Mini-Turniej Q4 na stoisku Creative.

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
kaboom

2008-05-14 09:27:25

pokaz dzwieku to mogli z winampa zrobic

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2008-05-14 09:31:37

tutaj alien ma troche racji, wiadomo czasu bylo malo, ale nie mozna zrobic takiej pokazowki na odpierdziel, bo ja bym tego x-fi po takiej marnej prezentacji nie kupil, ciekawe czy jakby creative dostal male sprawozdanie z tego co tam zrobiliscie, to czy bylby zadowolony

kazdy z graczy powinien miec ta minutke czy dwie na poznanie sprzetu na ktorym siadl, a jak to byl quakeowy nub, to ktos z ff powinien mu nawet szybciutko powiedziec co i jak i ewentualnie pomoc ustawic klawisze z poziomu menu, jak sie cos robi, to sie robi porzadnie i tyle, lepiej dac zagrac 3 osobom mniej, ale zeby ci co zagrali byli zadowoleni i zainteresowani nabyciem x-fi, niz na odwrot

__
Cybersport.pl

Użytkownik
guhard

2008-05-14 10:25:10

i z tych wszystkich powodów nie warto przychodzic na takie "eventy" bo niby daja ale jedyne co daja to chuja w dupe....

__

Użytkownik
farel

2008-05-14 11:21:51

Ale czlowieku czy do Ciebie nie dociera ze to byla prezentacja?
P R E Z E N T A C J A
na której ludzie zgromadzenie w pomieszczeniu mogli słuchać dźwięku z kompa DC + jego komentarza do tego co sie dzieje i dziki temu mogli usłyszeć i zobaczyć co daje dźwięk generowany przez x-fi i jak łatwo można dziki niemu zlokalizować przeciwnika.

To nie był turniej - ludzie byli zapraszani na scenę po to zęby trochę ożywić prezentacje bo w gruncie rzeczy mógł tam siedzieć cały czas Fronki i grac przez 15 min a ludzie by tylko siedzieli i słuchali.
Co do warunków gry to chyba sobie nie wyobrażasz żeby każdy kto wchodzi na scenę na której odbywał sie pokaz przez 5 min robił ustawienia a ludzie siedzący w pokoju ziewali by z nudów. I przypominam to była prezentacja na którą chłopaki mieli tylko kilkanaście min, a nagrody jakie można było w czasie niej wygrać to był tylko dodatek a nie gwoźdź programu - to nie był turniej.
Poza tym to były ustawienia Fronkiego i uwierz mi wszystkie bronie były zbindowane na myszce bądź wokół "wasd" i dodatkowo włączony był autoswitch wiec twoją opowieść o tym jak to nie mogłeś zmienić na RL można tylko miedzy bajki włożyć.
Powtarzam jeszcze raz to był pokaz a nie turniej, z graczami FF można było pograć na scenie głównej i tam każdy miał tyle czasu ile potrzebował na zmianę ustawień.

Generalnie zachowujesz sie jak dzieciak który przylatuje sie żalić na eSport bo nie dostał smyczki na pokazie.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 12:22:32

Głąbie nie masz pojęcie co pleciesz ! Że był autoswitch ? No chyba cię pokopało bo jakoś ja tego nie miałem wałczonego ! A jakby był włączony to byłaby kolejna porażka ale co tobie tłumaczyć. Kogo cfg ? Oczywiści wszyscy co tam byli wiedzieli kto wgrał jakiś cfg palnij się w łeb jak masz pisać takie idiotyzmy. 5s na zaznajomienie się z czymkolwiek to niby wystarczy ? No i oczywiście naciskałem jakieś e,r,f ale zostało 30 SEKUND DO KOŃCA MECZU KUMASZ ? KUMASZ, ŻE NIE DAŁO SIĘ NIGDZIE SKRĘCIĆ ? Wszystko mogę ci ustawić tak jak ja czułem i zobaczymy czy tak będziesz cwaniaczył !

A czasu było FULL ! I czy ja gdziekolwiek napisałem, że "eee nie mogłem swojego wszystkiego wgrać" k-u-r-w-a dzieciaku czy do ciebie nie dociera to, że to była tak gówniane przeprowadzona "prezentacja", że bardziej zaszkodziła niż pomogła CREATIVE ? Że ludzie zamiast się pobawić, pograć i przy okazji posłuchać X-fi to mieli katorgę ? A ci co nie odczuli tego to tylko dlatego, że grali po raz pierwszy. Nie rób ze mnie frustrata co kwiczy, że 30zł nie wygrał bo nawet na bilet by mi nie starczyło więc sobie daruj.

Pisałem to tylko po to aby pokazać, że nawet absolutne minimum potrzebne do dobrej zabawy (a o t przecież chodziło) nie zostało zapewnione i pewnie jakbym tego nie napisał to na następnej "prezentacji" kolejna rzesza młodych ludzi miała by szansę na tego typu katorgę. Jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie następnym razem. Z mojej strony to wszystko oby następnym razem nie znalazł się kolejny taki jak ja ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
farel

2008-05-14 12:40:05

Coraz bardziej sie pogrążasz, nie musisz mnie obrażać wyzwiskami.

Przeanalizuj to: TO NIE BYŁ MECZ - mecze były na głównej scenie tam każdy miał czas na przygotowanie, to był pokaz który maiła przebiegać sprawnie i w czasie którego prowadzący mieli opowiedzieć o działaniu x-fi.
Fronki to prowadzący który grał zawsze jako pierwszy i mógł tak grac przez cala prezentacje ale jako ze ludzie bardzo chcieli sprobować swoich sil to dawał im tez sprobować ale celem tego nie było to żeby sobie pograli bo co to za pogranie sobie w 3 min. Po prezentacyj sala była cały czas dostępna i każdy kto chciał mógł wejść pograć do woli i sprawdzić jak to działa.
Poza tym jakoś nie widziałem żeby ludzie wychodzi niezadowoleni lub zbulwersowani ale fakt zawsze "znajdzie sie kolejny taki jak Ty" co mu sie nie będzie podobało.

__

VIP
fronki

2008-05-14 12:52:37

mialem naprawde niezabierac glosu, bo wydawalo mi sie to bez sensu. ale poniewaz, rozgorzała dyskusja, coraz wiecej osob mysli ze cos nie wypalilo... w koncu dream napsial "poprawimy sie". musze przedstawic swoje stanowisko :)


Po pierwsze, jedna z pierwszych osob ktore wziely udział w pokazie był cwirek, tak ten sam, ktory tutaj jest szefem. Warto zajrzec co napisal o swoich odczuciach na stoisku FF i to zarowno w podsumowaniu imprezy jak i relacji live (zeby nie bylo niedomowien, cwirek takze gral z dc, siedzac na tym samym komputrze co alien, z tymi samymi ustawieniami).

skoro jestesmy przy ustwianiach, to farel blednie napisal ze to byl moj cfg. na komputrze goscia byl def cfg (czyli autoswich on, zeby ludzi grajacy po raz pierwszy mogli zmienic bron), def cfg ma tez to do siebie ze bornie sa od 1 do 9, kiedy pokazalem ze dokladnie tak jest alien powiedział "nie mozliwe ze rakieta jest po 7 (moze to byc inna liczba nie pamietam dokladnie - def.cfg), ja to wszystko opisze". Pozostalo mi sie tylko usmiechnac.

Teraz kilka porad dla Ciebie alienie. W koncy grasz w tego quaka 10 lat chlopaku i nie wiesz jak zmienic bron, to ja bede tym ktory Ci pomoze :)) Trzeba ja napierw, powtarzam NAJPIERW znalezc na mapie i podniesc :ASD a potem naciskac 123456789...(kazdy przycisk odpowiada za bron pod ktora jest zbidnowany) nie dziekuj, masz to gratis u mnie.

teraz sensitivity, bodajrze na 3 czyli pozwalajce na normlane ruchy i kazdy mogl grac wygodnie. Natomiast nasz bohater, byl tak spanikowany tym ze ma sznase wygrac smyczke FF, ze z nerow zamiast mouse1 nacisnal przycisk zmiany DPI w locie (uzywalismy myszki fatala). Kiedy po jego twarzy zoabczylem ze wizja smyczki sie oddala, podszedlem do niego i wrocilem do normlanych ustawien dpi.

cieszy mnie to ze pokaz w demo roomie sie udal, tylko jeden 26 latek (btw mi by bylo wstyd w tym wieku plakac na forum o smyczke) narzekal. Wciagu dwoch dni odwiedzila nas masa osob, czesc z nich miala szanse zagrac z dc i otrzymac od nas pamiatke.

co do nagord to rozdzlimy ich... duzo (smyczki, kubki, torby, czapki, sluchawki i kamery internetwe), za to powinnismy podziekwoac dc bo to byl jego pomysl dawac jakas pamietke dla osob ktore zechcą w demo roomie pobawic sie z nami.

pzdr

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 12:54:53

A ty coraz bardziej pokazujesz, że nie masz pojęcia o czym tu mowa. To najbardziej widać w "Poza tym jakoś nie widziałem żeby ludzie wychodzi niezadowoleni lub zbulwersowani ale fakt zawsze 'znajdzie sie kolejny taki jak Ty' co mu sie nie będzie podobało."
Dobrze, że to nie ty robisz takie "drobne prezentacje" bo różnica między twoim podejściem a moim jest taka, że jak coś się robi dla ludzi to się to robi najlepiej jak się da a nie "zrobimy cokolwiek i chodź by to było nie wiem jak lewe to lepsze to niż nic a gówniarze co nigdy nic nie widzieli na oczy i tak będą się cieszyć"

Pogadaj sobie z kolesiem co robił turniej CRYSIS'a na ostatnim PGA - to może on ci wytłumaczy o co chodzi.

A na koniec cytat "prowadzącego" pewne stanowisko z ostatniego PGA: "ja nic nie wiem, nigdy nie prowadziłem niczego i miałem tylko przynieść komputery i podłączyć je a nie prowadzić cokolwiek"

Fajnie prawda ?

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
adi

2008-05-14 13:01:46

misku kiedy konterek ?

__

Użytkownik
farel

2008-05-14 13:01:46

"Pogadaj sobie z kolesiem co robił turniej CRYSIS'a na ostatnim PGA"
Po co mam gadać z kolesiem który robił TURNIEJ lepiej mi podaj kogoś kto robił prezentacje bo widzę ze ciągle nie rozróżniasz tych rzeczy
Gdyby chłopaki tam robili turniej to oczywiście ze każdy dostałby czas na ustawienie wszystkiego wraz ze niezbędna pomocą z ich strony.

__

VIP
gosti

2008-05-14 13:03:21

"Meczyk leci więc olałem czułość i pomyślałem sobie: 3 rakiety i dentka. Co jak co ale zdobycie jednego fraga w 3 min to można nawet z MG zdobyć a co dopiero z RL."

Czyli czyjes ego ucierpialo i trzeba leciec na forum? :)))

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 13:17:21

Kłamiesz żeby ratować swój tyłek - nie był default cfg to raz, nie było broni na 1,2,3..9
myszka była tak kosmicznie ustawiona, że nie dało się nic zrobić, do tego nagonka szybko szybko, o pomocy tej całej reszcie, już nie wspomnę jakie "techniczne" bzdury i paplaninę tam mówiliście o "pozycjonowaniu" dźwięku bo myślicie, że każdy młody gracz jest debilem i nic nie wie. Chciałem pokazać tylko to, że wkradło się kilka podstawowych błędów ale z racji personalnych ataków na mnie nie pozostanę dłużny.

Nie gram w Q3 tylko w CPM i już dawno temu wiedziałem więcej o wszystkim co związane z graniem, i całą otoczką grania niż ty pewnie kiedykolwiek się dowiesz.

Z braku argumentów chcesz ze mnie zrobić "płaczka o smyczkę" ale nie uda ci się to bo dla reszty jest jasne, że nie chodzi mi o 30 zł w kieszeni tylko o coś większego co pewnie twoja wyobraźnia nie ogarnia.

Wiele już widziałem spierdolonych "prezentacji" przez takich kolesiów jak ty co nie mają o niczym pojęcia ale mają znajomości i łapią niezłą fuchę, a potem nie potrafią lub im się nie chce zrobić minimum. Żal tylko patrzeć na coś takiego. Za mikrofon to KAŻDY może złapać i paplać. Nie musi być takim super "przezentatorem" ja ty...

I obyś robił więcej tak samo przygotowanych prezentacji bo oczywiście nic sobie nie masz do zarzucenia i powodzenia tylko nie zapomnij zapraszać swoich ziomków i udawać, że nikt tego nie widzi hahah Popytaj o porady koleżankę z zespołu bo ona to opanowała perfekcyjnie ...

EDIT: I tak jeden 26 latek narzekał na forum, ale nie był jednym który widział i odczuł to samo(zapraszam komentarz wyżej) ale ile osób przyszło do domu, usiadło u kumpla na kompa i powiedziało sobie "lol jak tu się zajebiście gra boshe a tam taka zjebka" to już ciężko twojemu umysłowi wyobrazić sobie eh

__
Ta strona umarła...

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 13:18:22

Ale tam też była "przezentacja" :-]

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
adi

2008-05-14 13:23:12

chesz to ci dam smycz '-_-

__

VIP
fronki

2008-05-14 13:37:44

"Kłamiesz żeby ratować swój tyłek" no tak, czytajac wypowiedzi pozostlaych uczestnikow demo roomu faktycznie wychodzni na Twoje :ASD

druga sprawa, nie podwazaj moich kompetencji, tak sie składa, ze trafiłes sobie w piete. Mimo ze prowadzilem turnieje w ktorych pula nagord przekraczała 15 000 zł, to mozna powiedziec ze specjalizowalem (dzis zajmuje sie czyms innym) sie w pokazach dla dzieci, turniejach "piknikowych" w stlu manii grania, pokazach w kinach, empikach. zwiedzilem pol polski robie turnieje dla dzieciakow wiec proboj szczescia w innych obszarach :)

co do braku argumnetow to po co opisujesz jakas historie z pga, co to ma wspolnego ze mna? z dc? "wiele juz wiedzialem" :ASD nic to nie ma wspolnego z konkretna sytuacja walki o smyczke FF w demo roomie

atakujesz jakas moja kolezanke (z tego co wiem DC ma wszystko na miejscu), ale nie wiem o kim mowisz? tak masz racje, nie mam sobie nic do zarzucenia, mysle ze z dc odwalislimy kawal dobrej roboty i mnostwo dzieciakow mialo frajde bawiac sie z nami w demo roomie w ostatni weekend.

__

VIP
fronki

2008-05-14 13:43:18

byles w demo roomie na prezentacji, od poczatku do konca?

__

Użytkownik
farel

2008-05-14 13:48:40

Dobra bo widzę ze znowu zaczyna sie chwytanie za słówka.

Konkluzja z mej strony
Stoisko Creative było jednym z najciekawszych na ESWC na żadnej innej imprezie nie widziałem aby ktoś probował zrobić coś podobnego co wnosiłoby lekki powiew świeżości do powtarzających sie co rok stoisk innych firm. Duży potencjał może nie został wykorzystany do końca i niektóre rzeczy mogły być przeprowadzone lepiej ale miejmy nadzieje ze następnym razem będzie lepiej. Niemniej jednak nie jest to powód aby wpadać na eSport i zakładać topic o tym jak to źli panowie z FF nie pozwolili mi zmienić ustawień i przez to nie wygrałem smyczki. Takie tematy są dalekie od konstruktywnej krytyki i przypominają raczej płacz dziecka które nie dostało od mamy lizaka.
czas wydorośleć Panie dorosły ;)

pozdro :)

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 13:51:27

buhahahah frajdę buhahahahha dla kogoś kto pierwszy raz w życiu siadł do kompa to może tak ale moja definicja minimum frajdy jest zgoła inna od twojej i nie zrozumiesz bo jest niepojęta dla ciebie. Może bezstronny komentarz nr 30 zmusi cię jednak do przemyśleń a nie udowadnianiem mi, że powinienem odczuwać wręcz wszechogarniającą euforię w momencie jak już wszedłem na tą prezentację tak ?

I od kiedy to kasa decyduje o tym ,czy prowadzący dobrze robi turniej lub "prezentację" Jakoś wpadki zdarzają się wszędzie nawet na największych imprezach tego typu no ale oczywiście u ciebie było wszystko wręcz IDEALNIE buhahahaha

Gratuluję samooceny tylko pozazdrościć.

__
Ta strona umarła...

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 13:57:18

No właśnie bardzo się starałem aby to nie btł "płacz dziecka co nie wygrał smyczki" (bo ją dostałem za darmo) ale chodź bym nie wiem jak to napisał to z racji charakteru tych niedociągnięć (dla mnie dalekie od minimum, dla kogoś innego subiektywnie całkiem fajne a dl innych wręcz idealne) marna jest szansa, że każdy zobaczy tą drugą i ważniejszą stronę medalu bo każdy może napisać, że "dziecko przyszło i płacze" i olać całą resztę na co zwracam uwagę. Udało się chociaż podjąć temat co pewnie zaowocuje w przyszłości.

__
Ta strona umarła...

VIP
fronki

2008-05-14 14:02:28

dobra zakończmy na tym ze Twoje pojecie frajdy jest dla mnie niepojęte, a ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem (vide Twoje rozumowanie dlaczego podałem kwote - chodzilo o porowanie - prowadzilem takze turnieje nazwijmy to profesjonalne (te gdzie mozna bylo wygrac duze pieniadze) i stircte dzieciakowe.

wlasnie boje sie ze o to sie rozchodzi o zazdrosc

eot

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 14:11:09

Też już mi się nie chce pisać bo nie sądzę, aby coś to zmieniło ale zapamiętaj jedno:
Jeżeli to wszystko co mówię jest bzdurą to ani mi się waż zmieniać czegokolwiek przy następnym twoim pokazie :-] A jak nagle okażę się , że następnym stanowisku CREATIVE są tłumy, miła atmosfera, zadowoleni gracze itp(to wszystko było na tym głównym stanowisku ślepy nie jestem i tam się całkiem dobrze ekipa spisała) to będzie oznaczać, że ktoś wziął sobie jednak moje uwagi do serca /EOT

__
Ta strona umarła...

VIP
dc

2008-05-14 14:30:18

Skoncz juz bo twoje zale naprawde zaczynaja byc zalosne. Nikt nie sapal tylko ty. Autoswitch broni byl wlaczony bo sam go ustawilem poniewaz wiekszosc ludzi wogule nie miala kontaktu z q4 nawet nie wiedziala co jaka bron jest i jak mapa wiec autoswitch byl konieczny i sam go ustaiwlem. Demoo room sie spial dobrze jesli chodzi o prezentacje dzwieku bo kazdy mogl uslyszec jak to wszystko wyglada. Jakos ludzie wlychodzili zadfowoleni nikt nie plakal poza Toba.

Zaznacz nastepnym razem ze to ty jestes damy ci 10 minut na ustawienie wszystkiego i wtedy zagramy mam nadzieje ze nie bedziesz wtedy narzekal ze nie miales mozliwosci konfiguracji krzesla czy podkladki. Nadal nie rozumiesz formy tego przedsiewziecia.

__

Użytkownik
xar!on

2008-05-14 15:07:08

nie mogli bo w winampie tego tak nie dostrzeżesz :S

__

Użytkownik
adi

2008-05-14 15:20:27

...

__

Użytkownik
xar!on

2008-05-14 15:20:29

z tym zapraszaniem swoich kumpli to przesadziłeś :D np farel chciał zagrać o smyczkę czy inne coś i jakoś go nie wybrali =D

__

VIP
gosti

2008-05-14 15:22:26

Az mi sie ktorys z CGLi przypomnial...
"Przegralem, bo mialem niewygodny fotel i stolik" (c) krg ;]]]

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-14 15:39:29

Lol a ja myślałem że już zrozumiałeś, że to nie ja mam z tobą grać ale widzę, że jesteś zaślepiony albo udajesz głupka bo nie tylko ja napisałem tu, że była kaszanka. A teksty w stylu "Jakos ludzie wlychodzili zadfowoleni nikt nie plakal poza Toba" to sobie dla swoich kumpli zachowaj bo nikogo tym nie nabierzesz - że niby jak mieli narzekać jak po raz pierwszy widzieli/grali w q4 ? W dupie mam to czy będę sobie mógł poustawiać i czy komuś ty ma to łaskawie pozwolisz bo wbij sobie do łba, że nie poszedłem tam grać w "uber pr0 q4" tylko dla jaj a to co zastałe to porażka totalna i gdybym wiedział, że będzie tam takie gówno to w ogóle bym tam nie poszedł ! I gwarantuję ci, że następnym razem wyślę kogoś do was aby "wybadał" stopień zlamienia żebym mógł się śmiać ponownie z "prezentacji" i was bo samemu oszczędzę sobie takich przyjemności i nie polecam nikomu, kto ma jakiekolwiek podstawowe wymagania hahha

__
Ta strona umarła...

VIP
dc

2008-05-14 19:33:53

Szkoda że taki wyszczekany nie byłeś na ESWC i nie nazwales mnie glupkiem bo nie mogles sobie czegos tam ustawic. BTW: Chyba w profilu masz zle wiek wpisany.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-15 10:36:06

Czytaj dokładnie przed edycją swoich komentarzy, bo napisałem, że "udajesz głupka" i nadal pleciesz "bo nie mogles sobie czegos tam ustawic" co jest gówno prawda. Nic sobie tam nawet nie chciałem ustawiać i nie potrzebowałbym żadnego kombinowania, jakby wszystko było ustawione w miarę normalnie pod początkujących graczy - jakoś już parę razy byłem na podobnych prezentacjach i tam łapałem za myszkę i 100 razy większy komfort miałem takiej pojebki nigdy nie doświadczyłem ani nie słyszałem. Zawsze były jakieś drobne niedociągnięcia ale nigdy w takim stopniu, żeby mi się chciało zrobić cokolwiek dla poprawy tego następnym razem. A o mój wiek się nie martw tylko o to, że ktoś w końcu zauważył jaką fuszerkę odwaliliście bo olewka totalna a wystarczyło by 5 min i nie było by sprawy.

I żebyś czasem niczego nie próbował zmieniać skoro wszystko było zajebiście i wszyscy byli zadowoleni hahah

__
Ta strona umarła...

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

396 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie