ProVet3rans Gaming poszukuje dywizji

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
DraGoNn

2011-07-26 23:42:51

http://img808.imageshack.us/img808/332/udoskonalone.png
NAZWA: ProVet3rans Gaming

STRONA: http://www.provet3rans.pl

FORUM: http://www.provet3rans-clan.pun.pl/

ROK POWSTANIA: 2009

DYWIZJE: Call of Duty 1 RO, War Rock

KONTAKT: GG: 3713472, Email: [email protected], Xfire: dragonn19

O Nas:
Krótko mówiąc ProVet3rans Gaming działa na scenie e-sportu od 30.04.2009. Klan powstał z myślą o scenie CoD1 - jednak z braku jakichkolwiek zawodów, które mogłyby nieco ożywić “pod umarłą" scenę zdecydowaliśmy się na sam początek poszukać dywizji CoD4, która by nas godnie reprezentowała. Dywizja, która przystała na nasze warunki pozyskaliśmy zaledwie kilka dni temu tak, tak dopiero po 2 latach, ale w między czasie wcale się nie obijaliśmy, bo rozegraliśmy na scenie CoD1 co prawda ponad 400 meczy, które nie były ani ligowe, ani o jakieś trofea lecz były to mecze grane z pasją, gdyż dla wielu, którzy włożyli w ten gaming wiele pracy CoD1 jest nadal grą wszechczasów od której nie mogą się odpędzić. W styczniu 2011 odbył się turniej uwaga! “CoD1 S&D Rifle Only”, w którym zdołaliśmy wyjść z grupy, następnie w Play Off przegrać mecz do 18. Po turnieju organizator (ClanBase) zdecydował się utworzyć kilku ladder'ów na ów scenie, w których aktywnie bierzemy udział! (obecnie 1 rank 2on2). Naszym celem nie jest żadne podbicie “galaktyki” w sensie takim, że będziemy wygrywać wszystkie lany, OpenCup’y jak to zawsze pragną nowo powstałe gaming’i i wydają takie, a nie inne deklaracje. Pragniemy tylko i wyłącznie zaprezentować się z jak najlepszej strony, pragniemy pokazać, że jesteśmy solidną organizacją mającą “wszystko na swoim miejscu”. Oczywiście, że marzymy o sukcesach, bylibyśmy bardzo szczęśliwi osiągając jakiś sukces, lecz w moim odczuciu już osiągneliśmy sukces - dryfujemy już od 2 lat na scenie e-sportu, sprawia nam to przyjemność, i czerpiemy z tego radość!

Poszukujemy osób chętnych do poprowadzenia dywizji w fifę wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt, oraz przedstawienie swoich osiągnięć, oczekiwań, oraz korzyści jakie my możemy zyskać !

__

Użytkownik
Winez

2016-10-20 09:34:21

jeżeli jest aktualne, to jestem chętna

__


Warning: getimagesize(http://img808.imageshack.us/img808/332/udoskonalone.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4796 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2020

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie