W czwartek finał NationsCup ET:QW

Dostosuj

W czwartek finał NationsCup ET:QW

Czwartek, dziesiąty kwietnia to dzień, w którym poznamy triumfatora pierwszego Pucharu Narodów sceny Enemy Territory: Quake Wars. O tytuł mistrzowski walczyć będą reprezentacje Holandii oraz Szwecji. Ta pierwsza drużyna w półfinale okazała się lepsza od Team Poland, zaś Szwedzi rozprawili się z Wielką Brytanią.

hide_dot.gifDroga obu zespołów do finału

Holandia vs. Chorwacja 4:0
Holandia vs. Czechy 4:0
Holandia vs. Polska 0:4
Holandia vs. Niemcy 4:2
Holandia vs. Polska 4:0

Szwecja vs. Norwegia 4:0
Szwecja vs. Włochy 4:0
Szwecja vs. Finlandia 4:0
Szwecja vs. Wielka Brytania 4:2


Przegrani z meczów półfinałowych, a więc Polska oraz Wielka Brytania powinni się zmierzyć w meczu o trzecie miejsce. Na temat ewentualnej daty meczu nie wiadomo jednak na razie zupełnie nic, nie wygląda tez na to, żeby chociaż jednej z drużyn szczególnie zależało na zdobyciu brązowego medalu. Pozostaje nam czekać na decyzję adminów odnośnie tegoż spotkania.

NationsCup XI Enemy Territory: Quake Wars

ClanBase

KomentarzeKomentarze

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie