Zawartość opakowania

Dostosuj

Zawartość opakowania

Everglide zasłynął ze swych rewelacyjnych podkładek pod myszy, które nie dość, że były dobrze wykonane, to pięknie zapakowane. Tutaj niestety jest trochę inaczej, producentowi nie zależało na naciąganiu klienta kolorowym opakowaniem i nie powala ono na kolana, jest dosyć proste. Na jego tyle znajdziemy dokładny opis gryzonia, jego parametry oraz naklejkę z polskim tłumaczeniem.

ever_01s.jpg ever_02s.jpg ever_03s.jpg


Zawartość łatwo otwierającego się pojemnika dosyć mnie zaskoczyła gdyż, poza myszą oraz dwiema ulotkami (instrukcja w kilku językach oraz informacje o BPH) nie znalazłem niczego więcej. Żadnych płyt ze sterownikami, żadnych dodatków, przejściówek czy gadżetów, sama mysz.

ever_04s.jpg ever_05s.jpg ever_06s.jpg


Na pierwszy rzut oka gryzoń budzi pozytywne odczucia poprzez swój oryginalny wygląd. Przystosowana tylko dla praworęcznych graczy mysz jest dosyć szeroka o owalnym kształcie, a jej lewa strona została uniesiona do góry o około 1 cm w stosunku do reszty. G-1000 jest również bardzo lekki, co znacznie poprawia komfort pracy oraz zwiększa możliwość manewru. Pomimo iż mszy została bardzo dobrze wyważona, nie każdemu będzie to odpowiadało. Na pewno znajdą się tacy, którzy będą woleli machać cegłami. Wymiary: 118mm (długość), 72mm (szerokość), 38mm (wysokość).

ever_07s.jpg ever_08s.jpg


Gryzonia wyposażono w dwa główne przyciski, dwa boczne, rolkę oraz dwa przyciski odpowiadające za zmianę czułości myszy. Główne przyciski są dodatkowo uniesione o około 2 mm w stosunku do górnej powierzchni myszy, która w całości pokryta jest antypoślizgowym, matowym plastikiem, na którym znajduje się biało-niebieskie logo. Pomiędzy lewym a prawym przyciskiem myszy znajduje się gumowa rolka, a nad i pod nią ulokowane zostały małe guziki do zmiany czułości. Boczna powierzchnia została wykonana ze srebrnego, matowego plastiku. Cała reszta poniżej bocznej powierzchni została zrobiona z nieco gorszej jakości czarnego plastiku za wyjątkiem dwóch znajdujących się po lewej stronie, bocznych klawiszy, które zostały pokryte tym samym materiałem, co warstwa górna.

ever_13s.jpg ever_09s.jpg ever_11s.jpg


Na spodzie znajdziemy 5 standardowych całkiem sporych ślizgaczy, naklejkę od producenta oraz kwadratowy otwór, z którego łypie na nas sensor optyczny. Zaskoczony byłem, gdy odkryłem, że pod dwoma z pięciu ślizgaczy zostały umieszczone gwinty śrubek, widocznie producent nie chce, aby gracz dobierał się do wnętrza myszy. I tak rzadko to robimy. Mysz oczywiście została wyposażona w 155 centymetrowy gruby, solidny przewód (podobny do tego z MX510) zakończony wtykiem USB. Przewód jest dobrze zamontowany w myszce, także nie musimy się martwić, że zostanie on z niego przypadkowo wyrwany.

ever_12s.jpg ever_10s.jpg ever_14s.jpg



Wstęp | Zawartość opakowania | Opis myszy, testy | Konkluzja

KomentarzeKomentarze

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

362 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.