Dabis Improbe powered by Logitech!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
th0rax

2006-06-16 16:47:56

[url=http://www.own-age.com/vids/video.aspx?id=8337]http://www.4thdimension.pl/Dabis_Improbe_POST_esp.pl.jpg[/url]

__

Użytkownik
kaboom

2006-06-16 16:54:01

własnie mialem cos pisac o tym filmie :)

za 10 minut bede go mial, to cos napisze :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
th0rax

2006-06-16 17:05:02

o to super :)

__

Użytkownik
black sunday

2006-06-16 17:11:01

Troche sobie waży, ale ściagam :]

__

Użytkownik
th0rax

2006-06-16 17:19:26

no najpóźniej jutro powinny się ukazać inne mirrory ;]

__

Użytkownik
kaboom

2006-06-16 17:23:49

no coś moge powiedzieć..... film naprawde fajny, chlopaki się widać namęczyli z kamerkami itp, fakt ze tych zwolnien kamery jest troszeczkę za dużo w stosunku do frag z oczy lopeza i momentami stają się nudne, ale to jedyny mankament jaki zauwazylem, muzyka pasuje do klimatu, fragi tez niezle (znów nikomu się nie udało mnie sfragowac :D)

ogolnie film pierwsza klasa, scisla czolowka, moja ocena 9,5/10, gorąco polecam

__
Cybersport.pl

Użytkownik
black sunday

2006-06-16 20:31:59

Film mi sie podoba, szczególnie wykonanie, te wszystkie wstawki i fajnie zrobiony koniec, natomiast odrzuciała mnie pierwsza piosenka, az mi sie nie chcialo oglądac. te gitarki to jeszcze ujda, ale no niewiem ten goscio chyba spiewa sobie do innego podkładu :(

__

VIP
Pajda

2006-06-16 21:20:54

Hmm jak dla mnie troche brak dynamiki, czegos co by porwalo widza. To glowna wada jak dla mnie. Z drobniejszych rzeczy nie podobaja mi sie biale roboty ;) i zauwazalny kontrast pomiedzy kamerami trzecioosobowymi i wlasnie fpp (chodzi o rozne modele w roznych ujeciach tej samej akcji). Raczej tez nie przyjemne wrazenie wywarlo na mnie oklepane filmowo matrixowe clubbed to death. Mialem tez wrazenie, ze na poczatku zaduzo razy produced by/presents/production 4d ;)

Co jest mocnym punktem filmu to na pewno technikalia. Bardzo spodobal mi sie efekt zmiany focusa / ostroscia z 6:50. Niestety zostal slabo powtorzony w 7:00, zas lepsze w 7:15 i 7:20 spowodowaly, ze przy tej ilosci i ich tempie (w sensie dzialania) mialem tego lekko dosc, w ciagu 30 sec lacznie cztery razy ten sam efekt, ktorego zwykle uzywa sie raczej do spowalniania akcji i budowania klimatu. To co bylo po nich czyli druga polowa filmu wywarla na mnie nieco lepsze wrazenie, jakby wlasnie jakis klimat sie pojawil szerzej, niestety wciaz za malo dynamiki w tym wszystkim. Na kamery ogolnie nie bede narzekal, z jednej strony wiele fajnych ujec, z drugiej czasem wrazenie ze za duzo, ale pamietajac to co powstawalo w innych grach po wypuszczeniu rypelcama to po prostu nie moge sie zabardzo przyczepic.

Podsumowujac jako fragmovie imo zawodzi, rozrywka srednia, promocja gracza... jakos do mnie nie dotarla, jako reklama logitecha chyba tez bo o ile dyskretne reklamy na dm6 byly ok to caly efekt zepsulo dm17, ktore mnie wrecz odrzucilo. Jako teledysk chyba tez nie zabardzo, wiec ogolnie prezentacja.

Wszystko niby poprawne, dobra jakosc, technicznie swietnie, ale ogolnie jednak sredniak, ktory nie wybija sie tam gdzie wszyscy bysmy tego chcieli - 6/10.

Sciagnij, obejrzyj, skasuj, a jak zapomniesz i nie sciagniesz to wiele nie stracisz.

__

VIP
Hakan

2006-06-16 22:11:18

Jak sie maja do siebie wersje Divx i x264? Ktora z nich to jakosc najwyzsza? Bo nie wiem co sciagac?

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
d00mer

2006-06-16 22:35:59

Plakacik troszkę wzorowany na fnatic - are you ? A film, już ściągam :)

Ściągne ocenię ;]

__

Użytkownik
freak

2006-06-17 08:40:24

Widziałem zapowiedź waszego filmiku podczas ESWC (zdaje mi się, że to było jak stałem z d00merem przy scenie pazerując na nagrody:p) akurat wtedy go puścili i mało kto zwrócił na niego uwagę. Mnie bynajmniej przypadł do gustu. Ściągam! =)

__

Użytkownik
th0rax

2006-06-17 08:50:59

No masz rację :) spodobał nam się pomysł chłopców z fnatic i postanowiliśmy zrobić coś na wzór ich pracy :)

__

Użytkownik
caNel

2006-06-17 09:56:19

Bardzo mi się podobał. Polecam innym.

__

VIP
d00mer

2006-06-17 10:39:08

Zgadza się :) Bylismy wtedy pod sceną i wygralem mantisa ;] Zawiedli mnie organizatorzy poniewaz w planie imprezy bylo jasno napisane: 20 minut, premiera filmu Dabis(...) a oni to puscili tylko na lewym telebimie i jeszcze bez dziweku :( Mozna to bylo jakos lepiej zorganizowac ;] Ale to kilka minut co widzielismy mi sie bardzo podobało.

__

Użytkownik
shivus

2006-06-17 10:39:24

sie wypowiem jak zassam, ale generalnie film mi sie podobal xD

No wiec film zaliczony, generalnie od poczatku do konca podoba mi sie zajebiscie , i muza i efekty jak dla mnie wyjebane w majtki. Dawno nie widzialem filmu na takim poziomie.

Sciagac, ogladac i nie czepiac sie szczegolow, bo takie zawsze sie znajdzie jak sie na sile szuka a nie o to chodzi.

GJ

__

VIP
d00mer

2006-06-17 10:39:39

Fajnie wyszło :)

__

Użytkownik
th0rax

2006-06-17 13:05:30

To nie filmujcie mi tu na eSp.pl tylko oceniajcie na own-age :D/ mAfer

__

Użytkownik
freak

2006-06-17 13:33:57

ale jazda teraz sie przyjrzalem twojemu zdjęciu, i dopiero kojarze, ze byles na ESWC >_

__

Użytkownik
freak

2006-06-17 13:36:17

http://www.esreality.com/?a=post&id=1110991

__

Użytkownik
aRomat

2006-06-17 13:44:34

Jak dla mnie to film bomba dawno ale dawno nie widzialem tak dobrze dopracowanej produkcji :)

__

Użytkownik
Vymiott

2006-06-17 16:01:55

Przykro mi to mówić ale słabizna.
Wady:
- za dużo pro-dm6, nawet końcówka musiała być akurat tam :/
- fatalnie zła muzyka, jakieś pobrzdąkiwanie bez ładu i składu, ratuje sprawę Clubbed to Death, ale to też jest za wolne jak na Q3. Muzyka strasznie uwaliła klimat tego filmu.
- reklamy logitecha w grze OK (nawet fajnie i niezwykle to wyglądało), ale samo logo na 5 sekund na ekranie jest już po prostu przesadą, niesmaczne, wręcz żenujące.
Zalety:
- podobało mi się zakończenie (deszczyk)
- kompresja h.264

Jednak nie zachowam tego filmu w swojej kolekcji.

__

Użytkownik
coolfon

2006-06-18 12:14:19

na filmiku niestety trochę się zawiodłem... intro bardzo dobre, jednak po chwili zaczyna się właściwa część filmu, a wraz z nią muzyka, która wg mnie w ogóle do tego filmu nia pasuje. zdecydowanie niekorzystnie wpływa na dynamikę filmu.
za dużo jest też ujęć różnokamerkowych. jest kilka fajnych, ale naprawdę tylko kilka. tak to głównie oglądamy lecącą rakietę...
a logo logitech w filmiku podobało mi się:)
aha i dlaczego filmik trwający 13 minut zajmuje tyle ile zajmuje?? niby ma tylko 30 FPS.

ogólnie z ostatnich polskich produkcji o wiele bardziej podobał mi się filmik Stolarza i Jaracza "R.I.A.M."

__

VIP
d00mer

2006-06-18 13:24:52

To Ty miałeś tą zieloną torbę z czerno białym logiem q3? :D fajna jest

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2006-06-18 13:27:38

a ja go widziałem już wcześniej xD

__

Użytkownik
nuras_en

2006-06-18 19:24:10

Ja tez go widziałem na ESWC tyle, że z mniejsza uwagą go oglądałem. Teraz go ściągnąłem i obejrzałem z 4 razy żeby mieć jako taką opinię.
+ Filmik odpicowany, że nie powiem co dawno takiego nie widziałem
+ Logo na pro q3dm6 na środku wygląda super ale reszte moglibyście pominąć nie mówiąć o tym w środku filmu (to czarne) bo co za dużo to nie zdrowo...
+ Fragi
+ Quality
+ Zgranie z muzyką
- Muzyka za wolna (jeżeli o to chodzi to chyba nikt nie pobiję Annihilation - Reload IMO :)
- Czasami przesadzone z tymi zwolnieniami...
- Za dużo Logitech'a (jak już wspominałem)

Ogólnie jednak filmik przyjemnie się oglądało i na pewno będę do niego wracał.
Moja ocena: 8/10

GJ!

__

Użytkownik
fur1

2006-06-18 23:21:58

Bardzo dobry film :E Nigdy bym nie pomyslal ze Polacy potrafia zrobic tak dobre gowno ;q

__

VIP
equador

2006-06-19 01:11:11

a ja z Mavem go widzialem :D
do tego mielismy dobre browarki a wczesniej dobra "chumre" hahaa

__

Użytkownik
zefei

2006-06-19 13:57:10

Bedą dodatkowe mirrory ? Najlepiej do x264 bo nie da rady sciągnąć.

__

Użytkownik
pwsn

2006-06-19 14:19:14

Imo elo zajebisty filmik. W ogole to sciagac, ogladac i komentowac wszedzie bo miazga sa fragi Lopeza. ;ddd

__

Użytkownik
th0rax

2006-06-19 20:05:48

ta to byłem ja :) wiem że fajna :D mAfer to malował farbą :D

__

VIP
Sh1eldeR

2006-06-20 02:19:29

IMO film jest nierowny. Z jednej strony jakosciowo bardzo dobrze - zarowno jesli chodzi o jakosc obrazu (ale i rozmiar pliku wielki), jak i uzyte efekty specjalne. Z tej samej strony mamy tez ciekawe ujecia kamer i naprawde rzadko spotykane fragi, z czego niektore sa faktycznie fajne. Z drugiej jednak strony... ja zrobilbym ten film zupelnie inaczej.

Po pierwsze, nazwalbym to "fragged by lopez", czy cos takiego. Bo jako hold dla swietnego klanu, jakim byl Logitech, to to sie prezentuje raczej marnie (zero atmosfery klanu, teamowych akcji Logitechu, czy fragow innych ludzi). Z wad mozna jeszcze wymienic mala dynamike (niektore spowolnienia byly zupelnie niepotrzebne - niektore ruchy kamera troche bezsensowne :D) i brak rzeczywiscie kozackich akcji wzietych z tdm. Co mam na mysli? Ano jakies quadruny (byl jeden), parufragowe owny w koncowce wyrownanego meczu czy w ogole jakies akcje w ktorych po kolei eliminuje sie po paru przeciwnikow (czy nawet caly team wroga) - takie akcje swiadcza o klasie danego teamowca, a nie jakies pojedyncze rakiety czy granaty, ktore o wiele latwiej mozna po prostu sfarcic. Podobnie w duelu - jak na moje to przydalby sie jakis niecny spawnrape. Byla przeciez ztnka, bylo t4 - na tych mapach mozna zrobic bardzo szybki wielofragowy spawnrape. Szkoda ze na filmiku tego zabraklo.

Zabraklo tez jednej z chyba wazniejszych rzeczy -wyjasnienia co oznacza tytul filmu (a moze to ja to przeoczylem?). Dajesz glupi tytul? Wyjasnij go, tak jak my ze slejwem wyjasnilismy na samym poczatku "Morituri te salutant" ;).

Wielkim plusem filmu jest jego wykonanie - malo polskich produkcji moze sie poszczycic taka jakoscia, szczegolnie tych ktore licza sobie pare lat. Swiat idzie do przodu, to i filmiki moga zajmowac troche wiecej i byc bardziej HQ. Wydaje mi sie jednak, ze Lopez mogl troche swoich dluzszych i wazniejszych akcji zapodac, zreszta Logitechy maja tylu dobrych graczy ze demek na pewno by starczylo na zrobienie prawdziwie klanowego filmu. Gosciowi od FX radzilbym tez czasami odpuscic sobie wstawianie dupereli typu spowolnienia, fruwanie kamery czy innych - widac po calym filmie, ze umiesz, nie musisz o tym przypominac na sile w kazdej jednej akcji, bo to rozprasza (we fragmovies rozpraszanie nie jest zbyt wskazane!).

Pewnie chetnie bym wracal do filmiku gdyby opowiadal jakas historie klanu Logitech, a tak to pewnie sobie polezy chwile na HDD, az badsectory go nie zniszcza... ;)

__

VIP
Pajda

2006-06-20 04:23:32

"nie musisz o tym przypominac na sile w kazdej jednej akcji, bo to rozprasza (we fragmovies rozpraszanie nie jest zbyt wskazane!)."

Normalnie podziwiam, ze cos o fragach napisales, bo ja juz zadnego nie pamietam, a i ogladajac jakos ich specjalnie nie zauwazalem i nie myslalem bo byly przycmione otoczka i kamera :P
Zreszta dlatego tego nie potraktowalem jak fragmovie :P

__

Użytkownik
th0rax

2006-06-20 08:31:48

Demka dostaliśmy tylko od Lopeza i też taka była umowa, w której także był tytuł, dużo powtórek to już był nasz błąd, ale i tak uważam, że film nieźle się prezentuje na tle innych polskich i zagranicznych filmów..... /4D|mAfer

__

Użytkownik
tysik

2006-06-20 20:28:56

film miazdzy pyte :) generalnie dawno nie widzialem zadnego, a ten bardzo przypomnial mi mile chwile spedzone przy q3 dawno temu za gorami za lasami... :)
polecam - yeow!

__

Użytkownik
GoLY

2006-06-21 15:09:33

chyba najlepszy polski film pod wzgledem wykonania :) super mega ekstra neisamowite kamerki!! + zgranei z muza :)

__

VIP
Andrzej :)

2006-06-21 17:01:22

Dobra produkcja, ale klimacik psuje, te oglądane przez kilka sekund w środku filmu logo i nazwa Logitech na czarnym tle - bo i bez tego reklamy było wystarczająco dużo.

__

Użytkownik
jing1elek

2006-06-22 22:21:08

Film swietny bardzo mi sie podobal, wykonanie pierwsza klasa no i te smaczki typu najazdy kamer lub sledzenie trajektorii lotu rakiety. Koncowy efekt deszczu zwala z nog!! Lopezowi juz mowilem co mi w tym filmie tylko brakuje ale to tylko szczegol i moje upodobania do highfrag combosow i quadrunow ;pp Film z miejsca laduje w mojej prywatnej kolekcji. Goraco polecam!

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-06-22 22:36:26

Nie jestem specjalnym koneserem filmow z gier, dlatego nie wglebiajac sie za bardzo w technike na ktorej sie nie znam jakos wyjatkowo to film mnie nie powalil na kolana... Fragi jak we frag movies bez jakichs specjalnie wyjatkowych... draznilo ze duzo razy powtarzany jest ten sam efekt... ogolnie zapamietam go tylko dlatego ze pamiec mam jeszcze w miare w filmow z q3 jakos specjalnie duzo nie widzialem :) Ale plus za wlozona prace bo widac ze film jest dopieszczony :)

__

Użytkownik
Mattias

2006-06-24 15:15:40

moze az tak sie nieznam na filmach ale efekty dobre, na fragi tez nie mozna narzekac ;]
pozdo lopez o/;q

__


Warning: getimagesize(http://www.4thdimension.pl/Dabis_Improbe_POST_esp.pl.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

78 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie