Popularność COME BACK?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
majan

2009-06-02 02:56:00

Witam,
W imieniu moim i ChlebaK chcielibyśmy zaapelować o ponowne przywrócenie popularności (%). Bo teraz plebs (phoenix) nabija sobie minusy, albo plusy i myśli że jest fajny, ale tak nie jest. Kiedyś trudno było dotrzeć na TOP10, ale jak już byłeś na tej liście, to cieszył ten fakt. A teraz na liście może być każdy kto jest nolifem i restartuje sobie neo. [phoenix]

Dlatego jeżeli tylko istnieje taka możliwość to miło byłoby gdyby znów rządziły procenty.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
“fckr"

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
majan

2009-06-02 02:56:39

i btw. zróbcie coś z tymi reklamami z dźwiękiem, bo ja rozumiem że 21 wiek, ale to denerwuje :) pozdro!

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
fantz

2009-06-02 06:05:00

zgadzam sie zeby WYPI***OLIC ta reklama z dzwiekiem

czesc

__

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-02 06:40:12

Po 1 mam UPC Chello

Po 2 kał się plusuje z fake kont

Po 3 jak się kur#a plebsie mogę minusować ?

Po 4 ta reklama jest tragiczna więc można ją usunąć

Po 5 +/- jak i % szczerze latają mi koło pały

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-06-02 11:04:14

PHOENIX TO PEDAL JEST ALE ciii :)

__

Użytkownik
Borewicz123

2009-06-02 11:34:44

Za to ty drugi Stifler

To ja wyrywam panienki w kazdym odcinku i kropka

USNAC REKLAME jakie to glupie nie moze byc karta otworzona bo juz sie drze

__

Były Redaktor
so0fka

2009-06-02 11:43:36

fckr, o ile Cię nie lubiłem za czasów starego eSp, o tyle zgadzam się z Tobą teraz. I to w dwóch kwestiach! Powinno się przywrócić popularność, która była po prostu dobrze skonstruowanym wzorem matematycznym, dzięki któremu faktycznie satysfakcjonujące było dostanie się do TOP10. Zgadzam się również, że Phoenix to kretyn i idiota, zresztą chyba większość z nas tak uważa. Niesamowite jak te trudne czasy tego serwisu potrafią jednoczyć! Pozdro : )

__

Użytkownik
wiecek.

2009-06-02 11:53:00

też zgadzam się, że Phoenix to kretyn i reklamy z dźwiękiem są złe...

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-02 11:55:43

Na prawdę aż tak niektórych ludzi tutaj boli jakieś TOP 10? Robi to komuś różnicę kto jest na tej liście? Nie możecie przez to spać po nocach czy jak? Chyba, że ktoś zazdrości miejsca na tej durnej liście i sam chciałby się tam znaleźć, ale to też nie wiem po co... Chyba zacznę od dzisiaj strajk głodowy albo przestane spać, bo jakieś plebsy nabijają sobie minusy czy tam plusy, a to bardzo krzywdzi moją osobę... Może zamiast jakiś plusów, minusów, procentów, promili czy czego tam jeszcze nie było wprowadźcie ranking na długość, obwód i średnicę penisa, to wtedy może rzeczywiście będąc na tej liście będziecie usatysfakcjonowani...

Chyba każdy chociaż minimalnie ogarnięty człowiek zlewa na tą listę...

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-06-02 11:58:12

z popularnościa było tak że w top10 zazwyczaj wszystkie 10 pozycji, a już przynajmniej 8-9 należało do redaktorów których plusy miały “największy power” i powstawało błedne koło, bo osoby mające 90% plusowały się wzajemnie i nadal miały swoje 90%

teraz każdy +1 to +1 i w najbliższej przyszłości chyba tu zmian nie będzie (mamy co innego na głowie)

__

Użytkownik
reurion

2009-06-02 12:26:06

stare esp bylo 100 razy lepsze
1.brak reklam
2.o wiele mniej błędów
3. coś się z tym k%^** serwisem robiło a teraz błedów a błędów
3. co do Phoenix’a to nie wiem ale ma jakieś takie idiotyczne lekko zachowanie
4. czemu ja się cieszyłem jak lucas odszedł a bylo tak dobrze (ktoś mi to już powiedział ze będe za nim płakał)
5. wiecej debilnych dzieci kiedyś tego nie bylo
to tyle chyba :)

w skrócie widząc to z boku to odkąd Pan rr jest w redakcji coś się zaczeło kruszyć i widzę ze lepiej nie będzie

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-06-02 12:42:38

nie chce mi sie wymieniać rzeczy które wtedy nie działały ale sam fakt, że grubo ponad rok nie działała rejestracja (!) świadczy o tym, że nie było tak idealnie

a co do reklam, hmmmmm, znowu trzeba się powtarzać?

__

Użytkownik
reurion

2009-06-02 12:46:51

rml ja cie rozumie trzeba bronić serwisu i szefa ale weźcie coś kurwa zróbcie z tą muzyczka w reklamach chociaż a odkąd jestem na esp (2005) nie pamiętam aby rejestracja nie działała rok

oświeć mnie jeszcze czemu tu nei ma opcji odpowiedź?

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-02 12:52:32

oświeć mnie jeszcze czemu tu nei ma opcji odpowiedź?


Bo to nie jest gotowy skrypt do ściągnięcia z neta i trzeba taką funkcje samemu napisać,
a zapewne nikomu się nie chce lub nie ma na to czasu?

Co do reklam to Adblock Plus załatwia wszystkie problemy :)

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-06-02 12:58:41

uwierzcie że nam, redaktorom, też to przeszkadza, ale są rzeczy których nie przeskoczymy
ja tego skryptu nie napisze tylko musze czekać aż ludzie odpowiedzialni za stronę skończą robić to, co robią w tej chwili

i oczywiście macie pełne prawo upominać się, aby to było jak najszybciej :)

__

Użytkownik
Sstien

2009-06-02 13:16:25

zal esports ... news dobre ale ludzie .... zróbcie z tymi ludzmi coś(płacz,flejm,whiny ...)

__
iman

Użytkownik
Yakcyll

2009-06-02 15:09:31

I newsy są do niczego w porównaniu ze starym eSports.pl.

__

Były Redaktor
raul

2009-06-02 15:14:24

Niektorzy rzeczywiscie wiele umieja wypaczyc i spiepszyć. prosty ranking, ktory mial byc systemem ocen wartosci merytoryki postow stal sie placem zabaw dla niektorych. pewnie jak by im dac deske od kibla, to by z niej zrobili hula-hop.

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-02 15:33:54

Dlatego imo najlepiej usunąć ten ranking i rozwiązuje to wszystkie problemy z nim związane.
Ludzi którzy piszą, merytoryczne/ treściwe i na temat komentarze i tak wszyscy kojarzą,
tak samo jak kojarzą idiotów.

Nikt nie patrzy w ranking żeby stwierdzić czy xxxxxx jest ogarniętym człowiekiem
czy idiotą, bo widzą to czytając jego posty... Ludzi którzy się aktywnie udzielają
i tak wszyscy kojarzą, tak samo aktywnych idiotów, którzy aktywnie sieją zamęt...

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-02 15:45:45

Castiel morda ja jestem trzeci i jest okej , ja nie nabijam sobie minusow, ktos mi naminusowal do -300 i tyle

__
123

Użytkownik
Castiel

2009-06-02 15:56:45

masz powód do dumy... gratuluje...

__

VIP
Mateck

2009-06-02 16:36:07

imo ten system punktowy to fail, ale coz zrobic. prosi sie o zmiany a progres jest taki jak widac ;x

__

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-02 16:51:49

Sofka mam nadzieję że powiesz mi to w twarz jak się kiedyś sptkamy, no chyba że się myle, tą nadzieje podpieram tym że widziałem Twoje n-k aneminku nie dziwie się że Cie nikt nie lubi, tak więc dużo jedz i wal jakieś masówki cu@future

__

PLECELS
PleeC

2009-06-02 17:02:20

Dlatego imo najlepiej usunąć ten ranking i rozwiązuje to wszystkie problemy z nim związane.
Ludzi którzy piszą, merytoryczne/ treściwe i na temat komentarze i tak wszyscy kojarzą,
tak samo jak kojarzą idiotów.



kiedys sie tak pewnie stanie, a na razie ignore

__

Były Redaktor
raul

2009-06-02 17:04:22

mateck ten system jest bardzo dobry moim zdaniem, ale coz poradzic na to, ze niektorzy tak do tego podchodza, a nie inaczej. gdyby byl wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem to dawal by jakies odzwierciedlenie.

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-06-02 17:36:23

Hm jakie reklamy z dźwiękiem? Czy naprawde jesteście upośledzeni i nie umiecie korzystać z opery?
Feniks? Ktoto? Coto? Nie widze problemu, nie patrzeć, nie czytać. Ranking? nołlajfy jakieś chyba na niego patrzą, ogarnijcie sie codowcy.

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-02 17:41:43

@up

zgadzam się :D

__

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-02 19:14:08

Jutro

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-02 19:27:39

Wacha po tobie też nikt płakać nie będzie :)

__

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-02 19:30:58

trochę Was nie rozumiem co ja tekiego robie ?

czasami walne głupiego komenta

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-02 19:38:30

Ja tam nic do Ciebie nie mam. Potrafisz walnąć głupie komentarze, ale jeśli przyjdzie co do czego to potrafisz mądrze napisać, a co do reklam to adblock plus, ewentualnie opera co kto woli. Popularność? W d*pie to mam są + i - starego systemu tak jak ktoś wcześniej je przedstawił, np kaboom był najaktywneijszym neewsmanem i był prawie zawsze pierwszy. Czy będę miał -1000 pkt, czy +100 to nie ma znaczenia tym se jajec nie zwiększę. A to jak mnie postrzegają użytkownicy tego portalu mam gdzieś, poza tymi którzy piszą sensownie a nie ciągle GL itd.

__

Były Redaktor
so0fka

2009-06-02 19:41:06

Phoenix to musiałeś mnie z kimś pomylić, albo zdjęcia na n-k tak ładnie wyszły, bo ważę 80 kilo :D. Oceniam cię po komentarzach na esp, które istotnie są durne, kretyńskie i idiotyczne, stąd taka opinia. Jak się może kiedyś spotkamy, co możliwe, bo jeżdżę na większość najważniejszych LAN-ów w Polsce, to chętnie skoczę na jakieś piwo i zmienię o Tobie zdanie ;).

Btw - Soofka, nie Sofka. I dużo osób mnie lubi : (

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-02 20:16:25

I tak sowa Shieldera z avatarka jest lepsza niż Ty : )

__

Użytkownik
diGi

2009-06-02 21:56:29

Gdzie jest Sh1elder i jego dwustronne komentarze?! :(

PS. Też nie wiem skąd ta nagonka na phoenixa... Może za dużo kategorii mam odznaczonych? ^^

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-02 22:10:11

Ej feniks to sa cioty(nie mowi o redaktorach i tych innych), mowi cOw - phoenix to zUoooooo bana mu idiota itepe... a tak naprawde, jest wielu innych kretynow o! chocby cow :)

__
123

Użytkownik
dezCartezz

2009-06-02 22:14:06

ile borewicz miales dziewczyn w zyciu? ja 15 i jestem lepszy

btw. adblock moze i blokuje reklame ale kurwa zostawia pusta dziure i co mi z niego, jak to brzydko wyglada? :(

aha i niech mi ktos powie jak mam wylaczyc inne reklamy w miejscu tej z dzwiekiem, bo juz sie nie pojawia w tym miejscu przycisk zablokuj :)

__

Użytkownik
majan

2009-06-02 22:51:59

Witam!

Chciałbym podziękować wszystkim za odpowiedź. Cieszę się, że znalazły się osoby podzielające moje zdanie. Pozwólcie mi jednak skomentować wypowiedzi tych, którzy nie zgadzają się ze mną.

Zacznijmy od Adblocka. Instalując program, który ułatwi i umili mi korzystanie ze strony, czuję się tak, jakbym zabierał do restauracji swój komplet sztućców. Rozumiem, że reklamy są potrzebne do istnienia serwisu, jednakże moim zdaniem zdaniem reklama nie może być natarczywa.

Druga kwestia - popularność. Sprawa polega na tym, że kiedyś wszyscy udzielali się na forum, po to by znaleźć się na tej liście. By móc zająć chociaż 10 miejsce. Teraz zajęcie pierwszego miejsca to żaden problem. To że redaktorzy byli na samej czołówce zawsze? Nie pamiętam by ktoś kiedykolwiek na to narzekał. Zauważcie, że jak kiedyś na forum udzielała się masa ludzi, tak dziś jest to krąg tych samych kilkudziesięciu osób.

Pozostałych rzeczy nie są komentować, ponieważ nie to najmniejszego sensu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczorku!
“fckr"

__
Pozdrawiam!

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-03 07:23:46

Dajcie mi spokój ;(

__

Użytkownik
reurion

2009-06-03 08:05:53

@ Castiel

na niektórzych topicach jest opcja odpowiedz
po 2-gie widzę że masz jakiś problem emocjonlany z tym rankingiem bo cały czas ci to przeszkadza że ktoś go chce

@ redakcjo

tak jak napisał fckr kiedyś bylo 10 razy wiecej osób a teraz jest hu....nia za przeproszeniem

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-03 09:18:55

na niektórzych topicach jest opcja odpowiedz


Przecież to ty zwróciłeś uwagę na brak możliwości odpowiadania na forum nie ja, więc czemu tą jakże ciekawą uwagę kierujesz do mnie jakby mnie to obchodziło?

po 2-gie widzę że masz jakiś problem emocjonlany z tym rankingiem bo cały czas ci to przeszkadza że ktoś go chce


Prędzej ty masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie poza 2 postami w tym wątku pisałem coś o tym rankingu? W pierwszym poście napisałem (do tego dość ironicznie i z sarkazmem, bo chyba tego nie zauważyłeś) żeby nie zwracać uwagi na ten ranking. W drugim zasugerowałem usunięcie go, a ty mi piszesz o jakiś problemach emocjonalnych? Po czym mistrzu wywnioskowałeś, że mam jakieś problemy emocjonalne związane z tym rankingiem? Zresztą leje na to jak i na ten ranking...

W ogóle nie wiem po co ja w tym momencie tracę czas i odpisuję na jakieś twoje śmieszne wywody. Masz do mnie jakiś problem, napisz na PW, pozdro. EOT

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

904 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie