pomocy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Up

2006-07-06 10:28:09

Posłuchajcie:

Mój brat niepozwala mi grac w quake wiec gram gdy on jest w pracy ale chce sobie całkowicie zmienic ustawienia wiec nagrałem sobie gre z dysku z jego danymi na plyte DVD.
I tu jest kłopot gdy włączylem gre wszystko działalo grałem itp. ale jak chciałem zmienic ustawienia to jak zmienilem na tej pllycie to mi sie zmienily tez u mojego brata na dysku...:( dlaczego ???

Ps. A jeśli sobie przegram od kumpla z dysku to jak zmienie sobie tam ustawienia to mi sie zmieniom u mojego brata ??

__

Użytkownik
kaboom

2006-07-06 10:33:30

nie musisz brac kopiować całego q3, wszystkie rzeczy są zapisany w configu, czyli w pliku q3config.cfg

gdy quake jest ustawiony dla twojego bratu, znajdz w katalogu z modem na jakim grasz (baseq3, osp, cpma) plik q3config.cfg i skopiuj go w bezpieczne miejsce

potem wejdz sam, zrob sobie swoje ustawienia, pograj i na koniec znów znajndz ten plik i zapisz go w bezpieczne miejsce, nastepnie zastap go plikiem brata

cała zabawa będzie polegała na zamienianiu configów, da to się zrobić trochę inaczej przez execowanie configów, jezeli jestes zainteresowany, to daj znac to ci wytlumacze

__
Cybersport.pl

Użytkownik
e2

2006-07-06 11:51:07

no właśnie, dlaczego od razu mu nie powiedziałeś o execu cfg? :P

__

VIP
Sh1eldeR

2006-07-06 13:04:38

Bo sobie przypomnial o tym dopiero pod koniec posta? :AD:AS:D Smiej sie smiej, ale np. mi to sie zdarza dosyc czesto :D Ale napisal, ze mu wytlumaczy - zloty chlopak.

__

Użytkownik
e2

2006-07-06 13:14:33

Nie zauważyłeś emotki na końcu? Ja to tak sobie pół-żartem napisałem ;)

Ja tam w sumie też ostatnio jednego posta tutaj edytowałem 5 razy bo dopisywałem kolejne rzeczy :D

Btw. Dlaczego taki krótki komentarz? Gdy w imsg przeczytałem Użytkownik Sh1ieldeR odpowiedział na twój komentarz liczyłem na coś dłuższego ^^

__

VIP
Sh1eldeR

2006-07-06 13:23:36

No coz, bywa. Przyznam sie, ze od dziewczyn tez czasem slysze cos podobnego :(.

__

Użytkownik
freak

2006-07-06 13:31:10

A może im chodzi o cos innego niż komentarz aka komunikacja werbalna :D

__

VIP
Sh1eldeR

2006-07-06 13:58:03

Twa dedukcja okazala sie byc iście powalająca, Watsonie.

(dude, a myslisz, ze o co mi chodzilo? przeciez Mistrzowi Polski nie wypada sie publicznie przyznac, ze... :|)

(ok, dobra, nie mowmy o tym)

__

Użytkownik
kaboom

2006-07-06 14:02:43

lol :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2006-07-06 14:08:00

no dobra napisze być może lepszyt sposob

wes cfg brata skopiuj go w bezpieczne miejsce, ustaw sobie wszystko elegancko po czym wyjdz z q3 i zmien nazwe pliku q3config.cfg na jakas dowolna (np. twojeimie.cfg)

wgraj spowrotem cfg brata, tylko zmin mu w atrybutach na "tylko do odczytu"

i teraz jak wlaczysz q3 to sie uruchomi z ustawieniami brata, ale jak wpiszesz /exec nazwa twojego cfg (np /exec twojeime) to sie wgrają twoje ustawienia, a jak wylaczysz q3 i uruchomisz znowu to bede ustawienia brata i nie bedziesz musial nic kopiowac ani zmieniac

__
Cybersport.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8158 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie