Pomózcie nowemu :(

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
pizu2

2005-07-02 21:24:53

No może i zacznie mi ściągać patcha ale mi nie ściąga właśnie o to chodzi !!!! i nie wiem co robić a musze zagrać w tą gre! musze ją mieć! więc pomocy! plissss!!!!! z góry dzięki!

__

Użytkownik
dobosz

2005-07-05 10:41:00

Widze że zacne grono fachowców wypowiedziało sie na ten temat z niesamowitą finezją.

A tak powaznie człowieku jak chcesz zacząć grać w W3 to po pierwsze:
kampania - po niej wybierasz rase (jedną na zawsze jesli chcesz byc dobry)
kilka gier z kompem (ale nigdy nie losową rasą i nigdy nie na losową rase)
wchodzisz na battle.net na koncie próbnym, szukasz kogoś kto ci pomoze (jeśli nie masz znajomego który już gra)
ktoś cie moze nauczyć doboru unitów, builda
potej juz tylko ciśniesz ladder (radze grać solo bo rt jest za łatewe i potem cieżko sie przezucić a każdy solo musi umieć grać)
I DOPIERO TERAZ jak juz troche sie zanajomiłeś siegasz po replaye (proponuje zes strony www.replayers.com

__

Użytkownik
mYsTiC.IcePeoN-

2005-07-05 16:41:24

a nieuwazaz ze replayers.com jest jusz pzestazale? Oo wcreplays.com jest jusz lebsze btw na replays.pl liczba noobow sie zmniejszyla mozna smialo repki sciongac ;) aa i niepolecam oglondanie grubbego ;P zarozumiala swinia jest i tyle ;< lyn_wolf farseer to sol dopiero gosu
a i jesli sie orcem grac uczycie to na wcreplays.com pod wywiadem z Rotterdamem jest replay pack z jego grami ;)

__

Użytkownik
Litmar

2005-08-02 13:17:07

Cześć. Czy ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę ??? WARCRAFTA III zaczełem grać dopiero od nie dawna i mam takie pytanie o surowce a mianowicie chodzi mi żarcie bo dochodzi mi tylko 90 i dalej nie chce chociaż buduje farmy (w przypadku rasy ludzkiej) bo bez tego nie mogę wyprodukować więcej jednostek czy to tak już będzie na stałe czy też będę mógł zwiększyć żywność i jak to zrobić jeżeli się da. Proszę o pomoc!!

__

Użytkownik
Player.999

2005-08-02 15:11:59

apropo w3- jak ktos chce moge dac namiar na prog co zamienia polska wersje na angielska, ktora imho jest wiele lepsza :P

__

Użytkownik
Falout

2005-08-03 01:00:50

Hmm polecam zdecydowanie Human Dobra rasa dla poczontkojacych bo bedziesz miał duzo ułtwien w poznawaniu:) I bedzie miał wiecej mozliwosi taktyk jezeli chodzi o ptęge to undead:) gramw tom gre mam 37 poziom i tak malo:/ Nieszukam klanu bo gram w cs:D Yeahhh

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7125 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie