NeoEx: ToT)Twisted( vs. sW)Trek[cF] !

Dostosuj

NeoEx: ToT)Twisted( vs. sW)Trek[cF] !

W kolejnym showmatchu z serii NeoExhibition zmierzyli się: zwycięzca eliminacji WCG w Holandii, najświeższy nabytek klanu Templars of Twilight ToT)Twisted( oraz numer jeden WCG w Szwecji sW)Trek[cF].



Przebieg meczu:

Lost Temple @ ToT)Twisted( > sW)Trek[cF] 1 - 0
Jim Raynor Memory @ ToT)Twisted( > sW)Trek[cF] 2 - 0
Dahila @ ToT)Twisted( > sW)Trek[cF] 3 - 0
Plains to Hill @ ToT)Twisted( sW)Trek[cF] 3 - 1
Gaema Gowon @ ToT)Twisted( sW)Trek[cF] 3 - 2


Jak widać Twisted pokonał "dumę Szwecji" już w pierwszych 3 grach, jednak w NeoEx wszystkie gry liczą się do rankingu więc gracze grali wszystkie 5 gier. Wygrana Twisted pozwoliła mu na zajęcie #4 pozycji w klasyfikacji NeoEx. Trek mimo drugiej porażki z rzędu zachował #3 miejsce.


REPLAYPACK Z MECZU


NeoExhibition

KomentarzeKomentarze

  • Ph0bia

    #0 | faction

    2004-10-25 23:44:22

  • fragmat1c

    #0 | frg

    2004-10-26 00:27:39

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie