Antycheat od CyberCenter

Dostosuj

CyberCenter, projekt, który powstał na polskiej scenie sportów elektronicznych na początku tego roku właśnie dziś wypuszcza swojego własnego Antycheata, a wraz z nim startują dwa turnieje Call Of Duty 2 oraz 4 w systemie DeathMatch. Rozgrywki odbędą się na serwerach publicznych CC, przewidziane zotały także ciekawe nagrody, mianowicie podkładki SteelSeries QcK mini, a także serwery gier z poszczególych scen. Antycheat już jest po skurpulatnych testach, wkrótce zobaczymy go w praktyce, jak się sprawdzi, zobaczymy.

 

CyberCenter ruszyło pełną parą, dziś możemy testować pierwszy produkt pracy działaczy tej organizacji, jest nim CyberCenterAntycheat. Jest to program, który ma zapobiegać oszukiwaniu w grze, sprawdził się już we wcześniej wspomnianym Call Of Duty, lecz jak będzie się sprawował w innych grach, między innymi Counter-Strike 1.6, przekonamy się już niebawem. CCAC będzie głównie używany w ligach organizowanych przez CyberCenter, ale kto wie może zobaczymy go również gdzieś indziej. Poniżej możecie znaleźć link do pobrania nowego antycheata CyberCenter.


CyberCenterAntycheat

 

Drugą nowiną ze światka CyberCenter są dwa turnieje organizowane przez ten właśnie portal. Zapisy do rozgrywek będą trwały do 11 lipca, lecz do rozgrywek już przystąpiła znaczna grupa zawodników, do turnieju Call Of Duty 2 zapisały się 42 osoby, zaś do zawodów Call Of Duty 4 kilka więcej, mianowicie 44 graczy. Gra toczyć się będzie na wcześniej wspomnianych serwerach publicznych CyberCenter, które sponsoruje firma 1shot1kill oraz każda osoba chętna wzięcia w niej udziału musi zapoznać się z CCAC, bez którego zawodnik nie będzie miał możliwości przystąpienia do turnieju.

 

Źródło: CyberCenter.pl

KomentarzeKomentarze

 • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
  Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4503 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

 1. 0%

  Słaba postawa Fear Factory

 2. 0%

  Dobra gra UF Gaming

 3. 14%

  Tłumy widzów na sali kinowej

 4. 14%

  Mało miejsca

 5. 71%

  Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

 • Shooters.pl
 • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2017

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie