Most Wanted

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
El_Matador_SSJ

2006-04-02 01:19:41

Tja - pewnie jestes No1 na czarnej liscie i myslisz ze wymiatasz tak?
A z tym piratem to kto Ci powiedzial ze po sieci nie pograsz? - ale to temat na inne forum heheh

__

VIP
El_Matador_SSJ

2006-04-02 01:26:05

Aby zmniejszyc zawyzone odczucie predkosci - wystarczy wylaczyc ten okropny motion blur i wszystko wraca do normy (kolesie zMX'ami nie maja takego problemu ;)) , a rzeczywiscie dlubania pod maska tu brakuje -szczegolnie ubolewam nad brakeim mozliwosci zmiany ustawien zawieszenia i skrzyni biegow w trybie multiplayer :/

__

Użytkownik
Fox1

2006-06-04 19:53:56

Nawet nie spodziewałem sie, że będąc na ESWC zakwalifikuje się (w końcu gracze z całej Polski), a tu...suprise! 2 miejsce. Przegrłem z Arcykiem, ale dla mnie to i tak spore osiągnięcie. :)

__

Użytkownik
Vanson

2006-06-07 23:46:12

Nic nie wraca do normy! Docisnij gaz do dechy, nawet z wyłączonym blurem. Taką prędkoś osiągnął chyba tylko ten facet co mknął po pustyni tą specjalnie skonstruowaną rakietą! Sadziłem z zapowiedzi, że garaż/dziupla będzie potrzebmy do wysoce zadowalajacych tuningów, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wybacz, jadąć do że tak sie wyrażę - sklepu, dostajemy wybór: pakiet lub... pakiet. Wracajac do tematu.... fakt jak ktoś zagrał najpierw w NFS:MW a potem w NFS:U2 to wyda mu sie że w U2 wozy ruszają sie jak wagony towarowe, ale tam przynajmniej jest sensownie oddana prędkość rzeczywista auta. W sumie wolę grac w U2, ale ścigać się ze stróżami prawa jednak lepiej jest w MW. W sumie ile ludzi, tyle zdań, jeden lubi tuning, inny lubi śmigać żeby mu wiatr zrywał czapke wraz z włosami ;P

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1871 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie