Pytanie techniczne, port USB

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qwe

2008-12-16 13:09:06

Witam!
Chcialbym podpiac myszke i klawiature pod taki
http://allegro.pl/item504166634_przelacznik_usb_3_wersje_1_2_lub_3_wyjscia_wro.html

przelacznik.
Obsluguje on jednak port USB 1.1

Mam klawiature Razer Lycosa oraz mysz Razer Deathadder.

Urzadzenia pod USB 1.1 zapewniaja natezenie do 100mA, natomiast pod usb 2.0 - 500 mA

Pytanie brzmi:
Czy podlaczajac moje Razery pod ten przelacznik swiatlo wydobywajace sie z tych urzadzen nie bedzie ciemniejsze??

Probowal ktos podpiac ktores z ww. urzadzen pod port usb 1.1 jak i 2.0 ?? Czy byla jakas roznica w janosci swiecenia?
pozdrawiam

__

Szef
rr

2008-12-16 13:11:07

zobacz ile pradu oba urzadzenia ciagna moja klawa np ciagnie 100ma sama (logitech), myszka razera 200 ma wiec razem do 300 a wiec fail, zobacz na urzadzeniach na spodzie jakie moce potrzebuja, bez zasilacza dodatkowego w hubie usb mozesz miec problem na 1.1

__

Użytkownik
qwe

2008-12-16 13:33:33

hmm moja ma 150mA
Widze, ze ten przelacznik ma zawnetrzne zasilacznie DC 5v (na jednym ze zdjec widac, posrodku).
Mysle ze komputer dostarczy sygnal a rozdzielacz go wzmocni choc moze sie myle, bo chyba z portu usb 1.1 nie moze wyjsc natezenie wieksze od 100mA

__

Użytkownik
qwe

2008-12-17 23:02:05

ok rozwiazalem problem

W moim monitorze jest hub usb ktory jest oddzielnie zasilany, wiec niezaleznie ile urzadzen podepne natezenie pradu bedzie podawane z wbudowanego huba, usb bedzie tylko przesylal dane.

Dzieki temu moge samodzielnie zbudowac taki manualny przelacznik oparty o przedluzacze usb :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

249 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie