Głową w ob$#@^& mur

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
twoonesix

2006-12-09 22:21:06

z logika u ciebie cienko.

po pierwsze, esports.pl moze i mial zwiechy serwera, ale graficznie (estetycznie) i merytorycznie netgaming.pl jest lata świetlne wstecz. po drugie, esports.pl nie stoi na jakimś freeware'owym CMS'ie jak strona trzecioligowego klanu CS...

po trzecie i ostatnie, nie rozumiem, co ma esports.pl do rzeczy?

a co sie tyczy "oceny esportu"... nie wiem, czy jest sens tłumaczyć ci, ze to byla ironia.

__

Użytkownik
nXs-freak

2006-12-09 22:37:42

z mysleniem u ciebie ciezko chlopcze :T

szata graficzna nie ma tu nic do rzeczy, nie ocenia sie ksiazek po okladce, chociaz u dzieci to normalka. merytorycznie? bo spadne z krzesla. od wielu miesiecy esp.pl to jedna wielka kalka esreality i paru innych stron. rzadko pojawia sie tu cos subiektywnego, w wiekszosci sa to utarte i populistyczne truizmy od ktorych robi mi sie delikatnie mowiac niedobrze. wytknalem ci se mylisz pojecie esportu z gamingiem, ale szczegol, co to tam za roznica. zyj dalej w hipokryzmie i ignorancji jak wiekszosc tutaj.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-12-09 22:56:57

wortal ma sie nijak do ksiazek. bledne porownanie, jesli stronka wyglada jakby robił ją 15latek w jeden weekend - a tak wlasnie wyglada netgaming, to jak mozna mowic o jej profesjonalizmie?

i nadal nie rozumiem co esports.pl ma tu do rzeczy.

nie jestem fanem esports i uwzam ta strone za jedna wielka amatorke, ale amatorke tworzona przez w miare zdolnych ludzi. wiele tutaj było wpadek, np. ostatnio tragiczna tapetka "na mikołajki". carmac ma racje, całe to "redaktorzenie" esportowe to jeden wielki śmiech póki co i mniej lub bardziej udane próby. ale jak wszedzie - sa ci lepsi, sa ci gorsi. netgaming.pl to strona wygladajaca po prostu tragicznie pod kazdym prawie wzgledem. tam po prostu brakuje kogos, kto by sie za to powaznie wzial.

__

Użytkownik
westlan

2006-12-10 02:36:57

moge powiedziec tyle ze dystansuje sie od wszelkiej masci sporow,
a co do esp.pl to jestem z nimi chyba od zawsze i bez watpienia moge tak powiedziec bo ktory z was pamieta jeszcze stary dobry zielony loyout strony? :D ahhaha pewnie nikt, osobiscie uwazam ze ta strona w obecnej postaci jest dobrze zaprojektowana bo wiad sa zawsze czyste i przejrzyste - wlasnie dlatego zawsze 1 wchodze tutaj [no i musze powiedziec ze strona pgsu tez calkiem niezla pod wzgledem dostepu do wiad] a nie na jakies ng.pl czy inne superelocsserwis.pl
co do tego sporu to poprostu burza w szklance wody o ktorej za rok nikt niebedzie pamietal chociaz trzeba przyznac ze kazda ze stronma troche racji i temat tez niejest calkiem glupi. elo

__

VIP
Pajda

2006-12-10 05:15:11

Eee Lecho slaby ten tekst. Podobalo mi sie wrzucenie karmaka tam itp. ale ogolnie be. Widac mialo byc ostro, cele jakies tam, ale malo nie zamknalem w polowie. Z kolei pierwotny tekst fomfnego ktokolwiek to jest nie nalezy do gornolotnych, ale gladko sie go czytalo, a to juz cos. Chociaz ogolnie jestem zadowolony, przy okazji przeczytalem pare rzeczy, w sumie nie wiedzialem, ze ludziska juz sie tak rozpisali i czasem mozna zajrzec gdzies poza esp.

Aczkolwiek do narzekan na same strony musze sie przylaczyc. Strone Fx pierwszy raz widzialem przelotnie jak sie ludzie na pga z niej smiali :P ale lubie pomaranczowy w grafice i wystroju, a nie wnikalem w sama strone wiec tez nic nie mowilem. Dzis jednak chcac tam zajrzec i przeczytac to i owo co krok dostawalem mlotkiem po glowie. Nawigacja, dziwne dzialanie (cos znika, przelacza sie czy nie wyswietla) i zachowania wzgledem przegladarki (stawal mi... ff znaczy sie :P zupelnie jak gdy na esp sie te niebieskie linkoreklamy pojawily:P), ogolnie wystarczajaco dosc mialem, zeby wiecej tam nie zagladac. A i nie moznosc otwarcia czegos w innym oknie tez wkurza :P Netgaming z kolei pokraczny taki, czepiac sie jest czego, nabzdzone niezle, ale jedno mi przypadlo do gustu, a mianowicie wyglad wiadomosci (naglowek, kolorystyka itd.). Nie wiem czemu, ale zajechalo mi 80 letnia amerykanska gazeta. Fakt, ze jakbym mial to przegladac codziennie to by mnie szlag trafil, ale tak raz na miesiac dwa zerknac co tam jest to nawet odmiana :P

__

VIP
grubyBubu

2006-12-10 11:36:43

Wyglad wygladem jeszcze obleci. Ale jak sie widzi te newsy te komentarze (bluzgi co drugim 5 komentarzy pod rzad jednego typka) to na sie poczucie jakby sie na serwerze z najwiekszyb plebsem siedzialo ktory najezdza sam na siebie :D

Ostatnio jakiś news 270 komentarzy nastepny110... tyle ze wszystkie napisane przez 20 osob :D a jeden lepszy od drugiego :D

__

PRO
Lucas

2006-12-10 11:51:04

A - to mamy zrobic Fakt i co dziennie kogos innego oskarzac o cheatowanie czy inne ojcostwo.

__

Użytkownik
Tymek

2006-12-10 12:24:37

a można gdzieś jeszcze zobaczyć 'stary dobry zielony loyout strony'? :D Ja pamiętam tylko poprzedni jasny lay, ze starym topem i nieco innymi nagłówkami menu.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-12-10 14:49:44

swoja droga... jak sie wczoraj okazało, strona stoi na webspellu. natomiast nigdzie na stronie ani tez w kodzie nie widac tego, okazalo sie dopiero po padzie bazy danych.

czy nie warto byloby wyslac odpowiedniego maila i rozwiazac problem netgaming.pl raz na zawsze?

__

Użytkownik
westlan

2006-12-10 16:52:10

niewiem pytaj igora :G

__

VIP
grubyBubu

2006-12-11 13:34:54

Igora nie ma, odszed. Jak ja to mówie zmienił miejsce zamieszkania (c) KK

__

Użytkownik
fmy

2007-01-08 07:48:45

PGS|freak (6-12-2006 15:38)
yo
PGS|freak (6-12-2006 15:38)
x-p
PGS|freak (6-12-2006 15:38)
wejdz na sajt f-x > dzial turnieje i znajdz kolumne 'Jak pija zawodowcy'
PGS|freak (6-12-2006 15:38)
moze ci przypadnie do gustu
PGS|freak (6-12-2006 15:39)
chcialem to wlasnie wrzucicn na netgaming
PGS|freak (6-12-2006 15:39)
ale nie chciales, twoja strata :D
FOMFNY (6-12-2006 15:39)
;]

gg

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

906 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie