Massive Entertainment należy do Ubisoft!

Dostosuj

Massive Entertainment należy do Ubisoft!

Ubisoft ogłosiło przejęcie od Activision Blizzard studia Massive Entertainment, z siedzibą w szwedzkim Malmö. Według umowy własnością Ubisoft została także marka World In Conflict, obejmująca gry strategiczne. Powstałe w 1997 roku studio Massive zatrudnia aż 120 developerów, a Game Developers Research uznał je w 2008 roku za jedno z 50 najlepszych studiów developerskich na świecie. Studio słynie głównie z gier strategicznych czasu rzeczywistego oraz z innowacyjnych patentów technologicznych swojego autorstwa.

- Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać w zespole Ubisoft developerów ze studia Massive. - powiedziała Christine Burgess-Quemard, dyrektor wykonawczy odpowiedzialna za światową produkcję studyjną Ubisoft. - Ubisoft rozwija się w szybkim tempie, a nasza strategia przewiduje wzmocnienie teamu kreatywnego firmy. Massive zebrał wielu z najbardziej uznanych twórców w tej branży i wierzę, że ich talent pozwoli na płynną integrację z siecią naszych developerów na całym świecie.

- Nasz zespół kładzie duży nacisk na wolność twórczą we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i kreowaniu gier najwyższej jakości. - zaznaczył Martin Walfisz, twórca i szef Massive Entertainment. - Szczęśliwie, trafiliśmy na Ubisoft, wydawcę, który podziela te same wartości i rozumie nasz styl myślenia. Nie mam wątpliwości, że nasza wspólna przyszłość przyniesie korzyści obu stronom.

Informacja prasowa

KomentarzeKomentarze

 • bdnn

  #1 | bdn

  2008-11-13 02:34:36

  \"Szczęśliwie, trafiliśmy na Ubisoft, wydawcę, który podziela te same wartości i rozumie nasz styl myślenia. Nie mam wątpliwości, że nasza wspólna przyszłość przyniesie korzyści obu stronom.\"

  skad ja znam takie gadki ? :D kto zgadnie co mam na mysli? :D
 • pi0

  #2 | pi0

  2008-11-14 07:48:01

  chyba nikt...
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

507 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie