[HP]dMX "Jestem człowiekiem, który robi show"

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
NowaERA

2010-04-13 20:41:42

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3093434&suspend=1

http://game-violations.ggl.com/index.php?page=Thread&threadID=58292

Show jak chu* :D

dMX: ''Powiem tak, jestem człowiekiem, który robi show. Każdy kto kocha e-sport, kocha także i mnie. Zarzuty, że gram nieczysto są niedorzeczne.''

__

Użytkownik
Speranza

2010-04-13 20:46:41

ho ho ho marry christmas, on jest za słaby na haxy, w dodatku tego typu

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-04-13 20:47:34

HEHEHE? Koleś który zrobił ludziom tyle haxmovie i mówił ze jest zajebisty dostaje bana po którym okazuje sie ze sam haxuje fail roku ale to chyba jakiś fake bo freeq mówił ze dmx ogarniał w pradze a pozatym jego gra ostatnio nie wyglądała tak haxersko
pozdr :)

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
dmjeh

2010-04-13 20:51:52

@up:
To samo pogram w Elblągu.. jeśli Pan Bóg Da.

@ topic

imo Bezsensowny topic. Owszem gram czysto.. Mam to samo co dEvianCe, tylko, że on nie mial streamowanego serva na ktorego wbił po update PB i tak wbić nie może..

Soz dEv ze się Twoim przykladem posluzylem..


Wiecej sie tu nie wypowiem, flame me. Cześć. i CU @ Elbląg

__

Użytkownik
rastiR

2010-04-13 20:57:52

z tego co ja sie powiedzialem bana za to dostaja ludzie ktorzy w ciagu 2 ostatnich tygodni odpalali haxa, wiem że za takie jakies zwykle do demek dostawali, za codehooka. :D

__

Użytkownik
Grav

2010-04-13 21:08:08

Popytalem kolegow z codehooka i odpowiedz jest prosta, od 2 tygodni jest silent scan, gdzie wczoraj rozdawali bany :) Wiec jesli ktos gral na haxie przez ostatnie 2 tyg to dostal wczoraj bana :)

Tyczy sie to wersji codehooka z wh i chams, aimbot byl niewykrywalny podobno. Wiec pozdro DMX, mowilem ze masz haxa i co wydalo sie :( :*

__

Użytkownik
rastiR

2010-04-13 21:10:51

grav nie osadzaj pochopnie, równie dobrze mógł mieć hacka na pc i też by bana dostał : P

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-04-13 21:14:24

rastiR nieee ja mam haxa do cod2 na 1.0 jakies tam wh i jakos mi skanowało kkompa tylko że ja bana nie dostałem grav ma racje to sie czyni tylko do haxow od warlorda czytałem gdzieś o tym

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
Grav

2010-04-13 21:16:16

Hahahaha, sorry moze sie myle xD ale on musial odpalic haxa zeby dostac bana w ciagu 2 tyg. Wiec na 100% gra i gral na haxie :* Dostalem tam po zakonczeniu kwalifikacji TET demo DMX’a to obv jak chu.. :D Pozdro masz teraz wpierdoliles sie xD Nie moge ze smiechu sorrki panowie, ale rozmieszyl mnie tym banem xD Robil haxmovie, na ktrocyh uzywal wh z CH i teraz wpadl za gre na tym xD, albo robil kolejnie Hax MOVIE! XD HAhaha, to teraz zostales wysmiany przez LEGITYMOWANEGO HAXIE kolego HAXIE hahaha

PS: pisal ktos juz do Hard Play? Bo sam z checia to zrobie, zeby ich wyrzucili na zbity... :D

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-04-13 21:20:58

Grav zimno krwisty pragnie zemsty za AESIR :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
Grav

2010-04-13 21:22:07

A co xD nie poczuje jak to jest :D Ja juz bana dostalem kilka miechow temu :D Kazdy hax musi to przejsc by zrozumiec :D

__

Użytkownik
dooray

2010-04-13 21:33:13

[+] Grav za “zmianę"

Imo, dEvianCe też grał na haxie? Jak to wytłumaczysz?

__

Użytkownik
riderek

2010-04-13 21:37:33

dooray [+]

jaka wytlumaczysz ze deviance ma bana , stuwow, chyba tez mumma i wielu innych wiec wtf?

tez tam bedziesz grav pisal do gamingow ? ^^

wyjebane mam na wasze komenty dopoki gra dobrze na lanie mozecie mi naskoczyc ;]

__

Użytkownik
thccortez

2010-04-13 21:39:50

90% sceny to hax, najlepiej to widać jak się porównuje demko czlowieka imo niby sławnego i dobrego z lana i online. Nie ma sensu wzajemne najeżdżanie na siebie , większość robi to samo, teraz jest już jak w cod2 (ciężko znaleźć publik na którym wszyscy są fair). Gdyby dMx podłożył WH pod swoje demko byłoby równie zabawnie jak pod innych i każdy o tym wie. Niestety to są standardy coda, chcesz coś ugrać, nie chcesz oscylować w granicach 1000 - 1200 pts (przy dobrym powiewie) musisz zastosować się do standardów, standardów które wyznaczają sobie sami gracze co jest najbardziej przykre. Każdy może zaprzeczać, pisać swoje zdanie, negować moje jednak obiektywnie patrząc na sytuację każdy przyzna przed sobą że tak jest, nudne przykre ale prawdziwe. Przecież PGS wygrywając z MEGATIVE gdzie wszyscy mieli haxy jak to zrobili przepraszam ? Mój komentarz nie jest ukierunkowany do osobistości jednak do ogółu, najgorsze jest to że praktycznie wszyscy to robią a jednak w przypadku kogoś wpadki maja wielki ubaw który kończy się tydzień , może dwa później kiedy on wpada. Dobre teamy nie wpadają bo mają lepszej jakości hacki jak netcoders na które nie sponsorowane ekipy nie mogą sobie pozwolić.
Reasumując skończcie z napinaniem się które jest bezsensowne, bo i tak wszyscy robią to samo, a do organizatorów lan turniejów, najlepsze wyjście to z góry wpisowe bez kwalifikacji online, założę się że nic nie znaczące teamy które do dziś maja max 1100 pts na cb a konto jest jak pomidor z przejawem ogórka gdzieś na dnie po 2-3 turniejach ogarnąwszy się, przyzwyczaiwszy do tego środowiska dzięki czemu stres minie którego za 1 razem nie unikną będą rywalizowały na równi a nawet wygrywały z dotychczasową " czołówka ". W końcu PGS gra już hoho, eSuba miała nowy skład niczym mix na CiC i mieli podobne lokaty, to o czymś świadczy :)

__

Użytkownik
Grav

2010-04-13 21:44:09

[+] thccortez

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-04-13 21:48:09

RideR proszę :) nikt z tych co wymieniłeś nie ma za to bana

Stuw0w : http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3182177

Mumma : http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3042395

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
riderek

2010-04-13 21:49:34

obczaj gv i pbbans

nawet jesli nie oni to inni [mozliwe ze fake inof jakies]

__

Użytkownik
iksz

2010-04-13 21:52:02

dev mogl sobie spokojnie w domu ciupac preinvite’y z haxem i spokojnie mogl jechac na lana i miec 30 fragow vs fnatic

__
h3h3

Użytkownik
Grav

2010-04-13 21:52:04

Stuwow dostal bana za obraze admina, a ten 2 nie ma bana

__

Użytkownik
thccortez

2010-04-13 21:57:24

http://666kb.com/i/bibkwr0k0pljne6j7.jpg
tak łatwiej :)

orginał : http://666kb.com/i/bibkwr0k0pljne6j7.jpg

źródło : http://www.tek-9.org/forum/call_of_duty_series-46/call_of_duty_4-13/aimbot_50104-28022.html?page=8#comments

BTW : kolega napisał dev moze haxowac na preinvite i robić 30 frag na lanie na fnatic, skąd wiesz że inni nie mogą ? ahh ano bo nie dostali tej szansy aby zagrać na lanie gdyż w kwalifikacjach potencjalny dev dmx czy inny tego pokroju zawodnik im to uniemożliwia. I nie oczerniajmy devianca czy innych, dostał szanse na lanie zagrał dobrze i tyle,ale pamietajmy inni też powinni ją dostać.

__

Użytkownik
TITEQQQQ

2010-04-13 22:00:52

btw zgadzam się ze zdaniem thecortez też już się wkurwiłem bo chciałbym aby wszyscy grali fair play była jakaś rywalizacja żeby było pewnie ze ta osoba druga nie czituje w sumie to już takich gier nie ma gdzie jest cała scena czysta te kurwy do każdej gry ci czity zrobią chciałem przejść na inna grę gdzieś gdzie nie ma czitów ale teraz do każdej są np : [COD] Wszystkie części , [CS] ALL , Quake , medal of honor , GTA SAMP , GTA IV , nawet kurwa do tibi ci zrobili czity w sumie to do każdej mmo jest czit i jak tu grać w te gry ? żal pl w sumie już na online w żadnej grze nie jest nigdzie czysto

__
Mistrz TDM-A

Użytkownik
thccortez

2010-04-13 22:07:55

dlatego więcej lan turniejów, 0 kwalifikacji online, wpisowe około 300 zł , więcej szacunku do innych graczy robią wszyscy to samo to chociaż obelg sobie oszczędzić.

__

Użytkownik
zoniC

2010-04-13 22:17:33

@thccortez, ja organizuję lana na pomorzu, ma być nawet kilka, ale już od początku ludzie płaczą, że za daleko, że nie mają kasy. To co dopiero jakiś .eu lan?

@ban dmxa, :)

__

Użytkownik
Shakal

2010-04-13 22:23:34

Someone - Siema dmx gracie pcw po 5?
dmx - nie znam was pewnie jakies haxy nie gramy z polakami

owned

__

Użytkownik
thccortez

2010-04-13 22:37:34

@zonic przy dobrej reklamie zbierzesz wystarczająco dużą ilość teamów.

__

Użytkownik
Bsg

2010-04-13 22:45:52

Uwielbiam ten flame ale jak byście poczytali to nawet jak masz darmowego haxa to za to bana dostaniesz :} deviance go miał do oglądania demek i dostał dmx też miał darmowego haxa bo robił filmik aesir wiele konfliktów z demkami na cb gdzie robił timestaps ale wy oczywiście wiecie że to cheat tylko ciekawe czemu na lanie w Pradze siedząc koło niego nie widziałem tego rzekomego aimbota a widziałem zajebiste nozoomy jakie wciskał w głowy czeskich graczy na MSI otwierał ? ale to też gówno warte tak to HAX i napewno ma aimbota pozdrawiam . Jakoś nie był obsrany na żadnym z tych lanów pomyślcie czy jak by nie jebał takich akcji jak w domu GFO przeprosiło by go za te podejrzenia na lanie w Pradze tak sobie wątpię polecam wyjście z domu i pojechanie na lana pa . H A X .

__

Użytkownik
Shakal

2010-04-13 22:56:04

ta slyszalem ze gral zajebiscie 15ragow mial na lanie z druzynami po 1200pts a online tam ponad 30.

__

VIP
pablopl16

2010-04-13 23:01:38

ja powiem tylko tyle że moglibyście sobie odpuścić przynajmniej w tym tygodniu te szczeniackie pościki

__

Użytkownik
rastiR

2010-04-13 23:02:54

Bsg ale MSI i cybercupow nie bierz pod uwage bo mimo że ja giekus cisneliśmy na tych oto to i tak mówią że to nie ma znaczenia i znamy respy : D

__

Użytkownik
dmjeh

2010-04-14 06:50:12

MOJE OFICJALNE STANOWISKO I ZARAZEM OSTATNI POST W TYM TEMACIE:

Ktoś tam napisał, że w ostatnich 2 tyg musiałem używać haxa.. owszem uzywałem: SchoolHack RC7 podczas oglądania demka z CB jakiegoś typka ktory dziwnie grał.. chciałem zrobić mu timestampsy, ale nie znalazłem nic podejrzanego więc odpuściłem.

Jeśli chodzi o inne haxy to nawet nie miałem ich na kompie..

Mam identyczny problem, jak `dEvianCe, który dostał tylko GLOBAL BAN’a gdyż na ich serverze podczas gdy wchodził nie było GV.

Tak samo ja nie mam bana na PBBansie, gdyż nasz server nie jest streamowany przez PBBans, tylko przez GV.

Nie musicie liczyć na to, że przyznam się ze haxowałem, bo się nie przyznam. Nie zmienie też nicku, bo to bez celowe.

Zobaczymy się w Elblągu i tam będziemy mogli porozmawiać.

Pozdrawiam wszystkich. I możecie dalej flame @ me.

__

VIP
pablopl16

2010-04-14 12:17:59

tu możecie ludzie wyładować swoje wieczne nie zadowolenie i wieczną zawiść

http://egu.org.pl/index.php?page=ankiety

__

Użytkownik
miodek1337

2010-04-14 12:38:43

AAAAAAALLLLLLEEEEEEEEEEE

__

Użytkownik
si3l

2010-04-14 14:54:09

Kurwa, dmx wytłumacz mi czemu nie możesz w cod4player jak odpalasz demko wcisnąć jedynie przycisku del? Też widać czy ktoś gra na haxie czy nie... Nie oskarżam Cię czy coś, tylko mnie to zastanawia...

__

Użytkownik
Grav

2010-04-14 14:59:39

Po 1 jak odpalasz demko z haxem to pb tego nie wychwyca, po 2 trzeba wejsc z haxem na serwer zeby dostac bana, po 3 poniedzialkowe bany tycza sie CODEHOOKA, wiec jestes przegrany koles.

__

Użytkownik
rastiR

2010-04-14 15:13:51

grav skąd masz takie info ? z tego że ludzie z codehooka bana dostali dostali bo hax jest prawie jak ten z google więc ludzie którzy mieli zwykłego haxa takiego googlowego na pc i odpalali w jakim kolwiek celu dostali bana tak słyszałem nie słyszałem że tylko ci z codehookiem

__

Użytkownik
dmjeh

2010-04-14 15:17:00

Grav, co z tego?

Uderz w stól to nozyce sie odezwa.. ale musze jeszcze to napisac:

Nadal gram w Hard Play i wiem, za co dostalem tego bana i na pewno nie za codehooka..

I bede w Elblagu, w Pradze i na wszystkich najblizszych LANach, wiec poki co odpusc.. po LANach powhinujesz, cześć.

__

Użytkownik
Grav

2010-04-14 15:21:05

Przeciez znam pelno osob z CH to wiem i podobno tylko od warlorda poszly bany za aimbot #5014. Po 2 DMX chyba nie jestes imbecylem, zeby wejsc na serwer z darmowym haxem. Wez juz skoncz bo online robisz po 30 fragow a na lanie po 15. Co z tego ze bedziesz na lanach? Z maxfloplay do 4 dostaliscie, nie dziwne troche? A online wszystkich jebiecie. Idz zagraj esla (moge zagrac 1v1 nawet jak chcesz) bo tam haxa z ch nie uzyjesz :) Albo wydawaj po 80 zl co miesiac z baypassem na aeq. Pozdrawiam Cie cu@hax world.

__

hitonn

2010-04-14 15:23:57

hahaha: D jacy wy jestescie zalosni: DDDDD dmx jestes teraz gwiazda, najlepszym snajperem III RP !: DDDDD













DIE

__

Użytkownik
dmjeh

2010-04-14 15:29:42

@up Haha, ofc :P


@Grav
Moge grać i ESL, lol :P

Fajnie, ze znasz duzo ludzi z CodeHooka (?) ciekawe skad ;>

Z MaxFloPlay nie gralismy na necie ;) poza tym.. DOSTALIŚMY, a nie DOSTAŁEM, poszukaj gdzieś tam screena z tabelą.

__

Użytkownik
feelalive

2010-04-14 15:30:11

wiekszosc lepszych i gorszych graczy (w tym ja) ma cie i tak za gowno takze poki nie zaczniesz na lanie ubijac po tyle fragow co na necie to tak pozostanie

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3683 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie