ESP.PL KOORWA !!!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
PiWo5z

2013-01-26 20:38:44

czesc :)

__

Użytkownik
cORDZIKKK

2013-02-18 00:54:28

ESP WRÓĆ

__

Użytkownik
mleko92

2013-03-14 15:51:42

Nie wiem czemu tutaj zaglądam 2, 3 razy w miesiącu. Może z myślą, że ktoś postanowił tchnąć życie w ten serwis.... Pozdrawiam :)

__

VIP
Van Helsing

2013-03-17 01:10:17

Organizowany jest nowy portal e-sportowy - chętnych zapraszam po info pod nr gg: 1685861.

Nie udzielam informacji co i jak w tej chwili, jednak organizuję redakcję :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
bizzare

2013-03-18 21:27:43

Ja też zaglądam tutaj od czasu do czasu.
Zarejestrowałem się tutaj 10 lat temu!!!
Pamiętam jak strona tętniła życiem i wchodziłem na nią dosłownie co chwilę, przy każdej okazji, można chyba powiedzieć, że byłem uzależniony :)
Fajnie jest poprzeglądać sobie stare forum off-topic i powspominać :)

Wiadomość z ostatniej chwili, Demo FIFA 11 dostępne! :D

__

VIP
blacktyger

2013-03-19 07:43:54

Ja już też 9 lat i kurde wciąż kojarzę Wasze nicki, od tego czasu już nigdy nie udzielałam się tak na żadnej stronie czy forum, do dziś czuję niezapełnioną pustkę po esp.

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2013-03-21 10:58:37

Nie chce mi się ciągle rozczulać nad tym portalem, więc po prostu nabiję kolejny komentarz ;>

__

Redaktor Naczelny
rml

2013-03-29 16:17:20

też regularnie raz na pare tygodni wpadam tu, głównie żeby zobaczyć ten wątek bo nic innego ciekawego już nie zostało

chlip, chlip

__

Użytkownik
jQu

2013-03-30 21:47:53

Witam wszystkich ;)

To mój pierwszy post tutaj i nie będę zdziwiony brakiem ufności z waszej strony, ale powiem Wam, że narzekanie nic nie da. Trzeba się zebrać i odnowić serwis. Jego idea na pewno nie upadła, a esport w Polsce rozwija się w niesamowitym tempie. Są to idealne warunki do tworzenia serwisu takiego jak esports.pl.

Do rzeczy. Próbowałem skontaktować się z kimkolwiek, kto byłby odpowiedzialny za administrację tej strony. Nikt nie odpowiedział. Pytam więc o pomoc w złapaniu jakiegoś kontaktu z osobą decyzyjną. Jeśli ten krok się uda, możemy odbudować esp.pl :)

__

Użytkownik
Valdronix

2013-03-31 15:51:40

E-sport wciąż żyje, a lata wcale jego świetności nie minęły, wręcz przeciwnie rozrost turniejowy jest obserwowany, np. Katowice i Warszawa ostatnio. Problemem dla niektórych może być zmiana zainteresowania pewnymi grami na rzecz innych niedocenianych np. LoL.

Baza wyjściowa jak widać jest, bo to są ludzie, zaglądacie tutaj? Świetnie, może można jakoś tchnąć w ten serwis trochę życia, bo e-sport nie umarł, i nie umrze dopóki komputery/konsole będą się prężnie rozwijały, a rozwijają się nieustannie. Np. zapowiedziany ostatnio PS4 z licznymi funkcjami społecznościowymi daje wielką szansę do rozwijania e-sportu. Zwykłe blaszaki wcale nie ustępują jej pola. Wręcz to dzięki pecetom, e-sport w Polsce zaczyna wychodzić na ulice. Że niby jak?

Ano prosto...siedzę w autobusie a Tu przedstawiciele gimbazy rozmawiają o LoLu (będę go rękami i nogami bronił, że jak tak dalej pójdzie i Riot nie zrobi jakiegoś faila to będzie to przyszłość e-sportu w Polsce) i to parę razy z rzędu, a z rozmowy i grania nie wiele brakuje do oglądania rozgrywek, lub w nich uczestniczenia. Dota 2 też jest na horyzoncie Ty Panowie muszą wyjść w końcu z cienia i w końcu zrobić premierę, anie tylko betę która już ciut za długo trwa.

Co do samego serwisu, to informacje z działu wiadomości, powinny zostać usunięte, pierwsza pozycja “demo fifa 11 dostępne!" kuje w oczy. Mamy 2013, poza tym system wpisywania wiadomości na forum jest spartolony i mocno irytujący jest to, że jak opublikuje tego posta, to w niektórych jego częściach będą podkreślone słowa, z debilną reklamą. Są inne sposoby reklamowanie. Boczne paski strony są puste. Zamiast dawać mi w wiadomościach odnośniki do reklam. Reklamy mogłyby być po bokach.

__

VIP
Van Helsing

2013-03-31 21:22:04

Widzę świeżą krew, dlatego ponawiam informację odnośnie rekrutacji redakcji do stworzenia nowego portalu. Nowy portal, nowe pomysły, nowe rozwiązania.

Nie ma sensu wskrzeszać tego serwisu bo nie upadł on przez ludzi którzy go tworzyli a przez ludzi, którzy są jego właścicielami. Swojego czasu niby dali informacje, że kogoś szukają do reaktywacji, ale bez prawa głosu - jak widać taka sytuacja nie może mieć miejsca, dlatego stwórzmy potęgę wspólnie.

Zapraszam do kontaktu.

Kontaktować ze mną można się poprzez gg 1685861, steam: el_neco, mail: [email protected]

PS. Mam koderów oraz grafików, którzy zaprojektują lay. Interesują mnie ludzie do redakcji, szczegóły na priv.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
PoweRLesS

2013-04-01 12:17:25

Data rejestracji: 2003-09-23 07:12:40

; )

__

Użytkownik
jQu

2013-04-01 17:23:21

Jest kilka powodów, dla których widziałbym ten serwis jako najlepsze miejsce dla polskiego esportu. Jest to np. niezwykła domena, po prostu nie ma lepszej. Przede wszystkim jednak liczy się niezwykła baza użytkowników. Ten serwis jest nieaktywny od dwóch lat, a ludzi nadal go odwiedzają. To o czymś świadczy! Tak czy inaczej widzę, że raczej nie ma szans na reaktywację. Cóż, szkoda :(

__

VIP
Van Helsing

2013-04-02 10:13:24

Portal przynosił zyski. Część zysków szła na redakcję i było spoko. Z tego co wiem po prostu pewnego dnia przestali płacić, przestali się odzywać i interesować stroną bo są reklamy a ludzie i tak odwiedzają. Więc jakaś kasa jest, są też koszty utrzymania domen i serwerów możliwe że coś jest fikcyjnie.

Tutaj nie poszło o ludzi tu piszących a o podejście właścicieli, których tak naprawdę to nie interesowało ;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Godlike
Faleczka

2013-04-04 18:43:12

Jeśli jest ktoś chętny do prowadzenia serwisu to nie ma problemu z udostępnieniem, ja niestety czas który mogłem poświęcić kilkanaście miesięcy temu na ESP bezpowrotnie straciłem, ale jeśli ktoś z Was ma czas i ochotę to zapraszam do kontaktu, z chęcią dam możliwość wskrzeszenia portalu. Pisać na GG 852275

__

VIP
blacktyger

2013-04-06 17:06:19

Myślę, że esp wraz z Concurro powinno jednak ostatecznie umrzeć, ludzie którzy mają siłę i chęci tworzenia dalej mogą to robić pod innym szyldem, idea esp.pl umarła już jakiś czas temu a 99% odwiedzających ją użytkowników (takich jak w tym temacie) wchodzi tu z sentymentu a nie chęci odradzania czegokolwiek.

Oczywiście, że fajnie byłoby znowu widzieć tę stronę tętniącą życiem i newsami na poziomie, tylko po pierwsze czy jest dla kogo pisać w dobie 'twitterowskiej' lakoniczności, po drugie czy nie okaże się, że nie spełni to jednak oczekiwań “starej gwardii” bo bardziej niż o to gdzie, chodziło o to z kim i kiedy : )

__

Użytkownik
icee

2013-04-22 11:32:34

Zgadzam się z blacktygerem, esp umarło i już nie wróci, ten temat jest po prostu stypą po nim. Reaktywacja czegokolwiek nie ma sensu bo nie da się odtworzyć klimatu który ten serwis kiedyś miał. Nie ma już tych ludzi, zmieniła się scena i sam esport. Jakkolwiek miło, że jeszcze stoi, można zobaczyć nicki sprzed lat i powspominać. Pozdro ;d

__

Godlike
Faleczka

2013-04-25 14:25:41

Ponawiam :)

Jakby ktoś chciał i zebrał kilka osób nie widzę problemu żeby esp.pl podnieść, ja niestety nie mam czasu żeby szukać odpowiednich ludzi do tego.

__

Użytkownik
dezCartezz

2013-05-16 03:02:11

:)

__

Użytkownik
N00binator

2013-05-16 17:00:21

jes jes jes

__

VIP
AvangarD

2013-05-16 23:08:39

Ericu, masz mój miecz :D

__

Użytkownik
Tymek

2013-06-01 21:36:56

zapierdol przed sesją się zaczął i proszę jaki adres jeszcze sobie zdołałem przypomnieć. ciekawe co teraz większość z was robi w dorosłym życiu... trochę to dziwne, że niektórzy piszą, że siedzenie na esp i granie na kompie to był ich najlepszy czas w życiu... chyba was za bardzo nostalgia ponosi ;p. było fajnie, no ale bez przesady...

__

VIP
blacktyger

2013-06-09 09:46:37

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20069

Ktoś coś wie na temat tej gry (Dirty Bomb)? Grał w Alphe, albo ma inne wtyki :>

Ostatnio ciągnie mnie po wielu latach w coś pociupać, ale nic mnie nie zatrzymuje na dłużej niż tydzień : (.

__

Użytkownik
icee

2013-06-16 18:34:15

Właśnie trwają zapisy do wypokowego turnieju w UT, niestety trochę chore zasady ale można pyknąć.

__

Użytkownik
Peterov

2013-07-06 16:14:43

Zarejestrowałem się, bo nie pamiętam starego loginu i hasła. Ten portal już nigdy nie wróci. Taka jest prawda.

__

Użytkownik
Harven

2013-08-26 10:12:54

@f4leczka proszę o kontakt, sprawa bardzo ważna.

__

Użytkownik
NIKOM

2013-08-31 11:29:30

:o

__

VIP
jarzaq

2013-09-06 10:09:50

Dzień dobry :)

__

Użytkownik
nOx

2013-09-14 03:00:22

Halo, halo :) Ktoś tu jeszcze żyje? Co jakiś czas z sentymentu muszę sprawdzić. Latka lecą a prawda jest taka, że fajnie było kiedyś odpalać przeglądarkę z esports.pl ;) Chyba też było ciekawiej bo było więcej dość dużych i ciekawych społeczności esportowych... teraz to chyba tylko LoL :/ Pewno co niektórzy teraz dzieciaki bawią a nie głupie gry :P Pozdrowienia dla starej gwardii!

__

Użytkownik
qwe

2013-09-23 14:50:47

stare dobre eSports:
http://web.archive.org/web/20050828124541/http://www.esports.pl/

Trzeba poczekać bo się długo ładują grafiki

tutaj jeszcze starsze:
http://web.archive.org/web/20030620005835/http://esports.pl/


ogólnie szkoda, że wraz ze zmianą laya przepadło sporo starych materiałów z esports, jak np ten
http://web.archive.org/web/20040717200804/http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879054523

__

Użytkownik
garo

2013-10-19 14:52:23

eSports.pl to symbol tego, co było najlepsze i upadło. Jednak pamięć po nim żyje i to jest budujące, że opłacało się przez lata zarywać noce na artykuły i relacje po to by po LATACH od śmierci serwisu zauważyć, że w głowach niektórych ten portal gdzieś tam został zapamiętany. Większość z Nas dojrzała, nabrała dystansu do niektórych spraw, ułożyła sobie jakoś życie. Ile lat mają teraz założyciele, pewnie koło trzydziestki. Minęło 10 lat od startu, 10 długich lat. To niesamowite :)

Moja skrzynka [email protected] jest cały czas aktywna, jeśli ktoś chce pogadać o starych czasach, odnowić kontakt, to jestem do dyspozycji :)

Pozdrawiam starych wyjadaczy.

__

VIP
bizzare

2013-10-19 23:35:29

[+]

__

Użytkownik
hub3rtz0r

2013-11-13 09:58:35

Dla chcącego nic trudnego. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś ujrzę nowego newsa na tej stronie. Jest to site, od którego w sumie rozpoczęła się moja przygoda z esportem. Tutaj czytałem pierwsze newsy, poznawałem scenę/gry. Ciekawe ile kosztowałoby odkupienie domeny, praw do serwisu... może kiedyś znajdzie się grupa ambitnych zapaleńców (którym chętnie bym pomógł ze wszystkich sił) i odbudują potęgę eSports.pl... biorąc pod uwagę, że w Polsce przydałaby się nowy portal z nowymi pomysłami stanowiący konkurencję dla innych.

__

Użytkownik
Xsi

2013-12-23 20:44:49

Wesolych swiat i szczesliwego nowego roku!!

ps; keep this shit alive!

__

VIP
Logitech`noone

2013-12-25 17:39:00

Wesołych świąt ;)
u mnie jakoś nie chce ta strona zniknąć z ulubionych pomimo ostatniej aktywności około roku 2008.

__

VIP
j3sh

2014-03-05 17:08:32

h3jka

__

Użytkownik
mleko92

2014-03-05 21:50:19

Witam witam i o zdrowie pytam :)
Mam pytanie czy ktoś z zaglądających tutaj chciałby się na nowo pobawić z esportem ;) Myślimy ze znajomymi stworzyć ciekawy portal, ale brakuje nam rąk do pomocy :))

__

VIP
Van Helsing

2014-03-05 23:46:49

Cześć chłopaki,

jakbyście byli zainteresowani to powstał fajny portal o TITANFALL - http://titanfall-online.pl/ sam maczam w nim palce, może nie jest zbyt piękny ale jakiś jest zapraszam do odwiedzin :)

Moze co razem pogramy?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
nOx

2014-03-10 13:02:53

Ostatnio zauważyłem, że nawet clanbase już padło :/ Pamiętam te emocje jak były na ircu nominacje do Euro Cupa... kiedyś na wielu platformach najbardziej prestiżowej imprezy. Co się dzieje z tym światem :P

__

Użytkownik
mleko92

2014-03-11 13:37:43

Odpowiedź wydaje się tutaj nasuwać sama :) schodzi na psy ;)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4450 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie