Junk52.Theatre o dwie dywizje bogatsze

Dostosuj

Junk52.Theatre o dwie dywizje bogatsze

Z pewnością kojarzycie jeden z najlepszych, swego czasu, klanów na scenie Enemy Territory, z którym mało kto mógł się mierzyć. Wówczas grały w nim takie gwiazdy, jak choćby urtier czy Willstar. Dziś organizacja Junk52.Theatre powraca do starego, dobregoWolfensteina, a wraz z nową dywizją rekrutuje również drużynę z dopiero powstającej sceny - Enemy Territory: QuakeWars.

Nowym zespołem, grającym od dziś w barwach J52.ET, jest znane #stfu?, z którego wielu graczy zaszło bardzo daleko - choćby do reprezentacji Filnandii, z którą to zdobyli pewien czas temu złoto w organizowanym przez ClanBase NationsCupie. Czy nowe, odmłodzone J52.ET choćby zbliży się do poziomu, prezentowanego przez ich poprzedników? I czy panowie z tej drużyny wykorzystają jeden z dwóch pozostałych slotów na Crossfire Devotii Challenge 3? Z pewnością multiklan Junk52.Theatre stać na wysłanie swoich graczy do Holandii. O wszystkim jednak z pewnością przekonamy się już niebawem.

hide_dot.gifOświadczenie Akiona, menadżera Junk52.Theatre

j52.Akion: My, w Junk52, z dumą ogłaszamy po raz kolejny naprawdę dobrą drużynę, grającą pod naszym tagiem. Nowy team ma przed sobą trochę pracy, nim osiągnie poziom starego, w którym grali Willstar, urtier i spółka. Ponadto organizacja J52 ufa nowemu zespołowi i zrobimy wszystko, aby ich wspierać. Miejmy nadzieję, że będą w stanie sprostać pokładanym w nich oczekiwaniom. Powodzenia!

hide_dot.gifOświadczenie Lettu, lidera nowej dywizji Junk52.Theatre
j52.Lettu: Pomyśleliśmy, że będzie to dobry moment na powrót do gry, ponieważ większość naszych starych graczy była bez klanu. Każdy gracz w tym teamie był graczem w starej drużynie #stfu?. Kiedy otrzymaliśmy propozycję dołączenia do Junk52.Theatre, nie musieliśmy długo myśleć. Dobrze znowu grać i myślę, że możemy odnieść sukces przy pomocy naszych fanów i organizacji.

hide_dot.gifJunk52.ET
Iron
decem
Nizou
Lettu
chmpp
InFragTes
Lepari


Drugą dywizją, którą przyjęła pod swoje skrzydła odmłodzona i budowana od początku organizacja, jest drużyna gry Enemy Territory: QuakeWars. Dlaczego właśnie ta platforma? Otóż menadżerowie Junk52.Theatre stwierdzili, że scena ta ma przed sobą ogromną przyszłość, więc w ich ambitnym multiklanie nie może zabraknąć odpowiedniej drużyny, która będzie w stanie powalczyć z najlepszymi. W związku z tym skontaktowano się ze StrykY'em i złożono mu propozycję nie do odrzucenia. W ten sposób narodził się team Junk52.ETQW!

hide_dot.gifOświadczenie Liame'a, menadżera Junk52.Theatre
j52.Liame: Po nowej reorganizacji Junk52.Theatre, mieliśmy trudną drogę przed sobą. Potrzebowaliśmy nowych menadżerów i drużyn, a ponadto mnóstwo motywacji. Odkąd motywacja się zrodziła, mamy nowych menadżerów, nowy "stuff" i, wreszcie, nowe teamy. Teraz Junk52 może powiedzieć, że jesteśmy dobrą marką i profesjonalnym multiklanem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych graczy ET:QW. To bardzo mili i utalentowani ludzie. Patrząc optymistycznie w przyszłość mamy nadzieję niebawem złożyć duże podziękowania StrykY'emu, Jaede'owi, asmoganowi, Dranzerowi, dohfOsowi oraz guru.

hide_dot.gifOświadczenie StrykY'ego, lidera nowej dywizji Junk52.Theatre
j52.StrykY: Chciałbym podziękować Liame'owi za zaproszenie mnie do Junk52.Theatre, abym zbudował od podstaw tę nową drużynę. Chwila minęła, zanim udało mi się zorganizować lineup, który będzie odpowiadał wymaganiom Junk52, lecz myślę, że z tym lineupem możemy coś osiągnąć. Będziemy robić co w naszej mocy, aby wygrać tyle, ile będziemy w stanie. Chciałbym raz jeszcze podziękować organizacji Junk52.Theatre za wsparcie, którego potrzebujemy!

hide_dot.gifJunk52.ETQW
StrykY
Jaede
asmogan
Dranzer
dohfOs
guru


Mam nadzieję, że zarówno Junk52.ET, jak i Junk52.ETQW będzie prezentować solidny, wysoki poziom gry i już niebawem dołączy do europejskiej czołówki na swojej platformie. Tego właśnie życzę obu tym drużynom - powodzenia w dążeniu do celu!

Crossfire

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

396 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2019

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie