Eliminacje do h1oGL już w niedzielę

Dostosuj

Już w tę niedzielę rozegrane zostaną eliminacje do h1o Gaming League - najbardziej interesującej i ambitnej inicjatywy online'owej na scenie WarSow. Jej główny organizator, skromnie nazwawszy ligę na swoją cześć, zaplanował w niej jedynie dwanaście miejsc. Dziesięć nich otrzymało dziesięciu bezpośrednio zaproszonych graczy. O pozostałe dwa sloty wszystkim zainteresowanym przyjdzie walczyć w niedzielny wieczór.

 

Wśród kilkunastu graczy, którzy zadeklarowali swój udział w turnieju kwalifikacyjnym, wyróżnić można kilku faworytów. Należy do nich z pewnością snapcase, aktywnie grający w wiele duelowych FPS-ów naraz, który powinien być dobrze znany zwłaszcza fanom Quake'a. Również zasłużeni dla sceny WarSow, niegdyś rywalizujący na równi z najlepszymi na świecie BRUNS i mky mają realne szanse na jedno z premiowanych awansem do właściwej części rozgrywek miejsc. Zdaje się jednak, że murowanym faworytem nie jest żaden z wyżej wymienionych, a nasz rodak, Emil „daxio” Lanuszny, zdobywca miejsc 5-6 na ostatnim dużym LAN-ie WarSow - francuskim dash4cash. Polak pierwotnie znajdował się na liście bezpośrednio zaproszonych, lecz został z niej usunięty przez głównego organizatora, h1o, ze względów osobistych.

 

Teoretycznie rozgrywki ligowe potrwają około dziesięciu tygodni, zakończy je wielki finał z udziałem czterech najlepszych graczy. „Teoretycznie”, ponieważ nie tylko na scenie WarSow takie dalekobieżne plany rzadko zostają zrealizowane w pełni. Winę za to ponoszą zarówno organizatorzy, jak i gracze - wszystkim po jakim czasie zaczyna brakować zapału. Możemy być jednak pewni, że przynajmniej na turniej eliminacyjny dobrych chęci wystarczy.

 

Źródło: WarSow Forums.

KomentarzeKomentarze

 • daxio

  #1 | daxio

  2009-09-30 11:57:50

  smutna prawda :D
  będę musiał się ciągać przez kwalifikacje, sam na siebie bata ukręciłem :D
 • novat1cGFO

  #2 | novat1c

  2009-09-30 17:46:42

  GL kazuki ! :D
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5778 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie