NUKED!!!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
priAm

2006-04-08 00:05:19

NIE PISZEMY O NIELEGALNYM OPROGRAMOWANIU!!!!

__

Użytkownik
WildCat

2006-04-08 00:23:37

jesli grasz w obrazu to nie trzeba cracka tylko nawsza wersje programu emulacyjnego

__

VIP
priAm

2006-04-08 00:24:47

nie, nie mma obrazu, instalowalem z dvd

__

Użytkownik
PiWo5z

2006-04-08 00:35:16

taaaaaaaaaaa ile DVD zajmuje 4gb ?

__

Użytkownik
matiz444

2006-04-08 01:23:43

hakowany krakers czy crakowany haczyk?

__

VIP
El_Matador_SSJ

2006-04-08 07:09:59

[url=http://www.gamecopyworld.com]GAMECOPYWORLD[/url]
Najlepsza strona traktujaca o kopiach zapasowych - znajdziesz tam wszystko co potrzebne aby pogrywać bez wkładania płytek do napędu (cracki nocd, mini-image, emulatory napędów optycznych itp. itd.) Nie znajdziesz tam żadnych cd-key'ów ani żadnego warezu - stronka jest równiez pozbawiona wszelkich pop-up'ów, adware'ów i reszty ścierwa. Ostatnio pobralem sobie z niej mini image do nfs-mw i teraz płytka od gry spokojnie spoczywa sobie w pudełeczku.
PEACE

__

Użytkownik
dRaZe

2006-04-08 09:31:25

Wiedziałem że tak będzie ;)

__

VIP
jarzaq

2006-04-08 09:35:26

głupota do kwadratu

__

VIP
El_Matador_SSJ

2006-04-08 10:01:41

Jakoś to u was dziwnie jest - moderator zakłada takie tematy hehhe - a zanim daliście mi tego nuka to byście najpierw sprawdzili co jest na stronie ktorą podałem w linku - nie widze nic nielegalnego w tym, że nie wkładam do napędu płyty za którą dałem 150PLN - nikt mi nie da nowego dvd gdy się porysuje.W żadnym Disclaimerze nie widziałem zapisu typu "don't use mini-images to run the game" a zresztą whatever...
EDIT:
CZEKAMY NA REGULAMIN ESP

__

VIP
El_Matador_SSJ

2006-04-08 10:13:27

Podam jeszcze regulamin stronki do której link zanukowano...

"NUKED" only supplies Information and Tools necessary to make
a PERSONAL BACKUP of legally owned Game CD/DVD's.
"NUKED" in NO WAY links or makes it possible to illegally download or acquire any copyrighted game(s) or Serials/Keys (including CD/DVD-Keys).
"NUKED" cannot be held responsible if any of the information and/or files contained on this site is used in the pursuit of illegal activities,
such as copyright infringement or piracy.
Keep the following in mind when making a backup of an Original Game CD/DVD:

* You are LEGALLY ALLOWED to make a personal backup of an Original Game CD/DVD as long as you are the owner of the Original Game CD/DVD.
* You are NOT ALLOWED to sell, rent or give away any backups of copyrighted Games CD/DVD's, as this is not allowed by Copyright Laws.
* You MUST DESTROY any backups when you don't legally own the Original Game CD/DVD anymore (e.g. selling or giving it away)
* Before making a backup, check in the supplied manual or on the back of the CD/DVD, if there are special conditions or provisions for making a personal backup.

You are ONLY allowed to ENTER "NUKED" if you need information to make a backup of an Original Game CD/DVD of which you are the legal owner. By Clicking the ENTER button you agree with the above Notice!
If you do not agree with the above notice then close your browser now!

Pod "NUKED" kryje się nazwa stronki - żeby nie było że szerze piractwo.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8895 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie