PROBLEM Z PB, plz pomóżcie

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
LoOcas

2006-05-30 21:36:41

Odkąd się pojawił ten update z pb są same problemy. Ściągnąłem go i od tej pory (bo wcześniej tak nie było) mam problemy z pingiem. Dzieje się tak zarówno na ETTV jak i na ffa i innych serwach. Pingi mam po 200-400, albo skoki pingów (przy pingu 50) do pingu 200. Czy ten update pb można jakoś usunąć? A jeżeli tak czy wtedy nie będzie mnie wyrzucać z serwerów? Czy może teraz będę miał takie pingi już zawsze :C? Plz napiszcie co zrobić żeby ten ping nie skakał i żeby był normalny, a nie 200-400 :/. Z góry dzięki za pomoc.
EDIT: zauważyłem, że jeżeli zabity czekam na spawn to nie mam lagów, a jak gram to mam :/

__

Użytkownik
chester020

2006-05-30 22:18:56

imo przeinstaluj et, usun folder zainstaluj na nowo et i patcha, wrzuc et pro i wylacz w menu gry opcje sciagania plikow z serwerow i www lub wpisz cl_allowdownload 0, cl_wwwdownload 0 zeby ci nie sciagalo jakis smieci, nie wiem moze pomoze:>

__

Użytkownik
myoma

2008-12-09 19:33:43

zrob reinstall et i normalnie patche jak zawsze zaktualizuj pb, i powinno byc dobrze, chociaz nie gwarantuje bo ogolnie z et jest w chuj srania po usunieciu, raz dziala raz nie ;x. albo poprostu masz jakies wiry? poprobuj powylaczac programy ctr+alt+del te ktore nie sa systemowe ofc i nie potrzebne

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3533 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie