Kolejne informacje o C&C Red Alert 3 Uprising

Dostosuj

Studio Electronic Arts Los Angeles nie próżnuje i wszystkim zainteresowanym przekazuje coraz więcej informacji odnośnie nowego dodatku do C&C Red Alert 3 o nazwie "Uprising". Niedawno ukazał się w sieci wywiad z kierownikiem produkcji, w którym możemy dowiedzieć się trochę o nowym trybie zwanym "Generals Challenge". Dotego dochodzą nowe jednostki oraz umiejętności, których będziemy mogli używać tylko i wyłącznie w single player. Fani gry aktorskiej również nie będą zawiedzeni - powracają Gemma Atkinson oraz Ivana Milicevic.

 

Blisko pięćdziesiąt nowych misji dla pojedynczego gracza w trybie Generals Challenge mających zapewnić blisko 30 godzin zabawy. Rozgrywka solowa w rozszerzeniu ma zachęcić również hardkorowych graczy - w wielu przypadkach będziemy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami w mikrowaniu jednostkami. Powraca również uwielbiana przez wielu nastoletnich graczy zgrabna Porucznik Eva McKenna (Gemma Atkinson), jak i Dasha Fedorovich (Ivana Milicevic) która wdziękami nie ustępuje swojej alianckiej odpowiedniczce.

 

Obejrzyj wywiad

 

Lawina krytyki oraz powszechne niezadowolenie spadło na Electronic Arts po wydaniu expansion pack do C&C 3 Tiberium Wars o nazwie "Kane's Wrath". Twórcy postanowili zrezygnować z dodawawania podfrakcji do trybu multiplayer i zostawili go tylko w single player. Pomysły z dodaniem jednostek "epickich" oraz sześciu nowych podfrakcji do rozgrywki sieciowej okazały się chybione ze względu na trudności ze zbalansowaniem ogromnej ilości nowych ulepszeń i jednostek. Każda osobowość AI, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w trybie "Generals Challenge" będzie posiadać swoje unikatowe "narzędzia zagłady" oraz zdolności, które będziemy mogli użyć w następnych starciach.

 

Lista nowych jednostek wraz ze screenshotami

* Cryo Legionarre - piechociarz aliancki niemogący zadawać jakichkolwiek obrażeń. Posiada promień zamrażający, który powoli zamienia wrogą jednostke w kruchą bryłe lodu, wrażliwą na każdy atak.

* Steel Ronin - niewiele wiadomo o działaniu tej jednostki. Jest to robot Imperium Wschodzącego Słońca wyposażony w broń białą.

* Desolator - pamiętacie w Red Alert 2 jednostke o tej samej nazwie ? Śmiertelne promieniowanie jego Rad Cannon topiło wszystkie jednostkie piechoty, które miały nieszczęście się znależć obok niego.

*  Archers - Łucznicy na służbie Imperium Wschodzącego Słońca. Mają być podstawową piechotą przeciwlotniczą, której do tej pory było graczom brak.

* Apocalypse Tank Mk.II - wczesny design tego monstrum nie wprawia w osłupienie. Przypomina traktor skrzyżowany z kombajnem, wyposażony w dwa promienie ściągające 2S2 Tsarsky oraz miejsca na dwie dowolne nowe bronie.

* Chrono Tank (niepotwierdzone) - tajemnicza jednostka Aliantów, która początkowo mogła  pojawić się w wersji podstawowej, jednak została usunięta.

 

Producenci nadal nie wypowiedzieli się w kwestii wymagań sprzętowych, jak i możliwości wydania dodatku na płycie DVD. Pozostaje tylko czekać na następne informacje.

 

Źródło: C&C ReactoR

KomentarzeKomentarze

 • Mazarine

  #1 | atom

  2009-01-11 20:26:02

  Praktycznie odgrzany Zero Hour.
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

401 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie