Mam problem. kicka mnie z servow :(((

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
zmora

2005-04-18 17:31:27

witam. mam wielki problem wchodze sobie na servy jakies i pisze ze pb mnie zaraz kiknie nie wiem za co no i po kilku chwilach mnie kicka moge wejsc tylko na jeden server :( z all inyych mnie kicka bardzo byl bym wdzeczny gdyby ktos mi pomogl :(( nie wiem co ja mam robic

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-04-18 20:48:48

odpal plik znajdujacy sie tamgdzie zainstalowana masz army system/pb/pbweb.exe
po paru chwilach zdawnloaduje sie najnowsza wersja Pb i bedzie ok :)

czesto wynika to z blędów na serverach www.evenbalance.com bo teoretycznie powinno sie aktualizowac samo, gdy problem niezniknie co malo prawdopodobne nalezy sciagnac z www.evenbalance.com recznie pliku z nowsza wersja.

gdy i to nie pomorze bo jest teoretyczna mozliwosc ze przyczyna tkwi gdzie indziej napisz bedziemy kombinowac dalej :]

__

Użytkownik
PatheticFreak

2005-04-19 00:03:17

może musisz jeszcze "włączyć" PB w grze?

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-04-19 00:49:25

fakt tam gdzie masz wyszukiwarke serverow to masz na dole w prawym rogu opcje enable upewnij sie czy wlaczona

__

Użytkownik
kaktus

2005-04-19 08:09:29

a ja mam inny problem jakies ciecie tak ustawiaja PB ze mnie kicka za to ze na right mousce mam altfire >>> taki podaje powod a w rzeczywistosci mam tam altfire i report i nie kumam bazy dlaczego za to mnie kopie (czesto spotyklam sie z tym na serwerach AASA ale nie na wszystkich, moze ktos mi ro wytlumaczyc?

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-04-19 10:19:19

masz jednoczesnie 2 funkcje na jednym klawiszu to jest zakazane na serverach aasa i w TWL ze wzgledu ze mozna wykonac pewne modyfikacje ktore sa niedozwolone, no a przy okazji dostaje sie tkaim jak ty :)

jedna funkcja jeden klawisz nie mozna na jednym dac 2, przejrzyj na spokojnie user.ini lub najlepiej podmien z defuser.ini na nowiutki :) jezeli to nei pomorze to daj znac

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5901 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie