Painkiller za czy przeciw ???

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
overeq

2004-04-20 22:59:02

a chuj wpadne do ciebie na browar :D

__

VIP
OnliNE

2004-04-20 23:14:11

do mnie na 2 . . sam pił nie bedziesz ;]

__

VIP
wilgotna pela

2004-04-20 23:37:43

jestes zaproszony. mow tylko kiedy :)

edit: bo trzeba zawczasu butelki wymienic :)

__

VIP
overeq

2004-04-21 07:57:04

a co juz zaczleles zbierac?? :D
wpadne ty jestes z gdanska ajt?! moze jakos sie uda :))

__

VIP
overeq

2004-04-21 07:58:04

za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................za.....................................................................

__

Użytkownik
obur

2004-04-23 23:19:13

a mi tez sie plus nalezy za postawienie topica :p

__

PRO
sxl

2004-04-24 01:05:07

1. single player rzeczywiscie malo wymagajacy, niby klimat gry mial powrocic do hardcorowego SP z dooma itp. ale jednka jak dla mnie chodzenie i rozwalanie 20 wrogow x100 to za malo :/ sama grafika nie tworzy super-gry
2. netcode poki co jest beznadziejny. na pingu 50 czuc takie lagosy ze mozna podziekowac. ten rozdzial w ksiazce zwanej "havoc" sux like shit

ogolnie dobra inicjatywa, ale narazie PCF z wielu obietnic sie nie wywiazalo - a chodzi mi o multi w ktorym procz netcode jest slaby movement, stafe jumpow w ogole nie ma, a bunny jumpy mozna opanowac w 10 minut...

__

Użytkownik
Hannibal

2004-04-24 18:55:42

Pain to z............ giera , świetna , genialna itp . .... . Mi bardzo pasuje , na coś takiego czekałem ! Nie zaprzeczam , ma pewne błędy , ale ta fizyka i co najważnejsze ( no ie do końca ale fajna rzecz ) KOŁKOWNICA . Pewna nowość w porównywańu z innymi masowymi wyżynankami , co do netcodu to wychodżi łatka i poprawi to i inne błędy oraz doda mapki nowe . A po za tym odpowiada mi klimat .

__

Użytkownik
canis

2004-04-25 02:57:36

Jestem ZA giera ogole nie looz :D single to cos co mi sie spodobalo leciec na pale i smarowac miesem sciany :) fajny relaksik.

Co do multi zgacam sie ze netcod jest lekko ciachniety ale do pingu 70 spokojnie moge pograc i nie czuje jakis lagow... co do sxl movment jaki jest w PK mi odpowiada fakt mozna go opanowac praktycznie w 30 sekund ale to daje wlasnie fajny klimaciorek jest inny inna rzecz jaka mnie totalnie irytuje w PK to mapy niema ani jedenj dobrej mapy w PK wszystkie to same efekciory jakies schody, wyrwy dziury gorki na chuj to w multi to cs czy szybka napierdalanka nie bede sie wspinal na linie alipinistycznej by sie gdzies dostac... ale jakies pokrzywione balustradki i puleczki barowe na grzyb to komu... kolejna sprawa brak jakotakiego trybu 1v1 mojm zdaniem jest to najwiekszy zonk tej gry to sa moje zastrzezenia dotyczace PK. Napisalem jakie wg mnie gra posiada minusy teraz podam to co mi sie strasznie podoba w gierce: ma super klimacior, muzyka wysmienita slucham w winampie prawie non-stop :) kolek wspaniala bron ciezka do opanowania jak narazie ale potezny damage co daje ciekawa rywalizacje ze jak sie pojawiasz to jednak nie jestes bezbronny ale musisz umiec wykorzystac to co dano ci do reki :) szybki rl fajny szybki movement i ogolnie dynamika jaka posiada ta gra... wg. mnie w SP zasluguje na ocene 9/10 a mp dalbym 7.5/10 a ocena ta wystawiam taka gdyz nie ma ani jedenej naprawde grywalnej mapy i troszka skaszaniony netcode ale obie te rzeczy mozna nadrobic a wtedy ocena podskoczy o 1,5 do gory :)

POLECAM TA GRE KAZDEMU gl i milego kolkowania ;]

__

Użytkownik
tool

2004-05-02 11:49:08

A ja niestety przeciw.
Mam wrazenie, ze tworcy nie mogli sie zdecydowac czy ma to byc gra przeznaczona do single czy multi. Efekt tego jest nijaki. W single rozwalanie kolejnych setek glupawych przeciwnikow jest po prostu nudne. Z kolei niedopracowany kod sieciowy nie pozwala na chociazby przyzwoita rozgrywke - i nie jest to tylko wina mojego lacza co potwierdza szereg innych komentarzy.
Pochwalic mozna na pewno wykonanie graficzne, aczkolwiek w porownaniu do chociazby FarCry nie rzuca na kolana, a wymagania sprzetowe podobne...

__

VIP
vader

2004-05-02 20:02:26

Ehh opuscil mnie topic :P PK jest najlepsza gra ostatnich miesiecy (zeby nie rzec wiecej) wiec kazdy powinien przynajmniej kupic ORYGINAL :) Po za tym robiona jest przez team z Polski, a drobne niedociagniecia nie powinny Was zniechecac :>

__

Użytkownik
Hannibal

2004-05-06 15:50:01

Zgadzam się z vdr , tool nie ma racji , czego on k.... chce ! Hitu na miare Diablo ?
Spójrz na zagraniczne strony jakie tam PK dostał oceny ( vie 93/100 , 8/10 , 9/10
,87/100 ) . Narzekasz na głupich wrogów ? Widżałeś kiedyś żeby twój wróg zasłaniał się martwym ( lub żywym ) kolegom ? Niedoćognięća są , ale to w końcu
Polskie jest , to jeden z milowych kroków dla Polskich delvoperów ! Ale co tam spójrzće na oceny .

__

Użytkownik
obur

2004-05-31 09:05:01

jacie piepsze ale w tych gazetach glupoty piepsza "z koncowki gry mozna wywnioskowac ze bedzie druga czesc" i gowno prawda - co prawda jak sie grze na koszmaze lub mizej tylko przeszlo to tak mozna twierdzic - a ja przeszlem wkoncu na traumie i wiem ze drugiej czesci raczej sie nie powinno oczekiwac - no chyba ze z innym bohaterem (jesli ktos przeszedl gre na traumie to wie o co chodzi), nie od parady przy traumie pisze "prawdziwa historia painkillera" no i tyle bym chcial powiedziec - chcecie widziec ostateczny koniec to na traumie przejdzcie gre no i fajna karte sie dostaje :)) - "boska interwencja" no ale jak juz cala gre przeszedlem to juz mi sie nie bedzie chcialo uzywac :)) jo jo

__

Użytkownik
obur

2004-06-03 09:30:39

Co jest grane nikt nic nie pisze ladne jaja no ... wszyscy pewnie egzaminami zyja - no cuz ja tezm mam za 2 godzinki z angielskiego ale nie placze i pisze :))

__

Użytkownik
Tak

2004-06-03 11:03:52

Grałem w Painkillera na necie i jako gracz Csowy niezle po dupalu dostałem :) akcja jest bardzooo szybka jak w q1. Wole osobiście UT2004 :) jeśli chodzi o tego typo shootery(bo akcja jest wolniejsza :) ).

__

VIP
Perez

2004-06-04 03:36:11

nie wiem dlaczego kolesie wola PK od cpma - cpma jest sto razy fajniejsze :D

__

Użytkownik
blood

2004-06-07 19:06:42

PK dobry singiel a multi będzie wkrutce dopracowany więc jest to gra która może śmiało rywalizować z q3 i ut :)

__

Użytkownik
freak

2004-06-08 14:59:56

sure why not : >

__

Użytkownik
Bobak89

2004-06-08 16:37:40

A ja się w ogóle nie zgadzam z tym co powiedział Hanibal :( [komentarz 51]
W grę nawet nie grałem, ale nie o to mi chodzi. "Spójrz na zagraniczne strony jakie tam PK dostał oceny " No sorry, ale co nas obchodzi jakie PK dostał oceny za granicą ?:[ Ten topic, jak sama nazwa wskazuje służy do ocenieniu gry przez nas, a nie podpieraniu się ocenami zagraniczcznych graczy/fachowców. Gra może dostać 10/10 w każdym serwisie, i co z tego? Nie znaczy, że jest dobra. Każdy wygłasza swoją opinię i o to właśnie się rozchodzi. Jeżeli masz zamiar przekonywać kogoś, albo uświadomić, że gra jest dobra, to mów, że Ci się podoba dlatego, że itp. A nie, bo dostała dobre ocenki za granicą :>> Btw. To nie jest atak - nic do ciebie nie mam :)))

__

VIP
.Xaos

2004-06-08 20:35:26

antykoncepcja, za czy przeciw?
juz dzis oddaj swoj glos w tej jakze waznej dla sprawy polskiego kosciola kwestii.

__

VIP
Nor

2004-06-25 12:50:42

Naparawde jestm zaskoczyny ze firma People Can Fly zrobil tak swietna gre. Nie jest moze jakas genialna pod wzgledem fabuly ale naprawde jesli chodzi o grafike to jest swietna. Mam dobrego ( w miare :) ) kompa, ustawilem wszystko na maksa no i zeby trupy zostawaly i krew tez i nic nie zwalnialo. Gra jest swietna juz pierwszego dnia zapisow w Clanbase wielu graczy z calego swiata zapisalo sie. Painkiller dostaje swietne recenzje w Polsce, Europie no i oczywiscie w stanach zjednacoznych. Zeby tego wszystkiego bylo malo to cena tez jest b.dobra, 20.00zl to swietna cena i mysle ze wiecej osob kupi orginal niz pojedzie na stadion i okradnie PCF. W Niemeczech czy Wielkiej Brytani gra kosztuje okolo 46Euro (!!!). Wkoncu Polacy pokazali ze cos potrafia.

__

Użytkownik
obur

2004-06-28 13:24:06

racja, racja - w pełni cie popieram

__

Użytkownik
freak

2004-12-06 13:36:24

ZAZAZAZAZA

a nawet przeciw ;)

__

VIP
stR4y

2004-12-06 17:06:46

"spójrzće"

OWNED :D

__

VIP
scR

2004-12-06 17:21:41

przeciw

__

Użytkownik
apiSS

2004-12-07 19:22:59

Za !!!

__

Użytkownik
edix

2004-12-07 21:33:43

Pprzeciw dla tego bo nie moglem skonczyc singla, 2razy zaczynalem ta gre i 2 razy sie zawiodlem, jakies errory byly...:{ wiedz stanowczo przeciw'

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5562 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie