Komendy i porady do America's Army

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Majare

2006-04-09 14:48:01

Witam mam taką sprawę, mianowicie gdy gram na necie mam niemiłosierne przeskoki postaci, które bardzo mnie denerwują, i takie pytanie czy są na to jakieś komendy a i drugie czy da się naprawic te opóźnienia dolatujących naboi :P. To tyle, pomocników nagrodzę [+]

__

Użytkownik
Tymek

2006-04-09 15:29:46

kup chello 15 mbit i pceta za 10k :-)

__

Użytkownik
Majare

2006-04-09 15:48:48

Heehehe, chyba raczej nie o to mi chodziło, kompa mam jak najbardziej dobrego i internet nie jest zły

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-09 18:36:09

ostatnio jest bug Punkbustera na serverach, ktory to powoduje. Nie bede sie rozwijał o tym, w skrocie powiem ze chce robic pbss a nie umie :/ Ja walcze z tym juz 3 tygodnie masakra chociaz ostatnio coraz zadziej to spotykam...

trza bylo mnie widziec, zrobilem 6 reinstali zanim sie dowiedzial ktokolwiek ze to bug :/

Inn mozliwosc chodz w tym przypadku malo prawdopodobna, to nie pasujace ustawienie cachesizemegs do twojego kompa... wejdz w ArmyOps.ini i znajdz wartosci zaczynajace sie cachesize i tam wszedzie gdzie sa 64 zmień na np 128 jezeli to nic nie da na 200 a jezeli obydwie wartosci nic nie poprawia zmien spowrotem na 64 i czekaj az wyjdzie kolejny update zbugowaneg, $%@#!$#$ punkbustera

co do opoznien niestety to twoja siec jest za slaba:/ lub weszles na server zza oceanu, kozystajac z wyszukiwarki w grze polecam osobiscie narazie kozystac z GameSPy wbudowanego w gre. Nie z AABrowser gdyz GS pokazuje prawdziwe pingi do serverow juz podczas wyszukiwania, a AAB przeklamuje +- ping widziany tam trzeba x4 pomnozyc. Mozesz wprawdzie sprawdzic swoj stan sieci w grze z konsoli wpisujac statnet lub zmienic wielkosc wysylanych pakietow netpseed WARTOŚĆ gdzie wartość defaultowa o ile sie nie myle jest 10000 mozna kombinowac 5000, 8000 itd moze cos da, niezbadane sa sciezki Americas Army :D

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-09 18:37:01

poza tym polecam www.americasarmy.com.pl lub www.aao.pl w mig dostaniesz tam kazda pomoc :)

__

Użytkownik
Majare

2006-04-10 10:37:46

Bardzi dziękuję za pomoc, miałeś rację wchodzę przez aa browser tylko niewiedziałem jak te pingi liczyć, łącze mam 512 i np. w q2 ping mam 32, tak że myślę że to servery a co do przeskoków zrobię tak jak poradziłeś i czywiście dostajesz +-sa

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 12:35:43

brakuje w aao jednego, jednoznacznie pokazanego ktory serer jest euro ktory nie :/ to by pmoglo kiedys gdy licencję miala tylko jdna firma mozna bylo poznac po ip zaczynajacego sie na 213 EU i 69(albo 65 juz nie pamietam :P ), 64 US :/ a teraz jak jest wiecej firm ciezko sie polapac

generlanie zadne apele nie pomagaja bo DEV Team ma zleksza w dupie europe i jak juz cos robi pod Europejczykow to jest to swieto :D No ale nie ma sie co dziwic America's Army wciaż jest traktowana przez nich jako narzedzie pomocne przy rekrutacji do armi i popularyzacji US Army, a nie jako gra jak CS, Quake itd

__

Użytkownik
koperta

2006-04-10 12:38:58

A ma pytanie czy moglby ktos tu napisac jakie sa wszystkie komendy w AAO i do czego slurza bo co znajde w necie to wszystko po angielsku a ja jestem noga z tego jezyka.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 13:59:06

znaczy sie komendy z konsoli?

__

Użytkownik
-pac

2006-04-10 14:47:04

warto takze sprobowac wpasc na najwieksza Polska strone o AA -> www.americasarmy.pl

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 15:48:54

i jednoczesnie najbardziej nieprzyjazna dla nowych graczy, dzieki swojej "wspanialej" moderacji typu: "uzyj opcji szukaj" w przypadku gdy ktos uzyje "nie odkpuj starych tematow" :d i tak dzien w dzien a ludzie maja problemy z ktorymi czasem nie potrafia sobie naprawde poradzic... Najlepsze jak ktos pisze ze potrzebuje pomocy a tu 10 oftopow leci ze popelnil blad ortograficzny i niech zacznie najpierw nauke jezyka polskiego :D jak sie koles oburzy to bach mu muta :D to sie nazwya "przyjazna pomoc"

dlatego te polskie forum [url=www.americasarmy.com.pl]AmericasArmy[/url] uwazam za najszybsze jezeli chodzi o uzyskanie pomocy:]

__

Użytkownik
Majare

2006-04-10 16:11:21

Paokuba widzę, że jesteś już weteranem AA więc taka sprawa, czy mógłbyś podać adresy ip serverow na których grasz, albo które twoim zdaniem są bardzo dobre nie koniecznie Polskie :P

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 17:21:46

hmm nie mam takiej listy ulubionych serverow, ale czesto mozna mnie spotkac w nocy po 22 gdzies na pipeline na ktoryms z serverow ponizej 100 pingu :D kiedys mialem taki ulubiony CLS ale jakos moje polaczenie juz nie pozwala na gre za oceanem jezeli szukasz ostrej jazdy to OFTB 212.187.208.234 :D

tak jak wspomnialem nie posiadam listy numerow ip ulubionych serverow :P aha generalnie na niemckich serverach strasznie nie lubia jak sie uzywa polskiego na globalu wiec sie nie zdziw jak zalapiesz kicka :D za to... nie znam gracza ktory nie mialby gdzies jakies bana za takie duperele wiec bez obaw jest ponad 2000 serverow

nie wiem czy wiesz ale jest takie cos jak [url=http://69.25.23.206/portal.php]aaoTracker[/url] tam znajdziesz wszystkie dane statystyczne o grze, jest tam tez wyszukiwarka serverow :) nie zapomnij jednego, tylko na serverach leased lub honor mozna nabijac punkty honoru inne sa dla czystej nieskalanej statsiarstwem zabawy :D omijaj szerokim łukiem servery bez pb :] jezeli chcesz zachowac nerwy w calosci

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 17:24:09

bezposredni link do listy serverow, masz tam flagi gdzie dany server sie znajduje to moze ci ulatwic szukanie i eventualne stworzenie sobie jakiejs swojej listy

[url=http://69.25.23.206/serverlist.php]click[/url]

powstaje jakis system statystyczny bezposrednio napisany przez kolesi z aao ale narazie jest w wersjach beta wiec olac to

__

Użytkownik
Majare

2006-04-10 18:44:37

Akurat trackera założyłem odrazu, co do serverów to tylko przez AA wchodze na pierwszy lepszy z pingiem poniżej 100. Nielubie grać samemu znasz może serwery gdzei gra najwięcej polaków, bo do klanu mi spieszno :P We trójke zawsze raźniej. A i dzienks za poradę z tym pingiem

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-10 19:26:22

http://www.chickensfarm.pl tu gdzies jest lista polskich serverow oficjalnych i nie oficjalnych :] co do rekrutacji zawsze mozez dac ogloszenie na np www.aao.pl

__

Użytkownik
apaChe

2006-04-11 11:05:52

wzorowe odpowiedzi .. a nie jak BRyK .. ;)

__

Użytkownik
koperta

2006-04-12 06:46:43

No ale jakbyscie mi dali jeszcze gdzie sa one (te komendy) objasnioene po polsku to bym byl wdzieczny.

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-04-12 10:06:06

nie ma ich opisanych nigdzie po polsku (na tyle ile mi wiadamo) :] niestety - wiesz grajac w gre americasarmy kazdy jakos tam angielski zna to nie bylo potrzeby do tlumaczenia :/ przykro mi

mozesz zapytac jeszcze na www.americasarmy.com.pl

__

Użytkownik
apaChe

2006-04-27 20:45:23

W sumie ciezko o serwer, gdzie nie byloby polakow. Praktycznie na kazdym gra jeden lub dwoch polakow. Wiec powodzenia

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4729 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie