Americas Army na HLC

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2007-02-04 09:56:05

Jak i kto to załatwił... nie wiem :D ale po CS największe nagrody są w America's Army xD za 1 miejsce hehe HOOAH!

[hide=Americas Army na Heyah Logiteh Cybersport]Nadszedł długo oczekiwany czas przedstawienia pierwszych oficjalnych informacji w sprawie tegorocznych rozgrywek jednej z największych i najbardziej prestiżowych lig Heyah Logitech Cybersport. Poniżej prezentujemy Wam garść istotnych niusów, które powinny Was zachęcić do współzawodnictwa w ramach HLC 2007.

Po pierwsze, główni bohaterowie przedstawienia, czyli gry. W 2007 roku, na HLC zobaczymy standardowy zestaw Counter Strike, WarCraft III i StarCraft, dla których przygotowaliśmy rozgrywki z podziałem na I, II i III lige. Równie tradycyjnie zobaczymy Quakea, jednak tym razem będzie to trzecia odsłona tej kultowej gry. Zdecydowaliśmy się również dodać Americas Army jako tegoroczną nowość. Dla dwóch ostatnich gier rozgrywki przeprowadzone zostaną w trybie open czyli dla chcącego nic trudnego.
Poza tym zestawem gier, na finale offlineowym, dołączą jeszcze Need For Speed oraz Pro Evolution Soccer 6, które zostaną rozegrane na konsolach.

Po drugie, rozgrywki rozpoczną się w przeciągu miesiąca, więc już teraz zachęcamy Was do zainteresowania się tematem i obowiązkowej czujności.

Po trzecie, rozgrywki, podobnie jak w poprzednim roku, zwieńczone zostaną wielkim finałem na LANie pod koniec roku.

Po czwarte, w tym roku czekają na Was równie interesujące nagrody jak w roku poprzednim oraz wiele ciekawych atrakcji. Jeżeli ktoś z Was nie pamięta zeszłorocznych nagród, to tutaj do dyspozycji LINK.

Rozpiska nagród finansowych przedstawia się następująco:

CS
I miejsce - 10.000
II miejsce - 5.000
III miejsce -2 500

Wc3
I miejsce - 2.000
II miejsce - 1.000
III miejsce - 500

SC
I miejsce - 2.000
II miejsce - 1.000
III miejsce - 500

Q3
I miejsce - 1.000

AAO
I miejsce - 4.000


Nagrody rzeczowe na tą chwilę pozostaną naszą słodką tajemnicą ;)

W najbliższym czasie przedstawimy Wam ogólne zasady, które będą panowały w HLC w tegorocznym sezonie.

Szczegóły dotyczące systemu ligi zaprezentujemy niebawem, ale mamy nadzieję, że to wszystko zachęci Was do aktywnego uczestnictwa w Heyah Logitech Cybersport. Zapraszamy!


[source=http://www.cybersport.pl/?full:1:644]źródło[/source][/hide]

__

VIP
[WNC]-DAD

2007-02-04 20:10:16

;)

__

Użytkownik
rox.

2007-02-04 21:16:01

penie bedzie 4vs4 ; ). za pierwsze 4k bo kazdy dostanie po 1k :P

__
:S

Użytkownik
dezCartezz

2007-02-04 23:41:53

no i fajno, kazdy pieniadz sie przyda ;)

__

VIP
lecho

2007-02-05 02:53:32

Ja tez nie wiem kto to zalatwil, ale musial miec niezle plecy - innego powodu na umieszczenie AA w Cybersporcie nie widze :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7512 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie