C&C Red Alert 3 Uprising na przełomie marca i kwietnia

Dostosuj

Wszystko jest już jasne odnośnie wszelkich pogłosek o dodatku do C&C Red Alert 3 o nazwie "Uprising". Plotki zostały potwierdzone i w bardzo krótkim czasie, bo już na wiosnę 2009 roku, pojawi się pierwszy dodatek, w którym pojawią sie cztery mini-kampanie dla pojedynczego gracza, kilka nowych jednostek, oraz tryb Generals Challenge znany z C&C Generals Zero Hour. Expansion Pack nie wymaga dodatku i nabyć go będzie można tylko poprzez ściągnięcie z internetu.

 

Siedemdziesiąt dwa dni - tyle wyniosła różnica czasu między wydaniem C&C Red Alert 3 w Polsce, a oficjalnym potwierdzeniem prac nad pierwszym dodatkiem. C&C Red Alert 3 Uprising będzie skupiać się tylko i wyłącznie na trybie dla pojedynczego gracza, co tłumaczy bardzo szybką datę wydania. Dostaniemy cztery nowe kampanie, po jednej dla frakcji Sowietów oraz Aliantów i dwie dla Imperium Wschodzącego Słońca, w której jedna opowiada zdarzenia przed C&C Red Alert 3.

Po prawie sześciu latach przerwy w grze Command & Conquer pojawi sie tryb Generals Challenge - będziemy mogli w nim zagrać przeciwko 9 różnym osobowściom AI prezentującym różny styl gry - od spamowania jednostek piechoty do skoncentrowania sie tylko na dominacji w powietrzu. Żeby było trudniej, mapy będą ustawione pod przeciwnika komputerowego - jeśli masz być dosłownie zalany falami ciężkich czołgów to będziesz bronił się w szczerym polu. Natrafiłeś na AI które uwielbia sie bronić? Mapa zapewne będzie tak przygotowana, abyś musiał tłoczyć się w wąskich przejściach.

 

Screenshot

 

Dzisiaj pojawił się tylko jeden screenshot, w którym zobaczymy cztery nowe jednostki - po dwie na Aliantów oraz Imperium Wschodzącego Słońca. Aliantom przybędzie samolot podobny do znanego z C&C Generals - Spectre Gunship oraz Rocketeer, którego mieliśmy już w C&C Red Alert 2. Imperium dostanie na pewno jednostkę, która wyglądem przypomina łucznika oraz robota uzbrojonego w broń białą. Więcej informacji producenci zapowiedzieli już wkrótce.

 

Źródło: Shacknews

 

KomentarzeKomentarze

 • conish

  #1 | conish

  2009-01-08 18:14:16

  No, no! To jednak da sie napisac dobry tekst na esp. Gdyby nie pare potkniec (z "przed" na czele) leksykalnych byloby perfekt. News dynamiczny, bez tworzenia karkolomnych tworow zdaniowych (tez tylko jedno... to o nowych kampaniach). Gratz, szczere.
 • N4kai

  #2 | N4kai

  2009-01-08 18:59:33

  Bardziej wartościowej pochwały, Martin, nie mogłeś dostać ;).
 • Lycha17

  #3 | Lycha17

  2009-01-08 21:10:18

  ninja style
 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

211 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie