Problem z odpaleniem instalacji.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Tixo

2010-01-24 17:48:29

Witam.Mam problem z włączeniem instalacji fify 10 mianowicie wyskakuje mi taki o to bład

http://yfrog.com/5bbeztytuu1ckp

co mogę z tym zrobic? czy wie ktoś?

Pozdrawiam.

__

Użytkownik
Zippi9

2010-01-24 19:01:23

jest opcja pobierania aktualizacji przed instalacją? Jeśli tak to ją odznacz. Jeśli masz oryginał to ewentualnie możesz ściągnąć z torrentów i użyć cd-keya

__

Użytkownik
Tixo

2010-01-24 19:09:31

Tzn. opcji zadnej nie mam lecz chcialbym pograc przez neta a na piracie się nie da tak :)?

Edit : zmiana cd keya nie pomogla a nie mam zadnej aktualizacji :/ dzis kupilem fife a tu taka niespoadzianka..co moge jeszcze zrobic?

__

Użytkownik
Zippi9

2010-01-24 20:16:50

Ściągnij grę z torrentów/pożycz od kolegi i użyj oryginalnego cd keya na necie śmigać będzie na 100%. Ewentualnie idź do sklepu gdzie kupiłeś i pokaż im ten błąd powinni płytkę wymienić. Chyba że to wina Twojego kompa.

__

Użytkownik
Tixo

2010-01-24 20:29:27

Aha rozumiem a jesli to wina komputera to co to moze byc?

__

Użytkownik
sztabantypiracki

2010-01-25 16:27:53

Sztab antypiracki informuje, że osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film, program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7761 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie