Kolejne firmy zwijają interes

Dostosuj

Kolejne kiepskie wieści z branży gier i okolic. Wydawnictwo Bauer zamknęło wydawane od wielu lat czasomismo o grach Click!, z sieci znika właśnie niezwykle popularny serwis FileFront.com, a do tego kilka dni temu - co przeszło w naszym kraju raczej bez echa - działalność zakończyła kolejna europejska organizacja esportowa - The Last Resort.

 

Wydawnictwo Bauer informuje, że z przyczyn ekonomicznych postanowiło zawiesić wydawanie miesięcznika o grach komputerowych  "CLICK!". W  sprzedaży  nie  ukaże  się nr 5/2009 i kolejne numery zaplanowane na ten rok. - głosi oficjalny komunikat prasowy firmy. Jak się okazuje, czasomismu nie pomogły przeprowadzone jakiś czas temu radykalne zmiany jego wyglądu jak i treści. W portfolio Bauera wciąz pozostaje magazyn CD-Action.

 

Z żalem informujemy was, że z powodu obecnej sytuacji ekonomicznej z dniem 30 marca 2009 roku jesteśmy zmuszeni zawiesić działanie strony FileFront na czas nieokreślony. Jeśli wgrałeś jakieś pliki, obrazki, zamieściłeś blog lub też chcesz pobrać swoje ulubione pliki, wykorzystaj tę okazję do pobrania ich przed 30 marca, kiedy to strona zostanie zawieszona. - niewesołe wieści opublikował również Ziff Davis, właściciel popularnego serwisu hostującego pliki związane z grami.

 

Oświadczenie w podobnym tonie wydał też szef brytyjskiego multiklanu The Last Resort, jakkolwiek tutaj powodem zaprzestania działalności nie są wyłącznie kłopoty finansowe, ale również jego problemy osobiste. Oświadczenie znajdziecie pod tym adresem. The Last Resort znane było głównie z dobrych zespółów Call of Duty 4, Enemy Territory, a także Counter-Strike: Source.

 

Strona internetowa The Last Resort

 

Źródło: gry.wp.pl ; Cadred.org ; Gamecorner.pl

KomentarzeKomentarze

 • Zippi9

  #1 | z1ppi

  2009-03-30 23:54:20

  Szkoda TLR
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

317 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie