Defrag World Cup 2010

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
[fhn]AL|EN

2010-03-08 23:41:00

REJESTRACJA: http://breakdown-hq.com/dfwc2010/home.php

Szybkość, siła, precyzja, skróty, overbounce, gazboosty, sztuczki znane tylko nielicznym, i inne rzeczy przyjdzie nam wykorzystać w nadchodzących tegorocznych zmaganiach defragerów z całego świata. Ekipa Defrag World Cup 2010 zakończyła selekcję map, rejestracja rozpocznie się 9 marca i potrwa 3 tygodnie. Koncerty wszystkich grup rockowych zostają na ten czas odwołane, kurorty wypoczynkowe zamknięta a w telewizji będą nonstop lecieć powtórki dem z poprzednich zawodów tak aby nic nie przeszkodziło w ciężkich treningach.

Czas odkurzyć nasze podkładki, przeczyścić klawiatury i zacząć przygotowania do wyzwań, które na pewno nie będą łatwe. W pocie czoła będziemy trenować circlejumpy, strafejumpy, doublejumpy, lowjumpy i całą resztę umiejętności potrzebnych aby być najlepszym. Czeka nas walka o każde 0.008 milisekundy, czeka nas głowienie się nad skrótami, wymyślanie kolejnych dróg, przekraczanie kolejnych granic i pokazanie, że w Defragu nie ma rzeczy niemożliwych !

Jak zwykle będzie można zagrać solo oraz w zespole na obu fizykach. Chcesz spróbować ale nie masz partnera do gry ? W tym oto temacie(http://www.quake.net.pl/board/?action=post&fid=53&tid=24279) możesz wyrazić chęć uczestnictwa i czekać na propozycję. Czasu na trening pozostało sporo i w miesiąc można znacząco podnieść swoje umiejętności, pod warunkiem, że kierujecie się jedną zasadą: nieważne jaki mam wynik, liczy się to, że go nagrałem i wysłałem demo !

Zapraszam do uczestnictwa wszystkich Polaków !

__
Ta strona umarła...

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2018

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie