Nowy lay & cms

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Sh1eldeR

2008-05-18 14:14:43

No nikt sie raczej tutaj tak naprawde nie pali do tej zmiany nie pali. Kilka razy proponowalem duza pomoc przy zmianie layoutu; oprocz pisania tutaj pisalem tez na privie (iMsg & GG) rowniez do osob decyzyjnych.

I nic. Rzadko kiedy ktos odpisal, a jesli juz to niby dziekowal, ale bez konkretow i do tematu nigdy nie wrocil.

Gdyby chcieli miec nowy lay i cms, to takie zachowanie byloby totalnie... nierozsadne.

__

Użytkownik
qwe

2008-05-18 22:08:11

zrobcie ankiete
mnie ten wyglad sie podoba
jest naprawde prosty i przejrzysty jak zadna inna strona

__

VIP
Mateck

2008-05-18 22:24:33

tu sie z Tobą zgodzę. mnie również podoba się aktualny wygląd esp. jedynie trochę bym pozmieniał w kodzie strony etc. ogólnie sprawy techniczne jak dla mnie.

__

VIP
KonradM

2008-05-19 06:15:45

Tu Cię zaskoczę - lay już jest :D

__
www.hstv.pl

Użytkownik
GLoo

2008-05-19 10:20:13

Lay jest dobry. Może trochę stary i żmudny, ale za to czytelny.

__

VIP
mavv

2008-05-19 12:24:16

ja mam screena nowego laya:) ale to bylo dawno temu i powiem szczerze ze nie wejdzie to do zycia bo nie ma po co:P

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-05-19 12:45:27

Twoją opinię znają odpowiedni ludzie, więc gdyby potrzebowali oni pomocy, to by się na pewno zgłosili, więc nie obraź się, ale nie musisz tego pisać w każdym temacie o tej tematyce.

__
Senior Pablo Escobar

VIP / Fotograf
PawelS

2008-05-19 12:52:20

Layout to kwestia jednego dnia :P.

__
Senior Pablo Escobar

VIP
V!ct!M

2008-05-19 15:11:22

daj na gg :[

__

VIP
Sh1eldeR

2008-05-19 15:33:58

"Znanie opinii" to jedno, ale podjecie odpowiedniej decyzji to drugie. Wyglada na to, ze nie idzie Wam zbyt szybko i sprawnie z tym nowym layem. Faktycznie jest tak idealnie, ze nie przydalby sie nikt z odpowiednimi kwalifikacjami (ktorych nawet nie raczyliscie sprawdzic) robiacy to praktycznie charytatywnie?

Ja juz jestem skreslony jesli chodzi o ten projekt, ale radze Wam, zebyscie nie odrzucali z miejsca takich ofert, bo moze byc to nierozsadne i nieoplacalne. A przeciez nie zglasza sie po 10 chetnych dziennie, zeby chocby minimalne sprawdzenie tego robilo Wam za duzo pracy. Wsrod graczy, czy bylych graczy sa osoby, ktorych umiejetnosci spokojnie wystarczaja do tego projektu.

Mowie to oczywiscie w kontekscie "jesli naprawde chcecie miec nowy lay, bez przeciagania czasu". A mowie to dlatego, bo wiele osob, rowniez manadzerow, nie wierzy w istnienie ludzi, ktorzy jednoczesnie *cos* potrafia i ktorym nie zalezy tylko i wylacznie na kasie, wiec gotowi sa pewne rzeczy robic w imie idei (lub poprawy serwisu, ktory odwiedzaja -- za darmo -- codziennie od kilku lat). Zreszta im to sie tez moze oplacac, bo dla niektorych takie cos jak esp.pl to z pewnoscia duzy i chlubny projekt...

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-05-19 16:13:29

uh, people.
Jak zmienicie layout eSp.pl, to zamienię się w emo i powieszę :[ Aktualny jest prosty i czytelny, taki, jak ma być - traktuję tę stronę jako informacyjną stronę domową i jeśli zacznie wczytywać się dłużej niż tysiąc pięćset milisekund, na dodatek wyrzucając mi na ekran sterty śmieci pod tytułem kup teraz, to chyba kogoś za jaja powieszę.
Pozdrawiam.

__

VIP
Sh1eldeR

2008-05-19 16:32:21

Ja tez bym nie chcial, zeby to wygladalo np. jak org ;-). Ale moze przeciwnie, uda im sie cos polepszyc. Dobry webdeveloper moglby przyspieszyc ladowanie sie strony, zmniejszajac jej rozmiar i umozliwiajac lepsze buforowanie przez przegladarke. Biezacy kod strony (w stylu roku 2000) tego nie optymalizuje...

Mniejsze strony, oprocz zwiekszenia szybkosci ladowania, zmniejszylyby obciazenia lacza, dzieki czemu utrzymanie strony tez mogloby byc tansze.

__

VIP
KonradM

2008-05-19 23:35:51

Fajnego? Nie sądzę :)

__
www.hstv.pl

VIP
Sh1eldeR

2008-05-20 12:04:40

Mam tylko nadzieje, ze ktos, kto zrobi Wam layout w 1 dzien, skasuje Was rowniez jak za 1 dzien w pracy. Wtedy chociaz mniej pieniedzy wyrzucicie w bloto.

Kazdemu, kto bedzie chcial "zeby mu zrobiono stronke", polecam tego (krociotkiego) PDF-a: http://www.cntech.pl/ksiazka.pdf

(Hej! Wiem, ze Wam moze nie zalezec ;-D, ale ja na te Wasza stronke bede wchodzil prawie codziennie!)

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-05-20 12:42:54

Raczej tak, bo ile można rysować kwadraciki, prostokąciki i dodawać zaokrąglenia w stylu Web 2.0 ? ;D

__
Senior Pablo Escobar

VIP
mavv

2008-05-20 12:46:18

jak wroce z pracy to dam Ci.. po 21

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-05-20 14:05:31

Na stronkach pokroju digart można kupić bardzo ładny layout nawet za 20 zł od jakiegoś dzieciaka, który siedzi w tym już parę ładnych miesięcy, bo się tym interesuje :P.

__
Senior Pablo Escobar

VIP
Sh1eldeR

2008-05-20 21:18:26

Moze i mozna, ale co to ma wspolnego z dobrym designem? Z dobra strona www?

I nie pytam sie tu Ciebie o zdanie, chyba ze jestes profesjonalista w ktorejs z odpowiednich dziedzin. To pytanie, na ktore Wy, dla dobra czytelnikow, powinniscie znac obiektywna odpowiedz :) [tutaj pytanie jest retoryczne]

Jesli czyta to ktokolwiek z osob odpowiedzialnych i zgadza sie w tym miejscu z Pawlem S., to naprawde radze solidniej podejsc do tematu i zrobic lepsze rozeznanie, lub oddac sprawe profesjonalnej agencji interaktywnej... Bo moze z tego wyjsc niezly suchar.

esports.pl to nie byle jaka stronka o grach, ktora zaraz padnie/zmieni nazwe/bedzie "kolejna stronka o grach", nie jest to tez strona multi-klanu, czy blog pojedynczej osoby. Tutaj wszyscy by chcieli widziec lepsza jakosc niz design "za 20 zl od dzieciaka, ktory ma pare miesiecy (!) praktyki i umie robic ladne (!!!) pliki jpg"... o czyms takim w ogole sie tu nie powinno mowic, moim zdaniem.

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-05-20 23:26:22

Również jestem zdania, że obecny wygląd serwisu nie razi po oczach, dzięki czemu zapewnia dużą przejrzystość. To bardzo przydatne podczas czytania tekstu.

Jeśli miałyby być wprowadzone jakieś modyfikacje, to pragnąłbym tylko drobne "wyostrzenie" elementów designu, za pomocą czego wszystko byłoby trochę wyraźniejsze. Ale osiągnięcie tego bez przekombinowania byłoby bardzo trudnym zadaniem.

__

VIP
virus~T

2008-05-20 23:46:06

tez chcę :D [email protected] :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9687 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie