GRA DŁUGO SIĘ URUCHAMIA

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
osamaa

2010-02-17 17:24:27

1.Włączam coda (obojętnie którego ,we wszystkich częściach tak mam) pokazuje się to zielone okienko (w przypadku cod4) i jest ono ok. 2minut i dopiero po tym gra się uruchamia ,na serwer ładuje się szybko ,wszystko z pingami itd. jest ok ,tylko chodzi o to uruchamianie bo jest to dość uciążliwe.. czytałem gdzieś coś o zmianie DNS tylko nikt nie sprecyzował i nie powiedział jak dokładnie to zrobić dlatego pisze tutaj..

2.Podczas zmiany mapy (na większości serwerach ,bo na esubie np. tak nie jest) lub podczas minimalizowania gry ,gra się zacina ,pulpit dostaje takie jakby blade kolory i gra się crashuje ,ale bez żadnego błędu ,poprostu bladość jest przez parę sekund ,po czym kolory stają się normalne a gra znika z paska startu i wyłącza się

Jak by ktoś znał receptę na którykolwiek punkt to bardzo proszę o pomoc : )

__

Użytkownik
szczepany

2010-02-17 17:59:16

tak to przez DNS prawdopodobnie masz router(dlink ?:D) Wpisz ręcznie adresy dns np :

Preferowany 8.8.8.8
Alternatywny : 8.8.4.4




[URL=http://img210.imageshack.us/i/aaayp.jpg/]http://img210.imageshack.us/img210/7845/aaayp.jpg[/URL]

Moje miejsca sieciowe =>prawym wlasciwosci >Połączenie lokalne >prawym wlasciwosci > Protokol internetowy TCP/IP > wlasciwosci i tam bedziesz miał

Gra będzie się włączac normalnie

__

Użytkownik
exile

2010-02-17 18:14:54

lol.. miałem ten sam problem i myślałem że to wina zaśmieconego win7 rc ale po formacie i zmianie na pełną wersję problem dalej się pojawiał i nie miałem pojęcia wtf? Przypisanie DNS'ów pomogło także dzięki GWIAZDEczKA! ;d

__

Użytkownik
osamaa

2010-02-17 18:38:41

qwa no nareszcie.. dzięki stary :D jestem w ch_j wdzięczny ^ ^

__

Użytkownik
eXblanco =]

2010-02-19 00:37:39

podpinam się pod topic:

wchodzę na serwer, ładuje mi się mapa, nagle czarny ekran i wyskakuje komunikat 'serwer odłączony', po reconneccie normalnie wchodzi do gry. Prawie za każdym razem tak mam. Jest na to jakiś sposób?

__
Hala Madrid !

Użytkownik
Godado

2010-02-19 15:21:40

czytaj posty wyzej to bys wiedzial czy jest na to sposob -.-

__

Użytkownik
freeq7

2010-03-12 19:47:50

DZIAŁA ! Dzięki wielkie za pomoc =]

__

Użytkownik
miodek1337

2010-03-13 12:36:22

W koncu ktos sie zasmial z d-linkow, bo myslalem, ze w tym kraju juz wszystko na tym syfie stoi

__


Warning: getimagesize(http://img210.imageshack.us/img210/7845/aaayp.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6453 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie