KOSS Porta Pro KTC Black / Silver.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
bambinomio

2015-03-12 19:57:34

Planuję wydać dość foru urodzinowej ;-) na te słuchawki http://proline.pl/?p=KOSS+PORTA+PRO+KTC&r=1080p. Będę ich używał przeważnie do telfonu. Powiedzcie mi (jeżeli ktoś ma) jak grają basy? I czy wogóle dobrze grają bo dość dużo kosztują i kupować drogie gówno to ryzykowne. Może w innych sklepach taniej? Proszę o linki.

__

Użytkownik
StasiekD

2015-03-19 13:32:50

Nie testowałem ich ale miałem już z firmy Porta Pro słuchawki za okrągłą sumę 299zł i szczerze byłem bardzo zawiedziony zakupem, dźwięki były takie nienaturalne wyczuwało się metaliczne drgania w basie i na full dało się usłyszeć lekkie charczenie na szczęście w ciągu 8 miesięcy jeden z głośników się popsuł na amen i oddałem do sklepu gdzie zwrócili mi pieniądze.

Postanowiłem że nie będę kupował już gówna za prawie 300zł i kupiłem pierwsze lepsze z TDK słuchawki w Kauflandzie za ok 30zł i o dziwo są znakomitej jakości, znacznie lepsze niż te za 300zł, chociaż fakt są proste bez konfiguracji sprzętowej itd. ale naprawdę bardzo sobie je cenię już 3 lata, znajomy meloman nawet nie potrafił uwierzyć że tak dobry dźwięk wydają słuchawki za 30zł, lepszy nawet niż jego specjalistyczne słuchawki ze sony.

Więc jak masz wydawać te 240zł na słuchawki to wydaj 10% na słuchawki w Kauflandzie typu tak dużego jak te i będziesz naprawdę zadowolony a 200zł zostanie w kieszeni na inne wydatki.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8104 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie