodobne w swietle opisanych w tym temacie przykladow. W QL timery raczej sa lepiej zblokowane niz w Q3, wiec niestety trzeba uzywac takiego z krwii i kosci. Jak dla mnie jest to jasna sprawa i skwitowac moge to tylko stwierdzeniem:

Żwirek i Muchomorek!

__

VIP
Grmx

2009-04-09 09:19:37

true.

takich timerow jest od ch... dosc sprawnie mozna nimi sie poslugiwać, swojego czasu jak gralismy w Q4, jeden z graczy Q2 przesylal kazdemu owy timer... wiec bardzo mozliwe ze znajda sie i na scenie QL osoby ktore korzystają z podobnych przyrzadow... fail

__

Użytkownik
LaM

2009-04-09 10:30:32

Smacznego jajka i wyjdzcie na dwor ..... :]

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-04-09 13:40:43

1o1 to jest najwiekszy idiota jakiego w zyciu widzialem i przysiegam ze jak go zobacze to rozbije mu ten jego zahaxowany komputer na glowie

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-04-10 00:00:27

Musisz być szybki bo nie tylko Ty go tak bardzo kochasz :>

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-04-10 12:43:18

szkoda, ze na lanie zadnym go nie spotkamy, bo:

a. bez haxow nie umie grac
b. boi dupe

__

Użytkownik
qwe

2009-04-10 12:46:48

Piotrek, opisz historie jak Cie 1on1 zrobil w niedoszlym meczu w ESL :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-04-10 15:49:47

a szkoda czasu na tego idiote :D

__

Użytkownik
Crash_

2009-04-10 19:52:20

no mów ;p

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-04-10 21:23:04

Mów chętnie posłuchamy !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
n4rf

2009-04-11 00:00:25

ooo juz widze jak wszyscy leja lola :SAD

__

Użytkownik
L3si0

2009-04-11 07:29:47

oooo malolaci beda bic malolata :ASD a wiecie dzieci, ze w Polsce grozby sa karalne ? wec lepiej trzymajcie jezyk za zebami i przestancie kozaczyc, bo to troche zalosne jest :)
ps. jestem pewny, ze jakbysce go spotkali na jakims turnieju to i tak byscie go nie ruszyli :]

__

Użytkownik
a1mar

2009-04-11 12:37:27

Sam fakt że ktoś chce kogoś pobić za gry komputerowe jest trochę śmieszny :D

__

Użytkownik
oskid

2009-04-11 13:00:21

...ale może by go to coś nauczyło a nawet odbiło się pozytywnie w realnym życiu bo pewnie w nim jest taki sam.

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-04-11 13:21:10

Ta lesio nie ruszylbym go, bo ty ku*wa gadasz z aikenem czy innym xarem, wejde na scene i wytargam go stamtad.

A co do esl to sprawa jest taka, ze umowilismy sie na jakis tam dzien na 23:00. Sprawdzalem czy zaakceptowal mecz o 22:50 i oczywiscie nic nie bylo, wiec sobie poszedlem. Na drugi dzien patrze a ten idiota zaakceptowal mecz o 22:53 i napisal protest, ze sie nie stawilem na mecz :D. Ok umowilismy sie na inny dzien ale na 22:00 bo admin go olal i powiedzial, ze mamy jeszcze czas na rozegranie meczu. Czekalem na niego od 21 do 23 byl caly czas online, pisalem caly czas do niego w ql, nie odpisywal nic. Po terminie meczu wyszedl, za pol godziny znowu byl online i pisze do mnie czemu mnie nie bylo :DDD najlepsze jest to, ze pisal, ze szukal mnie na ircu :D choc ma podane moje gg, maila, w ql ma mnie we friendsach ale oczywiscie nie mogl nigdzie tam napisac, tylko na ircu ku*wa.

Pozdro :D

__

Użytkownik
xar!on

2009-04-11 13:31:28

ani...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3743 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie