Dziewczyny na scenie QUAKE 3

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kar1ma

2007-05-26 13:05:50

Hejka :)
Mam pytanie do calej queke'owej spolecznosci. Od kilku miesiecy gram w koncu z ludzmi w internecie (po paru latach grania z botami) przewaznie na serverach Aster (1v1 chyba cos nie dziala od kilku dni), Toya lub jakis prywatnych i do tej pory nie spotkalam sie z innymi dziewczynami... Czy sa takowe i aktywnie w Polsce graja? Jezeli tak to prosze o jakis kontakt do nich lub server gdzie moge z nimi zagrac. Jezeli nie to prosze rowniez o jakis kontakt lub namiary na dziewczyny z Europy. Z gory dziekuje za informacje, etc.. i przepraszam jezeli zasmiecam tym tematem Wasze forum.
Pozdrawiam

kar1ma

__

Użytkownik
kaboom

2007-05-26 13:08:49

nie zasmiecasz :D wreszcie jakis normalny topic :)

hmm kiedys dzieczyn bylo wiecej, slawna monia :D teraz to mi sie tylko nexhia kojarzy, nex czasem z nami lami na serwerach :D

__
Cybersport.pl

Użytkownik
Xsi

2007-05-26 13:31:19

no jeszcze jest Magda aka ?sane?, ale ona gra CA

btw pamietam cie, ostatnio gralas z moim kumplem :>

__

Użytkownik
[iGs]spook!

2007-05-26 13:35:04

ha :D mam w clanie jedna :P arxi ale ona tez ca. zreszta Madzie tez mam w clanie :D

__

VIP
aphex

2007-05-26 14:11:50

w ostatnim czasie, bardzo zadko gram, ale jedyna znana mi dziewczyna z jaka mialem przyjemnosc grac w ostatnim czasie jestes ty. zresztapewnie nawet bym sie o tym nie dowiedzial gdyby rush sie nie wygadal =)

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-26 14:45:08

no to widze ze jednak sa dziewczyny :) monia, nexhia, sane, arxi.. to juz wiecej niz pare :)

kaboom - piszesz o dziewczynie monia; ona juz nie gra?

Xsi - a ktory to byl?

[iGs]spook! - dasz mi do niej namiar, albo adres servera gdzie pogrywa z Wami?

digit - hejka :) podobal mi sie mecz, zwlaszcza ten dlugi overtime :)

__

Użytkownik
qwe

2007-05-26 14:50:31

z tego co wiem Monia nie gra juz w q3

__

Użytkownik
Xsi

2007-05-26 14:52:47

mUd ;)

__

Użytkownik
Xsi

2007-05-26 14:53:41

digit ty zyjesz jeszcze wogole? :P pykenlibysmy jakiego mecza znowu ;)

__

Użytkownik
kaboom

2007-05-26 16:00:17

moni już nie ma :D legedarna dziewczyna z dioxide :D

__
Cybersport.pl

VIP
spec_u

2007-05-26 17:08:41

kobieta na esporcie łał xD Witamy ;- )))

__
ema

VIP
Preak

2007-05-26 17:34:35

ja znam tylko jedna z CSa ;D


__

VIP
aphex

2007-05-26 17:42:25

moje gg masz w profilu, daj cyne jak bedziesz mail ochote zagrac, a obiecuje ze postaram sie nie bic zbyt mocno ;-D

__

VIP
aphex

2007-05-26 17:44:57

witka, mam nadzieje ze przez ten przydlugawy overtime nie wygotowala cie sie cala woda z garnka z ziemniakami ;-DDD

btw. moze kiedys jeszcze powtorzymy ten duelik...?

__

Użytkownik
Xsi

2007-05-26 17:50:04

ahaha zabawny jestes :D, dodam cie do znajomych i do listy na gg, jak bede mial czas to wieczorem sie odezwe ;)

__

VIP
aphex

2007-05-26 18:10:07

tylko zeby pozniej nie bylo placzu i straszenia kolegami, ostrzegalem =)

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-26 18:17:27

spec_u - hejka :)

digit - hehe troche jej ubylo :P a co do dueliku to mozemy go powtorzyc - bardzo chetnie :)

__

Użytkownik
saBek

2007-05-26 19:00:33

Ładna z ciebie dupa z twarzy

Mógłbym Cię nauczyć paru sztuczek

__

Użytkownik
yeltzyn

2007-05-26 19:03:50

Monia gra w et w 4Fun i TLuje ze specta ;p (o ile to ta sama).

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
yeltzyn

2007-05-26 19:05:49

Zapraszamy na irc siec quanenet.org!

kanały:

org.pl
quake3.pl

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
move

2007-05-26 20:04:22

jak cos palniesz to kwiatki wiedna :)

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-26 20:12:00

yeltzyn - dzieki :) musze zainstalowac mirca i postaram sie tam pojawic

__

Użytkownik
Xsi

2007-05-26 20:12:58

pytanie tylko czy to jej zdjecie czy tylko jakis tam avatar :>

__

Użytkownik
El-Mo

2007-05-26 20:33:38

jest jeszcze Iza grająca w cpma i Jola czasami grająca CA

__

Użytkownik
avalon

2007-05-27 08:50:18

na 1.16 gra dosc duzo dziewczyn no ale my nie mowiemy o 1.16 :P

__

Użytkownik
boro71

2007-05-27 09:18:06

no troche gra :D szczególnie na freeze dla pijakow ;q

__
.

Były Redaktor
raul

2007-05-27 10:43:13

hi, hi ;-) a jaką platformę pykasz? ;]

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-27 11:08:44

po rozpoczeciu topicu mialam juz wczoraj wieczorem przyjemnosc zagrac z pierwsza - arxi :) pozdrawiam kolezanke :*

__

Użytkownik
bysiu

2007-05-27 12:34:48

Te, tylko Ty tam za duzo z nimi nie graj, bo dla mnie nie bedziesz miala czasu =P

__

Użytkownik
e2

2007-05-27 12:42:50

wpada dziewczyna na esports.pl i wszyscy jej się podlizują... kar1ma - tak na serio - co Ci za różnica czy grasz z dziewczyną czy facetem? :|

__

Użytkownik
saBek

2007-05-27 13:29:58

Chłopcy będą mieli nowe przeżycia seksualne pod prysznicem. Już teraz przeżywają OT grane przez kolegów.

A całe założenie tematu wiadome, że nie miało na celu znalezienia inne panny grającej w q3 tylko ,,Hej jestem kar1ma, jestem fajna dupa (w profilu masz moje zdjęcie) i nie chce już być anonimowa na ,,scenie" q3"


Pozdro kochanie

__

Użytkownik
n4rf

2007-05-27 13:34:50

;DDDDDDD [+]

__

Użytkownik
icee

2007-05-27 14:36:09

hahaha :-D

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-27 15:05:20

Zgodze sie, ze w takich sytuacjach niektorzy faceci zachowuja sie... dziwnie i czasami ich "naduprzejmosc" wobec jakiejs kobiety jest niczym nie uzasadniona. Ale jesli w tej konkretnej dyskusji ktos sie tak wzburzyl, ze az napisal zazalenie, to sam na pewno zbyt wyluzowany w tej sprawie nie jest :d.

Po pierwsze, karima napisala jak najbardziej normalnego posta. Temat zwiazany z grami i spolecznoscia esportowa - dobrze. Tytul topicu - opisowy i prawidlowy. Tresc OK - rzeczowa, nie za dluga i uprzejma. Jesli cos komus bardzo nie pasuje w tej tresci, to niech mi napisze, bo ja na forach siedze od wielu lat i niczego zlego tu nie widze (moze nie znam netykiety wystarczajaco dobrze). Aha, w takich wypadkach oceniamy _tresc_, a nie to, co sie komus uroilo, czy to, o czym autorka wg nas myslala piszac to (bo nikt o zdrowych zmyslach nie twierdzi, ze moze wejsc do czyjejs glowy i odczytac mysli tej osoby... z przeszlosci).

Po drugie. Po co jej kontakt z innymi dziewczynami? Naprawde tak cholernie trudno sie domyslic? Wielu z nas wie - moze prawie wszyscy - ze esport to nie tylko samo granie. To jakas tam spolecznosc. Prawdopodobnie niewielu z nas dziala w ten sposob, ze wchodzi na serwer, gra swoje mecze i wychodzi - i nic poza tym. Sila rzeczy ma sie znajomych ze sceny, czasami znajomosci sie przenosza do reala. Mozna nawet tak poznac przyjaciol. Dla mnie jest w 100% zrozumiale, ze gdy na scenie sa setki (heh :D) facetow i pare dziewczyn, to taka karima chcialaby namierzyc te ostatnie, zeby moc sobie z nimi troche pogadac. Nie chodzi tylko o mozliwosc babskiego gadania, tylko rowniez o wymiane doswiadczen. Kobiety grajace w kłejka przewaznie wzbudzaja mniej lub bardziej uzasadniona sensacje i nie dziwi mnie, ze nowa na scenie karina chcialaby o tym pogadac z bardziej doswiadczonymi kolezankami.

Po trzecie wreszcie - nie ma co marudzic, gdy faktycznie nie trzeba marudzic. Nie w tym wypadku. Wszyscy widzimy jak to jest: w e-sporcie dominuja ilosciowo zdecydowanie mezczyzni. Czemu? Nie wiem jak wy, ale ja w takich sprawach (i w bardzo niewielu sprawach jest inaczej) jestem zdecydowanie za rownouprawnieniem. Jasne, ze jesli ONE swiadomie podejmuja decyzje, ze wola robic cos innego niz uganiac sie za zielonymi robotami, to OK. Ale na ile jest to swiadoma decyzja? A na ile oparta na stereotypie "faceci graja, kobiety nie, wiec nie rozumiem czemu mnie sie w ogole o to pytacie?". To jest akurat rodzaj sportu, w ktorym kobiety z powodzeniem moglyby konkurowac z mezczyznami. Ale nie konkuruja. Dlatego, ze maja gorsze predyspozycje? A moze dlatego, ze jest ich tutaj np. 100x mniej niz nas, wiec statystycznie rzecz biorac 99 ze 100 dobrych (podobnie przecietnych, slabych) quakerow to faceci?

Z jednej strony, obiektywnie patrzac, glupie i zalosne sa turnieje "only 4 women", gdzie poziom jest taki, ze dowolny facet z rownoleglego turnieju otwartego zdobylby pierwsze miejsce i zgarnal glowna nagrode. No bo czemu w turnieju o znacznie gorszym poziomie ma byc mozliwosc zdobycia podobnych nagrod? Ok, to jest z jednej strony bez sensu: powinien byc jeden turniej dla wszystkich i jesli tam jakas kobieta by wygrala szmal (a to sie jednak zdarza! patrz Ms X / Missy), to swietnie, a jesli nie, to trudno.

Ale takie turnieje sluza nie tyle wspolzawodnictwu i ocenie umiejetnosci graczy. Bardziej chodzi o zachecenie kobiet do wziecia udzialu w zabawie, o rozpropagowanie wsrod nich e-sportu. Kazdy moze cwiczyc refleks, kazdemu dobrze jest sie wyzyc na zielonym robocie zamiast na koledze z pracu - zarowno mezczyznom jak i kobietom. One tego moze jeszcze nie wiedza. Na szczescie sa wyjatki...

...ktore wypadaloby przyjac mozliwie zyczliwie i posluzyc pomoca, gdy bedzie potrzebna. Wiadomo, ze glupkowatego czy chamskiego zachowania sie nie toleruje - zarowno gdy robi tak mezczyzna jak i kobieta. Tutaj jednak po prostu ktos, nowy gracz, najnormalniej w swiecie poprosil o pomoc.

Zeby calkiem nie off-topikowac (chociaz dobry off-top nie jest zly!), odpowiem na koniec na pytanie z pierwszego posta. Niestety, wiekszosc tych najbardziej znanych nickow juz padla. Kiedys byla to m0nia, ktora grala nawet w legendarnym juz chyba klanie [M@W]. Teraz gra w ET w 4fun. Byla tez jedna dziewczyna w hoolsach... nie moge sobie przypomniec nicka... a, mam - irina. Ale ona tez juz chyba nie gra. Z mocno aktywnych i co bardziej znanych to jest nexhia z Dinhz (www.dinhz.eu), czasem faktycznie lami z nami OSP TDM, a przez wiekszosc czasu dba o nasz klan i nieraz nas przepija na zjazdach. Jest tez ?sane?, ale ona juz jakis inny mod gra - clan arene, czy cos tam - z tego co wiem jest dosc mocno aktywna i udziela sie na forach. Szukaj jej na boardzie na http://www.quake.net.pl/.

Kobiety w esporcie na skale europejska? Przede wszystkim kojarzy mi sie to z klanem g0d - girlz of destruction. Niektore z nich naprawde graja juz calkiem niezle - moze nie tak jak scisla czolowka, ale gdyby te najlepsze weszly na jakis polski serwer, to podejrzewam ze spokojnie wiecej by wygrywaly niz przegrywaly :D. Ich strona to http://www.girlzdestruct.com/.

Tak przy okazji: witamy na scenie, niezaleznie od plci!

__

Użytkownik
kar1ma

2007-05-27 15:09:18

pawel.s - z tego co widze nie jest nas wiele, wiec chcialabym je poznac i z nimi pograc czasem na serverach, porozmawiac. ot taka zwykla rywalizacja i wymiana doswiadczen.

sab_ag - zawsze zgrywasz takiego dupka, czy po prostu nim jestes? bo twoje teksty sa godne pozalowania... az dziwie sie, ze masz 20 lat...

a skoro juz takie posty sie pojawiaja to napisze od siebie, ze nie zalezy mi na tym by mnie ktokolwiek tutaj lubil, czy jak to napisal pawel.s - podlizywal sie do mnie... gre traktuje jako zabawe i pewien rodzaj sportu w ktorym sama dla siebie daze do uzyskiwania coraz lepszych rezultatow bez wzgledu na to czy ponosze sromotne porazki jedna za druga czy udaje mi sie wygrywac.. a jezeli ktos czuje sie urazony albo zniesmaczony, ze zalozylam taki topic, w ktorym po prostu chcialam w jakikolwiek sposob dotrzec do innyh dziewczyn, to niech go ignoruje a nie docina bezsensownymi tekstami jakbym robila z siebie niewiadomo kogo... :/ omg..

__

VIP
move

2007-05-27 16:17:26

sab - w realu wydajesz sie byc w porzadku, wez wyluzuj albo zwal sobie konia do obrazka pameli anderson, ok?
paweł.s - u ciebie to standard, nawet nie komentuje, bo nie ma sensu...

__

Użytkownik
e2

2007-05-27 17:07:37

hej ja tylko zapytałem jaki ma w tym sens (wiadomo, że przez irca dowie się szybciej). Nie miałem zamiaru zachować się chociaż w 1/100 tak jak sabag.

Spójrz jednak na wypwoiedzi facetów śliniących się po prostu bo dzewczyna gra w quakke'a.

Po drugie - wymień sytuacje w których zachowałem się absolutnie po chamsku. Czekam, jak nie poprzesz swojej poprzedniej wypowiedzi argumentem i sytuacją, która mnie przekona - osobiście wymoderuję twój post.

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-27 17:23:36

Btw., to jak w dyskusji ze mna komus sie skoncza argumenty to moge zlozyc donos do ciebie i wymoderujesz jego wczesniejsze posty, ktorych nie byl w stanie udowodnic? Nie wiedzialem ze jest na esports.pl taka moderacja - a pare razy bym z takiej mozliwosci donosu mogl skorzystac :D

__

VIP
fronki

2007-05-27 18:24:44

najkrotszy Twoj post ever?

__

VIP
Sh1eldeR

2007-05-27 18:28:41

Juz nie! :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4052 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie