Zachowanie polskich graczy

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Krypton

2003-04-04 00:15:31

Co sadzicie o zachowaniu naszych graczy na serwerach? Czesto zdarza mi sie, ze jak zaczynam mocno wygrywac to wychodza z serwera. Czasami trafiam na serwer, gdzie jestem na starcie zbluzgany przez rzesze pseudoklejkowcow. Cieszy mnie postawa graczy roznych klanow. Czesto gram na serwerze hoolsow i gdy brakuje im zawodnika do jakiegos treningu to wezma dowolnego specta (mowie ogolnie o klanach).<BR><BR>Gracze w Polsce sa za bardzo podejrzliwi. Co lepszy rail - zbociarz, aimbota uzywa - i inne okrzyki. Troche to sie przesadne zrobilo przez te afery na orgu.

__

Użytkownik
ragnar

2003-04-04 18:21:57

Afery byly owszem ale to wszystko to naturalna kolej rzeczy. Zawsze sie znajdzie ktos kto chce byc sprytniejszy od innych. Zachowanie bywa rozne i mimo ze znamy wielu porzadnych ludzi to wiesz co mnie wkurza.. to ze mimo wszystko co drugie slowo na serwerach to kura albo oddalaj sie . Taa po przeczytaniu moich wypocin stwierdzilem ze jestem lekko pokroliczkowany.

__

VIP
zoom

2003-04-05 01:20:40

I tak Polacy sie dobrze zachowuja bo ostatnio mam przyjemnosc grac w europie i ludzie grajacy tam to palanty, jak wygrasz mecz to dostajesz 1500 bluzg jaki hujowy jestes ze uzywasz lg+rg ze nei myslisz jak grasz itd... ci kolesie sa bardziej pojebani od polakow a na dodatek jakis ciec gadal ze jestem biednym polaczkiem to wogole rozbraja na maxa :-p

__
Play more promode.

VIP
Razor

2003-04-05 09:54:00

no zachowanie polskich graczy mozna zauwacy bardzo dobrze na przykladzie przedmowcy czyli naszego &quot;ukochanego&quot; zoomera ktorego wszyscy &quot;kochaja&quot; i ktorego wszyscy &quot;lubia&quot; :P Jest to czlowiek na &quot;poziomie&quot; ktory &quot;wcale&quot; nie bluzga, nie jest ograniczony, ktory powinien byc dla nas wszystkich wzorem do nasladowania :P hehehehe Zoomer nie moge sie doczekac kiedy Ty wkoncu dorosniesz zanim zaczniesz krytykowac innych i zeby ta twoja krytyka byla jeszcze argumentowana to ok ale u ciebie ich brak... Zanim zaczniesz ocenic innych graczyu spojrz na swoje lusto i popatrz na swoja modrke czy cos tu nie gra (nie mowie o wygladzie bo to jest nie istotne...)

__

Użytkownik
shd

2003-04-05 11:42:57

Hee.. co do zachowania to może najgorzej nie jest. Wiadomo... co gracz to inne. Co do wychodzenia z serva jak ktoś ostro wymiata to to chyba normalne... jak by cie ktoś kosil zanim sie ruszysz to też byś sobie poszedl bo co to za przyjemność z takiej gry?

__

VIP
zoom

2003-04-05 22:17:38

Razor ja sram na ciebie i wasza strone i to cie bardzo boli, co do tego jak sie zachowuje to milcz bo mnie nie znasz pytaj ludzi ktorzy mnie znaja a nie plebs z netu

__
Play more promode.

Użytkownik
ragnar

2003-04-05 22:25:58

Tak? a przypomnij sobie jakie posty byly na cyberfight kiedy trafilo tam pierwsze polsie demko!! Nie bylo ani jednego bez polskiej frazeologii

__

VIP
Razor

2003-04-06 09:37:45

&quot;sran na ciebie&quot; - to jest slownictwo na poziomie wedlug twego wykonania. wlasnie teraz pokazujesz jaki jestes inteligenty a skad te nerwy? czyzbys sie jednak w glebi przejmowal tym ze masz bana i ze wszyscy cie maja za obiboka ktory nic nie robi ? Czloweku dobrze grasz ale w glowie masz puste...

__

Użytkownik
f9nomen

2003-04-08 09:56:16

e tam razor troche przesadzasz troche widze zeby dobrze grac trzrba tez myslec [flag=af] a tak przy okazji ja lubie zooma :P

__

Użytkownik
mag

2003-04-09 16:40:53

zoom jest spox :D

__

Użytkownik
ziemba

2003-04-09 20:07:20

polscy gracze ?? wiesniacy :D dobrze, ze nie wszyscy :)

__

VIP
Krypton

2003-04-16 10:46:38

Boli mnie to, ze lwia czesc naszych &quot;pro playerow&quot; nie potrafi z klasa przegrac. No, ale tak jest chyba wszedzie.

__

Użytkownik
revic

2003-09-27 10:44:42

no niestety ja sie z tym spotkalem także na zagranicznych serwerach ...

__

Użytkownik
v1n5

2003-09-27 15:56:54

najbardziej widac jaka wiocha jest na serverach TDM, niechcacy zabierzesz kolesiowi bron, nawet qfa napiszesz sorrki a on potrafi caly mecz na ciebie jechac, to tylko jeden z wielu przypadkow.... zabij go kilka razy z rzedu to zaraz jest kilkanascie textow ala... hooj, itp

__

VIP
stR4y

2003-10-04 14:52:30

przyznam sie, ze nie znam tematu, o co dokladnie chodzi z tymi demkami polakow na cyberfight??

__

Użytkownik
sw1ru

2003-10-21 19:22:25

gracz tez czloweik :), a ludzie sa rozni, dlatego jeden jest taki a drugi owaki :). moze byc polski gracz - cham i np. niemiecki glupi burak, wiec to wszystko zalezy od nas i od naszego wychowania, wiec apeluje: Ludzie zachowojcie sie byle jak, ale sie zachowojcie :D

__

Użytkownik
poyep

2004-08-19 16:53:41

bla

__

Użytkownik
h1

2004-08-19 16:55:58

pl rox

__

Użytkownik
v1n5

2004-10-07 10:23:00

wg. mnie na polskich servarach duzo sie zlego dzieje czasami. akcje typu czekam na to zeby sie miejsce w jakims teamie zwolnilo, czekam jakies 30-40 min zwalnia sie miejsca wbija sie ktos kto dopiero sie polaczyl ... wiem ze nie ma zadnych kolejek ale troche niech ludzie pomysla... to samo jak wchodza gracze pod fejkami to mnie rozbraja... bluzgaja na wszystkich itp itd ... zenada mam nadzieje ze jak wyjdzie osp 1.04 bede jakies zmiany - np. kolejki na serverach TDM.. przynajmniej czesc problemow bedzie rozwiazana

__

VIP
mavv

2004-11-28 08:12:27

hehehe, no macie racje... zachowanie na polskich serwach jest kastrofalne... ale zgadzam sie z zoomem..Jest pewno kryterium ktore przyjelo sie w swiecie.. ze Polacy sa to brudasy, alkoholicy i biedni tak ze ledwo na chleb maja.. niestyt w malym procencie to prawda , ale ten stereotyp sprawia tak ze na nas mozna bluzgac. Grajac na serwerze z ludzmi z innych krajow(na ich serwerze) wszytko bylo spoko, dopoki nie zapytali sie skad jestem, jak sie przyznalem ze z Polski to odrazu zaczely sie bluzgi i podejrzenia o czity.. Poprostu jest tak ze zagraniczni gracze maja kulture ale do swoocih. oni zyja na stereotypach,, my jestesmyu brudasy wiec mowmy jak brudaasy.. olewajmy iuch.. to taka zasada// boli to... ale zycie to zycie:)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

394 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie