Jakie stery dla ATI

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-02-13 20:38:34

Właśnie, do dzisiaj używałem DNA 3.4.11, ale z racji ze musialem przeinstalować windows (shit), to może warto zaktualizować.... problem na co?
1. OMEGA
2. DNA
3. Catalyst

oczywiście mówie o najnowszych wersjach... chyba ze jakaś starsza jest lepsza jeszcze

__

VIP
b0b3k_

2005-02-13 22:33:16

nvidia force ware :DDDD hahahah

__

VIP
3Months?ping500

2005-02-13 22:49:42

poszukaj w newsach z HW. powinno byc.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-02-13 23:07:21

nie znalazlem nic w newsach czy froum o sterach 5,1 wzwyz lub na nich bazowanych... bo nie chodzilo mi oglnie o stery tylko o te najnowsze czy tkos juz je testowal u siebie

narazie zainstalowalem DNA 3.6.5.1a, ostatnie bazowane na 4.11 smigaly fajnie ale znowu 4.12 byly skopane na maxa oby ta nieaprzysta koncowka byla rownie szczesliwa jak poprzednia

jakby ktos jzu wytestowal nowe omegi albo catalsty 5.2 dajcie znac: ja jak pogram na tych nowych DNA tez powiem co i jak szybko :]

__

PRO
Lucas

2005-02-14 04:28:06

Jak 4.12 byly skopane??? Moze miales bete??? Z tego co pamietam, to zebraly pozytywne recenzje...

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-02-14 08:55:02

no maialme full wersje... i odczulem znaczne pogorszenie od 4.11.... moze zebraly dobre recenzje bo szla na nich HL2 i updaty byly do innych ale umnie na AA to byl a widoczna roznica..

wczorja jak mowielm zainstalowalem DNA 3.6.5.1, generlanie posiadaja wiele uzytecznych bajerow, zaczynajac od tego ze juz nie potrzebny jest dirvercleaner (chociaz kto wie:) gdyz DNA przed instalacja same czyszcza sobie pole a wiec mozna je instalowac bezposrednio na stare stery.... druga innowacja zawieraja duzo fajnych ati tollssow do modyfikacji od razu bez zadncyh dodatkow... no i chyba najwieksze zaskoczenie to spotkalo mnie przy opcji TEMPORAL ANTYALIASIGN tzn wg nich uzywajac tej funkcji w wielkosci 2x mamy 4x prawdziwego AA a zuzycie jak cos pomiedz 2-4.... wlaczylme to raz aleee nie wyczylem zadnych zmian

FPS na tych 3651 bylo ok... ale to tylko jeden dzien wiec luzik, zobaczymy jak windows sie ponapelnia dyski pozmieniaja wlasciwosci a grafa z procem troche nagrzeja po kilku godzinach grania

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7851 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie