Podkładka - ważna czy nie?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
postal1

2004-04-24 17:11:46

tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i sie zastanawiam czy ci co odpowidają na temat grają w fpp czy cos innego ?? jesli w fpp to uwazam ze wypowiadanie sie w stylu "nie kupuj podkladki bo ja nie mam i nie potrzebuje" nie jest na miejscu jeśli sie takiej pr0 podkladki nie miało w użyciu... ja osobiście mialem najpierw taką z idei, samoprzylepną, potem kupiłem fellowes z mediamarktu za 13pln i bylem zachwycony jej wykonaniem, nastepnie kupiłem icemata black - i gdyby nie to ze glosno po nim chodzi mysz to bym go nigdy nie sprzedał !! potem kupiłem Destrukt`a - jego rozmiar to główna i chyba jedyna zaleta bo pod względem wykonania to juz ten fellowes lepszy był ! Na Destrukt`cie niewygodnie sie gra jeżeli sie ma mysz IE3.0 ! Są odczuwalne skoki myszki - nie ma idealnej precyzji jeżeli sie gra na niskim sensitivity ! Obecnie testuje fellowes twardą - cos na wzór szorstkiej powierzchni fUnc`a ! jak na razie jest w miare - chociaż z powodu wielkości ślizgaczy w 3.0 nie jest tak dobrze jak np. na mx300 lub 310 !! Tak wiec apeluje do ludzi którzy takowych podkładek nie mieli aby nie mącili w głowie człowiekowi który sie na padem zastanawia !
Odpowiadając autorowi - rodzaj podkładki jaką chcesz kupić jest zależny od myszki jaką posiadasz... a raczej od ślizgaczy jakie ona ma ! Jezeli jest to 3.0 to nie polecam DKT, fellowes`a ! jezeli masz mx300 to tak ! do 3.0 polecam Icemata! nie bedziesz żałować wywalonych pieniędzy ! Jeżeli chcesz poprawić celność to w ten sposób sobie to załatwisz - mowie z własnego doświadczenia !
pozdro chłopaku

__

Użytkownik
Chester

2004-04-24 22:10:12

Ja mam podkładkę PORSCHE - dostałem jako reklamę firmy. Szklana, poprostu super :)

__

Użytkownik
Enderfuzz

2004-09-23 19:27:24

Ja obecnie gram na biurku bez podkladki, ale zgodnie z poradnikiem Mlodego Skauta ide jutro do Tesco :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1411 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie