Czit or not?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
move

2008-02-07 12:45:57

Myślę, że się da. Do komendy record można napisać odpowiedni skrypt, żeby to było nagrywanie z komendy /mvd.

Trzeba też zastanowić się nad zrobieniem czegoś co zastąpi PB, Q3 jest starą grą, jeśli w prosty sposób można ją "hakować" przez kolejne WH, AIMboty itd., to w drugą stronę powinno to również być proste dla programisty.

Wcześniej może nikt tego nie dostrzegł, bo wszyscy czuli się względnie bezpiecznie z powodu włączonego PB. Dziś doszło do takiej sytuacji, że PB jest dziurawe, a w dodatku przeszkadza w grze, a dodać jeszcze do tego te 2 execki uruchamiające się razem z PB (PnkbSTR.A i B), które przecież mogą wyciągać wiele informacji o każdym graczu niewiadomo przez kogo... To jest taki syf, że szkoda gadać.

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-02-07 13:12:48

Chyba jednak skrypt nie pomoze, jesli serwer nie wie co to znaczy "/mvd". Zalozylem serwer dedykowany, dodalem 2 boty i jak zaczely grac to wpisalem mvd w konsoli serwera. Wynik: unknown command ;(

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
yeltzyn

2008-02-07 13:13:16

Chyba jednak skrypt nie pomoze, jesli serwer nie wie co to znaczy "/mvd". Zalozylem serwer dedykowany, dodalem 2 boty i jak zaczely grac to wpisalem mvd w konsoli serwera. Wynik: unknown command ;(

__
więcej sprzętu niż talentu

Były Redaktor
raul

2008-02-07 13:38:02

a ja tam jestem za PB. dla posiadaczy starych kompów to troche lipa, bo mogą się pojawiać fps dropy, ale zawsze tam sie trafi jakis typ co bedzie uzywal czitow, ktore pb rozpoznaje. lepiej miec czesciowa ochrone niz nie miec jej wcale imo.

__

VIP
move

2008-02-07 14:30:03

Każdy może mieć swoje zdanie, jednak dla mnie jest to dziwne podejście skoro przy włączonym jak i wyłączonym PB jest taka sama liczba cziterów, a wygoda i warunki do gry bez porównania lepsze bez PB niż z PB.

Zresztą podejrzewam, że wchodząc na jakąś stronę oferującą czity, one na pewno są robione tak, żeby oszukać zabezpieczenia wprowadzone do PB. Dlatego podsumowując: Serwery bez PB są najlepszym rozwiązaniem. Jeśli natomiast evenbalance przestanie patrzeć na kasę, a zacznie myśleć o innych i ich wygodzie gry, jestem w 100% za przywróceniem PB (chociaż też z odpowiednimi poprawkami, które wyeleminują "podkradanie" FPS i wywalenie tych 2 niepewnych execków, które równie dobrze mogą wyciągać z naszego dysku informacje i szpiegować).

__

VIP
move

2008-02-07 14:30:35

Podrzucę temat do SpOOnmana, on może będzie wiedział jak to obejść...

__

Użytkownik
DeTonator

2008-02-07 21:21:38

jedno rozwiazanie - grac ze znajomymi

__

Użytkownik
Cwirkov

2008-02-07 21:28:27

Ano, tylko ze zacznijmy od tego ze fejki out :]

__

Użytkownik
DGN

2008-02-07 23:45:03

Ja juz mam też casem dosć... wiem że gram słabo ale jak mi gość pisze że gra 3 miechy i ma raila 60 to sory ale odrazu wychodze... i tak sie b.czesto zdaza że goscie mają spaware po 43 rakiete po 50 i graj z takim :/

__

VIP
sting

2008-02-08 00:20:50

:D

__

Użytkownik
Sgt.Oskar

2008-02-08 00:31:10

To trochę tak jakbyś używał dziurawej prezerwatywy... niby jakaś ochrona jest, ale jaka to już sam sobie dopowiedz. :p

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1800 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie