Grindhouse

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
DudE

2007-10-16 08:51:31

Grindhouse ciezko Mi ocenic, bo przez 90% filmu dawalem mu 4-5/10. Strasznie dluzace sie gadki ktore nie maja szans do pogadanek o cwierc funciaku z serem, ale po ostatnich 10 minutach projekcji 9/10 hehe. Niestety PT jeszcze nie widzialem. Co do rozmow o superprod. to nie lubie bo zazwyczaj sa rozdmuchane do granic mozliwosci a maja w sobie kupe, ale nie ma co generalizowac. wystarczy wymienic wlasnie foresta, bravehearta, czy szer. ryana.
Dla mnie filmem no1 na swiecie jest "Historia Kina w Popielawach" Kolskiego ogladalem go juz sam nie wiem ile razy, a i tak nie odmowilem sobie obejzenia go na wegierskiej tvsat of korz w ichniej wersji jezykowej xD Polecam!

__

VIP
MateoMartinezz

2007-10-16 08:59:15

hehehehhehe produkcje Tarantion i Rodrigueza to żadne kino alternatywne - jest to jak najbardziej nastawiony na zysk komercyjny ruch obydwu reżyserów - z filmową alternatywą nie ma to absolutnie nic wspólnego.

__

VIP
blacktyger

2007-10-20 12:53:46

[url=http://mojemedia.pl/gwiazdy/gwiazda/michael-madsen,,4060]WTF?![/url]

__

  • 1
  • 2

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie