Bad Company 2 - Zbiórka.. Ludzi :)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Szajni

2010-01-12 17:58:20

Witam.

Od razu zacznę prosto z mostu, tak jest najlepiej i najprzyjemniej :)

Tak więc po zbliżającej się wielkimi krokami premierze Battlefield: Bad Company 2 planuję utworzyć klan (który w sumie już nieformalnie istnieje) nastawiony na różne rozgrywki rangingowe (np. ESL) oraz kładący nacisk na większość ilość treningów oraz na prawdę dobrą współpracę.

Aktualnie szukam ludzi którzy byli by chętni rozwijać BH praktycznie od początku, potrafiących dać coś od siebie i tych którzy tak na prawdę nie grają tylko i wyłącznie dla zabawy a po to by z dnia na dzień podnosić sobie poprzeczkę, swoje możliwości.

Detale dotyczące klanu zostaną wprowadzone wraz z pojawieniem się naistotniejszych informacji (np, ile osób będzie brało udział w rozgrywkach/zabawach/imprezach)

Na razie mogę zaoferować stronkę (która jest wersją roboczą tej oficjalnej BH) i tylko stronkę. Serwer głosowy, Serwer gry(ten zostanie zakupiony od razu gdy ukaże się taka możliwosć) - wszystko zostanie wykupione do max. końca stycznia (aktualnie nie ma potrzeby, gra jeszcze nie wyszła).

Chcemy na prawdę dobrze się przygotować jako klan i wpaść pełną rurą pomiędzy te niesforne stada owieczek :)

Jeśli ktoś jest chętny/zainteresowany bardzo proszę o kontakt na gg (11958733) lub Xfire (akszajni)

Po “udanym” kontakcie podam link do strony roboczej oraz odpowien na inne pytania.



Pozdrawiam
Szajni.

__

VIP
Van Helsing

2010-01-12 18:11:45

kupisz serwer gry do końca styczna dla gry która wychodzi w marcu?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Szajni

2010-01-12 18:39:53

Mały błąd.
Już poprawiam.

__

Użytkownik
Zippi9

2010-01-12 18:45:46

GL jeśli gra nie będzie czerpała tak dużo z BF2 to może coś z tego wyjść przy odpowiednim dobraniu ludzi. Tutaj mogę posłużyć się swoim przykładem z ET:QW gdzie nikt z naszej drużyny nie był znany, a zaszliśmy daleko.

__

Użytkownik
dezCartezz

2010-01-14 15:40:39

pogralbym, ale zeby zagrac w becie trzeba zamowic preordera a nie chce kupowac kota w worku :(

__

Użytkownik
TOMe

2010-01-14 16:16:21

$up

zamow preordera i pozniej go anulujesz :D:D a tal btw musi byc preorder zeby gra w bete? :(

__

Użytkownik
Szajni

2010-01-14 20:32:08

Tak, trzeba zamówić.

Niestety ta sztuczka nie przejdzie.
CD-Key, dostaniesz jak zapłacisz.

W jednym serwisie bodajże po prostu blokują key do bety, po anulacji zamówienia.

__

Użytkownik
placek1

2010-01-15 01:12:33

1. gram.pl rozdaje juz key-e
2. za gre płacisz pi*oko tydzień przed premierą (ustalona jest ostateczna cena gry)
3. beta bedzie trwała od 28.01 do 25.02 a premiera jest w marcu wiec moze sobie spokojnie anulować
4. ostatecznie moze przeciez zwrocic grę w stanie nienaruszonym

__

ex-Redaktor
exilek

2010-01-15 01:22:08

Jeśli na PC jest tak samo fajnie jak na PS3, a na bank jest, to gra jest murowanym hitem i można kupować w ciemno. I gra sporo czerpie z BF2, na klanówkach na 90% będzie conquest grany, bo ten nowy tryb(dla mnie, gracz pc nie zaznajomionego z BC jedynką) średnio się do tego imo nadaje, co da sporego kopa na początku klanom z bf2/bf2142. Mają opracowane wiele zagrań taktycznych, które tylko trzeba dostosować do nowych realiów. Poziom się na bank po pewnym czasie wyrówna i klany z bf2 i bf2142 zaczną tracić, gdyż po pewnym czasie, wszyscy znają już wszystkie zagrania taktyczne i ciężko zaskoczyć przeciwnika. Liczy się tylko skill. Tak było moim zdaniem w BF2, gdzie po roku, półtorej jeśli przeciwnik nas zaskoczył, to była to raczej winna komendanta a nie jakiegoś wymyślnego zagrania :)

__

VIP
zoom

2010-01-15 14:05:29

Fajnie jakby to był taki dobrze zrobione MW2 jednak pojazdy, czołgi, skutery itd... i granie 10vs10 odstrasza mnie i to strasznie. Chociaż beta już tuż tuż pożyjemy zobaczymy. Również już dostałem klucz do bety z pre-orderu.

__
Play more promode.

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9535 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie