Problem typu "black screen"

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
FireDeviance

2006-01-27 15:14:55

Cześć kilka dni temu zainstalowałem W3 TFT, jeszcze przed tą czynnością zakupiłem sobie Gigabyte Radeon 9550. Problem tkwi w tym, iż nie moge grać w moją jedyną gierke obecnie. Podczas gry, dosyć często mój komputer nie daje mi pograć, monitor gaśnie pojawia się na nim komunikat "No signal detected" i musze zresetować kompa. Czasem jest troche luźniej bo pojawia się czarny ekran i po chwili minimalizuje mi się gra do WinXP HE i moim oczom ukazuje sie komunikat ATi VPU Recover itd. Posiadam najnowsze sterowniki do każdego komponentu w moim PC'ku.
Procesor: 1.2 Ghz Celeron II
Mobo: Epox EP-3PTA (najnowszy BIOS)
Grafika: Gigabyte Ati Radeon 9550@430:530 (najnowsze stery oficjalne, na OMEGACH było identycznie)
RAM: 512
HDD: 80 GB WDC
Dźwięk: SB Live! 5.1 (najnowsze stery)
Wiem, że jest dosyć sporo osób z pdobnym problemem do mojego. Gdy kontaktowałem się z blizzard@support team to dostałem pomoc w postaci tego linkahttp://www.blizzard.com/support/?id=awr0512p

PS
Posiadam zasilacz firmy TRACER 350W. Na grafie zainstalowałem wentylator CPU 40x40 12V. Inne gierki działają b. dobrze, żadnych błędów itp. Dodam jeszcze że posiadam dodatek SP2 z najnowszymi aktualizacjami

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

114 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie