Relacja z Ligi Cybersport

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Mateck

2009-10-04 19:17:33

Jak oceniacie relację eSports.pl z LC? Czegoś brakowało, coś było nie tak? A może coś w szczególności się wam spodobało? Przypominam, że możecie zagłosować w ankiecie na ten temat na naszej stronie. Prosimy o opinie.

__

Użytkownik
kolektor7

2009-10-04 19:49:08

Odnośnie CoD, to momentami podawaliście więcej niż sam CyberSport ... O wynikach finału większość ludzi dowiadywala sie od was. Jeszcze jakbyscie jakiegos streama załatwili :D

__

Były Redaktor
so0fka

2009-10-04 20:17:59

Ale mateck się pytał o twoją opinię nt. naszej relacji, a nie WCG.

Generalnie to z taką relacją jest mnóstwo roboty i szukamy u was jakiejś motywacji do zrobienia jej lub zrezygnowania z niej na następnym LAN-ie. Chodzi o wasze zdanie, bo my robimy tą relację dla was, więc jeśli wam się podoba taka forma, takie zaangażowanie, to, tamto i siamto, to będziemy to robić, a jeśli wam się nie podoba, to wrócimy do starej formy.

Możecie też zaproponować co zmienić, co dodać, co odjąć, my to wszystko wprowadzimy w życie (oczywiście w zakresie naszych możliwości) na najbliższych LAN-ach.

Uwzględnijcie też fakt, że nas jest na miejscu tylko dwóch, plus dwóch siedzi w domach przed kompami prawie cały dzień i wpisują wyniki, które od nas dostają.

__

Użytkownik
eCko

2009-10-04 21:17:21

kamera,youtube,miniwywiady na gorąco ?

__

Były Redaktor
so0fka

2009-10-04 21:25:38

To, czy będzie kamera i youtube, nie zależy od nas, lecz raczej bym się nie nastawiał. To wykracza poza nasze (redaktorów) kompetencje i możliwości. Co do miniwywiadów na gorąco - staramy się to robić, po to pojawiają się tzw. “hot newsy” i rozmowy np. z cowem czy denim. Faktem jest, że wciąż jest tego duuużo za mało, więc to jest do poprawki.

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-04 21:47:27

Do esports’a nic akurat nie mam. Zrobili to co do nich należy, to nie jest jakaś agencja filmowa tylko grupa redaktorów, którzy robią to co lubią :)

__

VIP
samolot

2009-10-05 12:20:55

zdjęć za mało, było tam tyle fajnych dziewuch a w galerii pusto :D

__

ex-Redaktor
exilek

2009-10-05 13:41:45

ksiąze na redtube znajdziesz więcej, jak ci malo :P

__

VIP
samolot

2009-10-05 19:53:48

HE_HE

__

VIP
mr0

2009-10-05 21:05:56

Ja bym bardzo chciał wypowiedzieć się na temat Waszej relacji w świetle warunków jakie mieliście Wy, a inne redakcje. Ale nie zrobię tego w tym miejscu.

__
http://www.BenQ.DELTAeSPORTS.COM

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6824 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie