NCVIII: wielki finał!

Dostosuj

NCVIII: wielki finał!

Od dzisiejszej daty nie ma już odwrotu - obie reprezentacje są zwarte, gotowe i zdeterminowane, by dziś o godzinie 21:00 zakończyć ClanBase Nations Cup VIII. Po fiasku zeszłotygodniowego terminu, kiedy to poprosiłem Szwedów o przełożenie meczu, wszyscy zgodnie doszliśmy do wniosku, że mecz powinien zostać rozegrany jak najszybciej. Wraz z kapitanem naszych rywali - SobriuSem - ustaliliśmy dzisiejszą datę i godzinę spotkania, którą wszyscy gracze zaakceptowali. Zatem już za sześć godzin prowadzona przeze mnie i stinga reprezentacja Polski TDM vQ3 stanie przed historyczną szansą wywalczenia mistrzostwa Europy!

Nie będę zbytnio rozpisywał się w sensie zapowiadania tego pojedynku - zrobiłem to przed tygodniem w tym newsie i właśnie tam odsyłam zainteresowanych dłuższym pre-coverage (przedstawienie składów drużyn, droga do finału itp). Tu natomiast ograniczę się do rzucenia garści statystyk i ciekawostek na temat obu drużyn.

hide_dot.gifPrzedmeczowe fakty

 • Do tej pory reprezentacje Polski i Szwecji spotkały się tylko raz. Było to w poprzedniej edycji Pucharu Narodów, jeszcze pod wodzą ognosa. W meczu fazy grupowej okazaliśmy się gorsi od rywali ze Skandynawii, ulegając im 1:2. Co ważne, udało nam się "urwać" Szwedom mapę uznawaną za najbardziej taktyczną w q3 - q3dm14tmp, gdzie wygraliśmy 85:67. Raport z tego spotkania - tu.
 • We wspomnianym wyżej meczu reprezentacje wystąpiły w następujących składach: creepy, mar1o, rav, zik (Polska) / desp, dibbe, ironbyte, kruse (Szwecja). Z tych czwórek w naszej reprezentacji pozostali tylko rav i zik, natomiast z ówczesnej reprezentacji Szwecji wypadł jedynie desp.
 • Ósma edycja Nations Cupa to triumf debiutantów - zarówno SobriuS, jak i tandem lecho / sting, to debiutanci na stanowiskach kapitanów reprezentacji narodowych.
 • W drodze do dzisiejszego finału w reprezentacji Szwecji wystąpiło aż 9 graczy. Byli to: ANAKiN, dibbe, fox, HatzeR, ironbyte, kruse, ShaakZ, Zonic i zyvve. Spośród tej dziewiątki tylko dwóch - irb i zyvve - wystąpiło we wszystkich trzech spotkaniach (nie licząc walkowerów) rozegranych przez Szwedów.
 • Z kolei barw narodowych Polski broniła zaledwie szóstka graczy: av3k, detal, equador, rav, scar i zik. Z tej ekipy jako jedyni we wszystkich meczach (czterech) zagrali detal i scar.
 • W drodze do finału obie reprezentacje straciły po 2 mapy. Polacy przegrali po jednej z Holandią i Szwajcarią (co ciekawe, w obu przypadkach była to pro-q3dm6), natomiast Szwedzi potrzebowali aż 5 map, by wyeliminować Francuzów.
 • Jeśli natomiast chodzi o ilość rozegranych meczów/map, to jesteśmy na tym polu lepsi od rywali. Nasza reprezentacja rozegrała bowiem 4 mecze (w sumie 12 map), podczas gdy finałowy przeciwnik ze Skandynawii "uwinął się" w 10 mapach podczas 3 meczów (ale Szwedzi wygrali dwa spotkania walkowerem, Polacy "tylko" jedno - z Serbią).
 • Statystycznie najbardziej morderczym graczem meczu finałowego jest
  detal, który na 12 rozegranych mapach zdobył aż 501 fragów! Po stronie Szwedów palma pierwszeństwa należy się ironbyte'owi, zdobywcy 446 fragów. Warto jednak zaznaczyć, że Szwed rozegrał o 2 mapy mniej.
 • Jeśli chodzi o tak lubiany w naszym kraju wskaźnik "skuteczności drużynowej" (NET), to najlepiej na tym polu wypada inny Szwed,
  zyvve. Gracz aCtion Ligan rozegrał 10 map, uzyskując sumaryczny NET 128. Jeśli chodzi o nasze Orzełki, to najlepszy jest najmłodszy z nich -
  av3k, z ogólnym netem 117 przy 8 rozegranych mapach.
 • Nieco inaczej przedstawia się sytuacja, gdy weźmiemy pod uwagę ilość rozegranych map i wyliczymy przeciętne wartości dla zdobytych fragów i uzyskanego NETu. Wtedy najbardziej zabójczy okaże się być av3k (47,5 fraga na mapę / 8 map), o zaledwie pół fraga wyprzedzając
  dibbego.
 • Pod względem średniej wartości NETu najlepszy jest fox, z przeciętną 21 na mapę. "Lis" rozegrał co prawda tylko dwie mapy, ale ten wynik, uzyskany w dodatku w meczu z Francją, może być wyznacznikiem jego TDMowej klasy. Najlepszego w tej miniklasyfikacji Polaka (ponownie
  av3k - 14,625 / 8 map) wyprzedzają jeszcze dwaj Szwedzi - dibbe (19 / 3 mapy) i Shaakz (18,5 / 2 mapy).
 • Wyczynem bez precedensu popisał się ironbyte, w meczu z Finlandią na pro-q3dm6 zadając swym przeciwnikom aż 12560 punktów obrażeń (!). Zawodnik Eyeballers zdobył wtedy 70 fragów.
 • Również ironbyte najwięcej razy przekraczał magiczną granicę 10000 punktów obrażeń na jednej mapie. Ta sztuka udała mu się w sumie trzy razy - dwukrotnie przeciwko Finlandii (dm6 i dm14), raz w meczu z Francją (dm6) i Rosją (również dm6). Jak widać, irb bardzo lubi grać ofensywnie zwłaszcza na pro-q3dm6.
 • Jeśli chodzi o Polaków, to dwa razy granicę 10000 przekraczali av3k i detal. Ale największego wyczynu nasza reprezentacja dokonała w starciu ze Szwajcarami na dm7 - cała czwórka (av3k, detal, scar, zik) zadała wtedy obrażenia powyżej granicy 10 tysięcy punktów! Łączny dmg given Polaków osiągnął wtedy niebotyczne 43570 hp - nikt w NCVIII tak mocno nie skarcił swoich rywali.
 • We wspomnianym meczu ze Szwajcarią av3k dostał aż 230 głósów na Gracza Meczu, co z pewnością jest jednym z rekordów ClanBase.
 • W systemie obstawiania wyników meczów ClanBase - CBooky - uruchomiono rzecz jasna także zakład dotyczący meczu Polska - Szwecja. Na chwilę obecną (godzina 14:50) suma zakładów na zwycięstwo reprezentacji Polski to € 18.250. O wiele więcej wirtualnych pieniędzy postawiono na Szwecję - aż 91.000!
 • Na koniec jeszcze mała ciekawostka dotycząca zika. Otóż nasz gracz popisał się rzadko spotykanym wyczynem, przy 406 fragach zdobytych na 10 mapach uzyskując łączny net równy... -5! Mimo to w każdym spotkaniu był jedną z wyróżniających się postaci, będąc jednym z ważniejszych postaci w drużynie. I niech ktoś mi teraz powie, że miarą umiejętności teamowych zawodnika jest jego net...Polska [ 0:3 ] Szwecja
x
Polska: av3k, detal, rav, scar
Szwecja: dibbe, HatzeR, ironbyte, ooze
x
Data: 3.07.2005, godzina 21:00
Mapy: 152:196 @ pro-q3dm6
176:251 @ q3dm7
85:208 @ ospdm5


hide_dot.gifRelacja na żywo
22:10 - to już jest koniec. Koniec końców nie udało nam się sprostać reprezentacji Szwecji, która na ospdm5 zanotowała fantastyczny początek, uciekając nam po kilku minutach na dobre kilkanaście fragów. To zupełnie zniechęciło naszych reprezentantów do gry - na ts'ie zapanowało rozprężenie i Polacy w dobrych humorach świętowali zajęcie drugiego miejsca w CB Q3A DM Nations Cup VIII. Gratulacje dla Szwedów za kapitalny występ w finale, gratulacje dla Polaków za cały, bardzo udany i pełen emocji sezon i - mimo ostatniej mapy - jednak całkiem dobry występ w finałowym pojedynku. GG!
21:45 - i znów nie mam dobrych wieści. Po raz kolejny po dobrym początku nasi chłopcy nie zdołali "dociągnąć" mapy do końca. Od mniej więcej 12 minuty gry Szwedzi konsekwentnie przejmowali większość powerupów i spokojnie budowali przewagę, która ostatecznie urosła do dość sporych rozmiarów. Tym razem zostaliśmy po prostu "przeaimowani" na dm7 i wynik meczu w tej chwili to już 2:0 dla reprezentacji Szwecji. Naszą ostatnią szansą na pozostanie w grze będzie pierwsze starcie na ospdm5.
21:22 - niestety, pierwsza mapa padła łupem naszych rywali. Pierwsza połówka była zaskakująco wyrównana (nawet z lekkim wskazaniem na Polaków), ale potem szwedzka dm6-tkowa siła i fantastyczna forma oozego pozwoliły faworytom finału na szybkie odskoczenie i zbudowanie bezpiecznej różnicy fragowej. Generalnie z naszej strony zabrakło trochę kontroli ra i przez to asekuracji całej mapy, ale tragedii nie było, bo stawilismy Szwedom naprawdę znaczny opór. Pora na rewanż na q3dm7!
21:03 - bojowe okrzyki FARTA! FARTA! w wykonaniu reprezentantów Polski i za chwilę rozpocznie się pierwsza mapa - wybrana przez Szwedów pro-q3dm6. Oprócz niej Skandynawowie wybrali ospdm5. My postawiliśmy na dm7 i... także ospdm5. Gramy na czeskim serwerze Olymp, w składzie naszych rywali w miejsce zyvvego pojawił się ooze z klanu FOE. U nas nie zaszły już żadne zmiany w stosunku do tego, co wypisałem powyżej. ZACZYNAMY!!
20:10 - obie reprezentacje są już na ircu, za chwilę rozpocznie się wybór serwera. Niestety, na razie nie pojawił się jeszcze zik, ze strony Szwedów na kanale nie ma jak na razie zyvve'go. Znane są już adresy scorebota i GTV - wystarczy zerknąć trochę do góry.Cóż, ostatecznie nie udało nam się sprostać reprezentacji Szwecji i mimo tęgiej walki na dwóch pierwszych mapach ulegliśmy jej 0:3. Mecze na q3dm7 i zwłaszcza pro-q3dm6 nosiły znamiona ostrej rywalizacji, w której nasi chłopcy nie spękali i nie stanęli w miejscu przed bardziej doświadczonym, faworyzowanym rywalem. Nie możemy zwalać winy za porażkę na ping, bo wybór serwera przebiegł ostatecznie po naszej myśli, ale mimo wszystko warunki mogłyby być nieco lepsze. Do odniesienia zwycięstwa zabrakło nam przede wszystkim doświadczenia, ogrania i konsekwencji, bo momentami gra reprezentacji Polski stała na wysokim poziomie i naprawdę mogła się podobać.

Po meczu postarałem się porozmawiać chwilkę z głównymi bohaterami, czyli zawodnikami obu reprezentacji, i zapytać ich o wrażenia z finałowego spotkania oraz o to, jak oceniają swój własny występ w nim. Oto plony:

hide_dot.gifav3k
Cały sezon, mimo moich obaw, poszedł bardzo, ale to bardzo dobrze. Każdy mecz graliśmy na bardzo równym a zarazem dobrym poziomie. Dzisiejszy finał również został zagrany na naszym najwyższym poziomie i nie wiem, czy kiedykolwiek w całym NC zagraliśmy lepiej na dm6 i dm7. Ospdm5 to już była po prostu zabawa i tej mapy nie biorę pod uwagę. Gdybyśmy skończyli mecz na dm7 i dm6, byłbym z nas dumny :S

hide_dot.gifcmx
Mecz oceniam pozytywnie ze względu na fajny klimat, jak zawsze beczka śmiechu ze Szwedów, ale też nikt mnie nie słuchał w momentach, kiedy Szwedzi zdobywali przewagę i to zadecydowało o takim, a nie innym wyniku. Ww ogóle, jakbym ja zagrał, wynik byłby inny :D I nadal nie wiem, kto do mnie dzwonił przed meczem...

hide_dot.gifHatzeR
Nie gram już zbyt dużo w q3, więc trochę się wynudziłem. Polacy pokazali dobry teamplay, ale mieliśmy przewagę doświadczenia. Szkoda, że przy pingu rzędu 50ms nie mogłem pokazać całego aima, śmierdzę gdy nie mogę celować.

hide_dot.gifIronbyte
Fajny mecz, zaczął się o czasie :) Co mogę powiedzieć o przebiegu? Taaa, na dm6 mnie i HatzeRa naprawdę bolały tyłki, bo raila atakowało chyba 5 na 4 polskich graczy :P Druga mapa, dm7, to raczej ffa, jak zawsze tam. Za to na ospdm5 udało nam się utrzymywać raila i quada przez większość czasu, co pozwoliło nam wygrać bez większego trudu :) Zero narzekania, dobre mecze i DUŻO dobrego coachowania ze strony SobriuSa!!! ^ ^

hide_dot.gifrav
Finał przebiegł w bardzo miłej atmosferze, szczególnie na ostatniej mapie dość sporo się pośmialismy :D Na finał NC TDM ostro trenujemy, z tego treningu ze Szwedami nic sobie nie robimy, tak jakby go nie było :) A cały sezon - no to rewelka, sensacja stulecia!! Teraz tylko muszę się przygotować na komentarze "sceny", że to wszystko przez rav'a : :D:D GG ;]]]]]

hide_dot.gifscar
Odczucia są takie, że raczej nie popisałem się w tym finale indywidualnie, przez co na pewno ucierpiał team - z wyjątkiem osp5, bo tam gra skończyła się w 5 minucie. A co do całego sezonu, to osobiście za jedyny sukces uważam pokonanie Rosji, co uratowało nas przed drugą stroną drabinki, gdzie trafilibyśmy od razu na Szwedów. Skończyłoby się to zapewne tak samo jak dziś. Całe szczęście szliśmy drugą, dużo moim zdaniem łatwiejszą stroną drabinki, dzięki czemu dostaliśmy się do finału. Na pewno bowiem reprezentacje Niemiec, Rosji, Szwecji czy Francji sprawiłyby nam dużo więcej problemów, niż Holandia i Szwajcaria. Szczególnie Francuzi mogą nie być zadowoleni z tego rozstawienia, ponieważ nawiązali chyba najrówniejszą walkę z ekipą ze Skandynawii. Moim zdaniem jeżeli szliby drugą stroną drabinki, to właśnie oni zajęliby drugie miejsce.

hide_dot.gifSobriuS
Mecz, przy którym mieliśmy spory problem jeśli chodzi o ustalanie terminu, był bardzo interesujący i moim zdaniem Polacy zagrali przeciwko nam bardzo ostro i agresywnie na dm6, czego szczerze mówiąc się nie spodziewałem. Naprawdę wtykali nam te raile tam, gdzie najbardziej bolało =D Mimo to udawało nam się przejmować większość quadów i po cięzkiej walce opanowaliśmy w końcu ra i raila. Q3dm7 była... cóż, szybka i krwawa. Na samym początku Polacy dobrze kryli ra, zmuszając nas do obrony i ciułania broni i armorów. W końcu udało nam się opanować sytuację na quadach i zorganizować kilka ataków. Gdy tracilismy powerupy, staraliśmy się jak najszybciej ustawić obronę na czerwonej, co wcale nie było proste. A co do ospdm5, cóż... czy naprawdę muszę coś mówić na temat tej mapy... ? Jako coach, miałem swoje q3 w oknie, czytając to, co działo się na IRCu i cały czas nie mogłem przestać się śmiać. Dibbe i HatzeR nie zginęli przez pierwsze 5 minut. Doskonale kryliśmy quada, aż do czwartego powerupa. Od tego momentu zaczęliśmy biegać w kółko i grać w bierki =D Mimo to wielki szacunek dla reprezentacji Polski, mieliście naprawdę doskonały sezon aż do samego finału. Teraz czekamy tylko, aż dostaniecie lepsze łącza i będziemy mogli grać na normalnych serwerach =)
Jak widać, obie strony są raczej zgodne w pozytywnej ocenie meczu finałowego. Istotnie, poza początkowymi problemami z wyborem serwera, wszystko przebiegło raczej gładko. Obie ekipy były gotowe do gry już na godzinę przed wyznaczoną porą, gra rozpoczęła się punktualnie tylko ze względu na... cmx'a, który nie zechciał pojawić się ani minuty przed 21 (tak w ogóle wyjaśniam wątpliwość - osoba, która dzwoniła do ciebie nasz coachu, to scar :) Większych przerw nie było, poza momentem na ospdm5, gdy serwer na chwilę zawisł. To wszystko jest już jednak za nami, pozostaje nam jeszcze tylko pogratulować rywalom zasłużonej wygranej i z satysfakcją spojrzeć na podium ósmej edycji Pucharu Narodów, w którym po raz pierwszy reprezentacja Polski wspięła się aż na drugie miejsce!


Końcowa klasyfikacja ClanBase Q3A DM Nations Cup VIII
 1. Szwecja
 2. POLSKA
 3. Rosja / Szwajcaria

Po przegranym finale pozostanie na pewno jakiś niedosyt, zastanawianie co by było, gdyby grał zik, gdybyśmy wybrali inne mapy, inny serwer albo inne taktyki. Myślę jednak, że takie dywagacje nie mają większego sensu, podobnie jak doszukiwanie się w tym drugim miejscu wielkiego szczęścia, lekceważenia przez przeciwników, wreszcie łatwiejszej strony drabinki. Przecież nikt nie zabronił Rosji wygrać meczu z nami, tak samo jak nikt nie kazał Francji przegrać ze Szwajcarami. Tak po prostu ułożył się ten puchar i nasza reprezentacja rozgrywała w nim naprawdę dobre mecze, aż do finału okazując się po prostu lepszą od swych rywali. To drugie miejsce, będące najlepszym w historii naszych występów w Nations Cupie, jest sukcesem całej drużyny i każdego gracza z osobna. Byłoby wielką niesprawiedliwością z naszej strony, gdybyśmy w jakikolwiek sposób umniejszali jego znaczenie. Jako pointa całego sezonu niech posłużą słowa SobriuSa, wypowiedziane zaraz po zakończeniu finału: to wasz sukces, że doszliście tak daleko, zasłużyliście na to!

hide_dot.gifNCVIII na eSports.pl

ClanBase Q3A DM Nations Cup VIII

KomentarzeKomentarze

 • 1
 • 2
 • girith

  #0 | girith

  2005-07-03 15:11:51

  dobra masz +, ale skoczn mnie dolowac kk?
 • dRaZe

  #0 | Nanashi

  2005-07-03 15:12:30

  GL TP!
 • edix

  #0 | psy|edix

  2005-07-03 15:41:44

  gg 2nd place :)
 • fraggy

  #0 | fraggy

  2005-07-03 15:45:37

  gl polacy, pokazcie co potraficie !
 • lecho

  #0 | lecho

  2005-07-03 15:46:19

  zebys sie nie zdziwil :)
 • rambiak

  #0 | rambiak

  2005-07-03 16:03:54

  ... GL ! i {+] za \"Przedmeczowe fakty\" ;asd ...
 • majcok

  #0 | majcok

  2005-07-03 16:20:23

  GL
  BTW. link w newsie do nc > all
 • scR

  #0 | scR

  2005-07-03 16:35:59

  szkoda ze foxa nie bedzie :e
 • raul

  #0 | raul

  2005-07-03 16:59:20

  GL Team Poland !
 • nita

  #0 | nita

  2005-07-03 17:06:48

  trzymam kciuki :) wierze! :D
 • log

  #0 | sYnth|log

  2005-07-03 17:26:50

  omg! lecho w akcji :-o
 • lecho

  #0 | lecho

  2005-07-03 17:37:43

  aye! co promode, to promode :D tam kazdy wierzy, ze Polak potrafi i moze wkopac Szwedowi :D:D
 • lecho

  #0 | lecho

  2005-07-03 17:39:12

  a fakt :D zapomnialem poprawic, thx... dobrze ze w zrodle pod newsem wszystko jest okay ;]
 • forest

  #0 | forest

  2005-07-03 18:09:11

  szkoda ze nie bede mogl obejrzec na zywo ... a mialem byc adminem ;-(

  no ale nic, wierze w Team Poland! na pewno bedzie ciezko, ale damy rade :p

  GO GO GO TEAM PROLAND
  GO GO GO TEAM PROLAND
  GO GO GO TEAM PROLAND
  GO GO GO TEAM PROLAND
 • dota

  #0 | gr

  2005-07-03 18:14:10

  to bedzie taki OT komentarz ale moze ktos wyjasni jasno i zrozumiale:
  dostalem 3 wiadomosci (odpowiedzi na komentarz) zagladam no i czytam je chce wejsc do tego tematu dlatego klikam na calosc jest dostepna TUTAJ i nic sie nie dzieje dlatego wchodze do tego tematu \"recznie\" i szukam tych komentarzy ale ich nigdzie nie ma (mam pewnosc ze szukalem we wlasciwym newsie)
  wtf? chyba macie pewne problemy z systemem komentarzy

  btw.
  \" [pomidor] \"
  ale mnie to rozbawilo hahah n1
 • igor

  #0 | igor

  2005-07-03 18:46:38

  Moze ktos odpowiedzial na Twoj komentarz, dostales powiadomienie, ale autor usunal swoj komentarz zanim kliknales na \"calosc dostepna tutaj\" :D.
 • Preak

  #0 | Preak

  2005-07-03 18:51:40

  mam pytanie: jakie musze miec wersje gry i modow (o ile takowe wystepuja) zeby oblookac GTV ?
 • vader

  #0 | vdr

  2005-07-03 18:55:05

  gl
  i czy mozna prosic adres gtv ?
  na moje oko na tba sie nie polacze ^^
 • clinic

  #0 | clinic

  2005-07-03 19:02:12

  Good Luck & High Frags Team Poland :)))

  Zdobadzcie zloto, tak jak Team Poland Unreal Tournament TDM!!!
 • Preak

  #0 | Preak

  2005-07-03 19:11:22

  uwierz w swoja moc, dasz rade !
 • xewan

  #0 | xew4N

  2005-07-03 19:12:23

  Prawie wogole nie daje plusow, ale za te fakty musi byc ... Fajne
  TBA - jak pamietam \"to be anounced\" [cienki z englisha jestem] czyli ze bedzie podane przed meczem

  Wygramy !
 • freak

  #0 | freak

  2005-07-03 19:22:11

  gl !=)
 • SweepeR

  #0 | SweepeR

  2005-07-03 19:41:28

  Lecho, ty z kazdego swojego newsa powinienes robic artykul, a nie.. ;)
 • Nas1R

  #0 | cmx

  2005-07-03 19:53:22

  osz qrwa, chciało ci sie liczyc ?? :O respect
 • Vymiott

  #0 | Vymmiatacz

  2005-07-03 19:53:31

  ale byłyby jaja, jakby kopnęli Szwedów...
 • .ash

  #0 | jasper

  2005-07-03 20:05:34

  jaja to beda jak ja tego nie obejrze gtv. cała miche pomidorow w smietanie juz sobie na tą chwile przyszykowalem ;d
 • samon

  #0 | samon

  2005-07-03 20:08:15

  3mam kciuki, go go go TEAM POLAND
 • verbit

  #0 | rod1c

  2005-07-03 20:56:45

  jak mi wiadomo zik sie niepojawi ,pisał ze idzie na jakis festyn i pożegnać kumpli ;/ ma ktos go zastąpić ale kto to ja napewno niewiem ;P . gl damy rade !
 • Vymiott

  #0 | Vymmiatacz

  2005-07-03 21:32:03

  Dlaczego na q3dm7 chciało mi ściągać jakiś tmp.pk3? I wyleciałem z gry... mapę q3dm7tmp mam.
 • zmora

  #0 | zmora

  2005-07-03 21:38:47

  znacie adres na shoutcasta???:(
 • stR4y

  #0 | dominikt

  2005-07-03 21:56:01

  jada po nas ;./
 • zmora

  #0 | zmora

  2005-07-03 21:59:49

  no ajada ale znacie adres an shotcasta jezeli wogle jest??? to powiedzcie mi plz:(
 • majcok

  #0 | majcok

  2005-07-03 22:05:03

  [POL]lecho › a btw
  [POL]lecho › slucham ts\'a
  [POL]lecho › i oni juz nie graja
  [POL]lecho › skacza naokolo siebie zt ego co tam slysze i sie smieja

  [POL]lecho › k**a oni sa je**eci
  [POL]lecho › \"chowajcie sie gdzies na szotganie przyczajcie sie bedzie fajnie\"

  xDD anyway GG
 • edix

  #0 | psy|edix

  2005-07-03 22:10:52

  a nie mowilem :->
 • dota

  #0 | gr

  2005-07-03 22:11:08

  NO I KONIEC ! 0:3
  ja bym sie lecho podal do dymisji jako selekcjoner ;D (dzolk xD)
 • Vymiott

  #0 | Vymmiatacz

  2005-07-03 22:12:03

  ospdm5 = płacz i nędza
 • acci

  #0 | acci

  2005-07-03 22:13:05

  szkoda osp5 bo bylo mega blisko! vgg :D
 • Qspy

  #0 | Qsp

  2005-07-03 22:14:58

  haha wymiekli :D
 • ziel1na

  #0 | ziel1na

  2005-07-03 22:16:55

  :/ pech na osp.. :E
 • krgm

  #0 | krig

  2005-07-03 22:18:14

  TRUDNO SIE MOWI, 3 MAPA PRZESADZONA, GG ENYŁEJ :)
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
 • 1
 • 2
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

69 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2019

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie