AnyGivenSundayCup #8 przerwany

Dostosuj

"Couldn't connect to backend server" - taka wiadomość ukazała się wczoraj wszystkim chętnym, którzy probówali zalogować sie na Red Alert 3 Online koło godziny 19. W tych godzinach również nie można było zalogować na inne gry ze studia Electronic Arts, jak Battlefield 2 czy Command & Conquer 3. Przyczyną były kolejne problemy z Gamespy, który wśród graczy nie uchodzi za dobry wybór m.in. ze względu na problemy z połączeniami między graczami jak i uciążliwe lagi.

 

Wśród 45 zawodników znalazło sie także  4 Polaków oraz większość graczy z czołówki światowej, jak Holandia DwelF', Słowacja JoZha oraz Niemcy DyNaMiC'. Turniej wchodził już powoli w fazę końcową, w której zostało tylko sześciu graczy.  Z Polaków w grze pozostał Polska Jakub "Qbal" Łata, który jako jedyny z sześciu pozostałych zawodników nie jest Niemcem. Pozostaje mu już tylko czekanie do jutra na zwycięzcę spotkania między Niemcy Gunner321 i Niemcy firgli. Bez względu na to, który z nich wygra, w starciu z Qbalem to Polak będzie faworytem. Jakub od samego początku turnieju grał bardzo pewnie, przez cztery kolejne spotkania będąc niepokonanym. Dopiero w meczu o wejście do półfinału Winner Bracket Polak przegrał z Niemcy PSYCHOxnc.

 

Jakub "Qbal" Łata - Po całkiem ładnym starcie natrafiłem na dość znanego sobie przeciwnika, i szczerze mowiąc - zlamiłem. Mam nadzieję, że uda mi się dojść chociaż do top 3 i liczę na sporo szczęścia, które będzie mi potrzebne.

 

O prawdziwym pechu może mówić Polska Piotr "sLh" Michalski, który w spotkaniu z Gunner321 zagrał bardzo słabo, jak sam przyznał po spotkaniu z Niemcem. W LowerBracket zdołał jeszcze zrewanżować się Niemcy InsOp za porażke podczas finału ASGC #6, który odbył sie 2 tygodnie temu. Póżniej jednak, w spotkaniu z Niemcy xx.latex.xx, przegrał i musiał pożegnać sie z turniejem. Pozostaje nam już tylko kibicować Jakubowi podczas jutrzejszego dokończenia turnieju oraz liczyć na brak jakichkolwiek problemów z Gamespy.

 

Źródło: Fight7Club


 

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

317 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2018

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie