Poziom esports.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
Były Redaktor
so0fka

2009-05-10 01:39:01

Czy ktoś zamierza coś zrobić z tym bydłem z CoD-a? Przecież to sie k*rwa w głowie nie mieści. Jak w ogóle można tolerować takich debili na tym portalu? Gdzie jego czasy świetności i chwały? Przecież jeszcze rok temu za taki spam, bluzganie i trollowanie każdy z nich by dostał perm bana. Chyba część z nas pamięta choćby bana dla piwoszqa. 3/4 sceny CoD-a goszczącej na tym serwisie 100x bardziej zasłużyło na tego bana od niego. Czyżby serwis zmienił politykę? Jeśli tak, może warto to naprawić zanim WSZYSCY normalni użytkownicy odejdą tak, jak uczyniła to już większość z nich? Czy nowa polityka jest lepsza? Nie wygląda na to.

Spójrzmy na ostatnie newsy. Niecała połowa z nich to newsy ze sceny CoD-a. Trudno mieć pretensje o to o czym piszą redaktorzy. Jednak ostatnio komentowane newsy - to co innego. 3 na 4 - CoD. W ten weekend odbywa się KODE5, jeden z największy LAN-ów w roku, wielkie święto esportu, Polacy dostają się do pierwszej czwórki grając wśród najlepszych drużyn najpopularniejszej gry na świecie - 50 komentarzy. Jakiś nastolatek odchodzi, bądź też zostaje wyrzucony, z przeciętnej na tle zarówno Polski, jak i Europy drużyny CoD-a - prawie 500 komentarzy. Lista pros i noobs - na obu wszystkie miejsca zajmują panowie od CoD-a. Ja nie zamierzam prowadzić jakiejś krucjaty przeciwko nim jako społeczności, ale większość z nich udzielających się tu to absolutne bezmózgi, co potwierdzają właśnie tymi pięcioma setkami komentarzy pod wspomnianym newsem. Ktoś je czytał? Ilu z wypowiadających się tam kwalifikuje się na bana? Jeśli nie znajdziecie przynajmniej kilku, to chyba jesteście k*rwa ślepi. Potwierdza się to, o czym mówiono już wcześniej - codesports.pl. Przyszły chamy z ulicy i robią tu syf, po prostu. A admini są bezsilni. WTF?!

I proszę mi nie tłumaczyć, żebym odznaczył kategorię CoD jak mi się nie podoba, bo w dupie mam takie tłumaczenia. Interesują mnie zarówno newsy z CoD-a, jak i komentarze pod nimi, ale k*rwa normalne, treściwe i konstruktywne. A przebijanie się przez ten cały flejm żeby znaleźć jeden rozsądny mnie nie urządza. A jak ktoś ma zamiar powiedzieć “nie podobają ci sie komentarze to nie czytaj” to niech lepiej to przemyśli. Wchodzę na ten serwis kilka razy dziennie bodaj od czterech lat i wiele już rzeczy tutaj widziałem, ale takiego dna jeszcze nigdy. Współtworzyłem go przez długi okres i czuję się zobowiązany ratować dziedzictwo igora, Lucasa i cwirka. A jak jakiś gimnazjalista, który napie*dala idiotyczne komentarze czy inny e-napinacz który dźwiga worki z cementem na budowie rujnuje opinię serwisu, który kiedyś naprawdę był nie tylko najlepszym, ale stojącym na NAJWYŻSZYM POZIOMIE źródłem informacji ESPORTOWYCH w tym kraju, to mnie krew zalewa.

Słyszałem już wiele tłumaczeń. Darujcie sobie teksty typu “nie ma nuke’a”. Nie wiem czy jest czy nie ma, czasami się trafia, że ktoś się obudzi i coś znuke’uje, ale tak rzadko, że może to jakiś przypadek. Nowy silnik strony działa już dość długo, żeby k*rwa jednego, idiotycznego nuke’a wprowadzić, więc jeśli nadal go nie ma, to programiści się po prostu opie*dalają i lecą w kulki. Jeśli jest, to ZACZNIJCIE GO UŻYWAĆ! Podobnie sprawa się ma z banami. Gdybym ja za to odpowiadał, lista banów byłaby już dość długa, żeby reszta tych zwierząt które się tu zadomowiły jak w rodzinnej stodole wyniosła się z powrotem na serwisy na ich poziomie. Wspomniałem już o banie dla piwoszqa, który dwa lata temu robił na stronie niewiarygodny syf. Że jak? Co robił? W porównaniu z tym, co się teraz dzieje, piwoszeq był cichym i spokojnym użytkownikiem. A i tak doczekał się bana, choć przecież ban ten wcale nie był pochopny, wręcz przeciwnie - dobrze przemyślany i rozpatrzony.

Aha, i gadanie typu “tak wrzucasz tym ludziom od bydła, a sam się teraz lepiej nie zachowujesz, spójrz na swój topic, jak możesz tak pisać" o kant dupy sobie potłuczcie. Tych, którzy mnie nie znają zapewniam, że jestem miłym i kulturalnym, spokojnym i grzecznym człowiekiem. Ale K*RWA MAĆ, to co się tutaj dzieje doprowadza mnie do białej gorączki. Jasne, mógłbym przestać czytać ten serwis, tak byłoby najłatwiej i gwarantuję wam panowie redaktorzy (z których większość znam dość dobrze, jesteśmy przecież kumplami i ja naprawdę nie chcę ubliżać wam ani waszej pracy), że naprawdę wielu wartościowych użytkowników tak zrobiło. Gdzie jest conish, Hakan, 3r!c, matisyaho i inni? Gdzie teraz są? Przecież to oni tworzyli to forum rok, dwa lata temu.

Poszli i nie wrócą.

Jeśli nie chcecie stracić wszystkich wartościowych userów i zastąpić ich tym, co widzimy dziś choćby pod newsem o zmianach w UF Gaming - użytkownikami takimi, jak T1x, cod444, tomeckz i inni - błagam, naprawdę, admini eSports.pl, BŁAGAM - zmieńcie politykę. Wróćcie do tak restrykcyjnej, jak za czasów Lucasa i cwirka. Wtedy NAPRAWDĘ BYŁO LEPIEJ.

Ah, wiem. Mogłem napisać na priva. Oczywiście, że mogłem, jednak czy wówczas mój głos zostałby usłyszany? Znamy się z płaszczką, rmlem, rrem, jednak ja tu już nie mam nic do gadania, powiem nawet, że wręcz przeciwnie - odnoszę wrażenie, że się mnie tu nie lubi. Być może znajdzie się ktoś, kto poprze moje roszczenia i moje zdanie, zechce przywrócić, że tak patetycznie powiem, dawny ład i porządek. Poza tym chciałem również poznać Waszą opinię na ten temat. Może przesadzam? Może się mylę?

__

Użytkownik
N00binator

2009-05-10 01:50:23

Nie przesadzasz, ale niestety watpie zeby kiedys hen hen w przyszlosci bylo jak te pare lat temu.

__

Użytkownik
n4rf

2009-05-10 02:04:14

a ja mialem zakladac podobny temat ale stwierdzilem ze dam sobie spokoj bo nadziei juz nie ma ;DDD
poziom spadl drastycznie. na dzien dzisiejszy wchodze na esp tylko i wylacznie z sentymentu bo informacji o grach innych niz cod czy cs prozno tu szukac. poziom komentarzy i tematow na forum przypominaja napinki, przepychanki i chamstwo z serwerow pelnych dzieci neo z pro myszkami i pro podkladkami. nie wiem czy to wina redaktorow, zmienia sie wszystko lacznie z podejsciem ludzi do grania i pisania. o ile na poczatku postrzegalem esp jako serwis zalozony i prowadzony przez ludzi kochajacych gry i wszystko co z nimi zwiazane, tak na dzien dzisiejszy jest to mega super profesjonalne g6wno :)

__

Użytkownik
malydok

2009-05-10 02:40:16

Nie było mnie tu kilka lat temu, ale potrafię zrozumieć wasze odczucia. Serwis tworzony przez pasjonatów z czystej chęci i z użytkownikami na poziomie, to jest coś. Niestety, gdy okazuje się, że można z tego zrobić pieniądze, może co niektórym szajba do łba strzelić. W tym wypadku byli to już jak się domyślam spadkobiercy założycieli esp. Można powiedzieć, że każdego kiedyś dopada komercja ;>. Teraz dzieciaki nie grają tak jak dawniej się grało, z kolegami z boiska/szkoły tylko robią e-napinke, bo a nuż wyrwą te 100zł na turnieju. Człowieka nie ocenia się tu już po charakterze (tak, ciężko jest go określić przez słowa na ekranie, ale się troszkę da, chociażby przez styl wypowiedzi) tylko po skillu w głupiej gierce. Przyszłość nigdy jednak nie będzie przeszłością i trzeba się albo odnaleźć w tym gąszczu trollowych wypowiedzi (swoją drogą całkiem zabawnych :d) albo sobie odpuścić. Z drugiej jednak strony, gdyby tak wszystkich pobanować.. przypuszczalnie wróciliby pod innymi nickami :) Dla kodowców ten serwis to coś jak czat randkowy.

__

Użytkownik
rzulw

2009-05-10 03:49:47

tldr

__

VIP
bociam

2009-05-10 05:01:25

dokladnie do samo mam do powiedznia w temacie, spam ludzi z CoD ktorzy mam wrazeniem sa glownym targetem esports.pl jest odrazajacy. serwis ktorego poczatki rowniez pamietam, nie byl idealny ale byl zupelnie inny od tego co sie dzieje od kiedy zaczal przynosic dochody i zaczal byc prowadzony w taki sposob zeby te dochody generowac.

wchodze w zasadzie jak juz ktos kiedys napisal w komentarzu popatrzec na forum , bo newsow ze sceny ktora mnie interesuje nie ma od bardzo dlugo, pozostale sa ale na kiepskim poziomie ludzi ktorzy musza tyrac za cale zespoly totez im sie nie dziwie ze sa jakie sa bo samemu zdazalo mi sie miec wiele spraw na glowie zwiazanych z serwisem internetowym. przykro patrzec jak to co sie tu dzieje jest tolerowane ale z drugiej strony nie ma tu tych ktorzy mogliby cos zmienic, odeszli niepostrzezenie i wlasciwie bez pozegnania razem ze stara ekipa. szkoda szkoda szkoda slow.

__

Użytkownik
imn

2009-05-10 07:18:13

agree 100%

__

Zbanowany
NEC4game

2009-05-10 08:41:16

CoD ! Bydło ? Pfff najlepsza gra na świecie a jej gracze są bardzo kulturalni .

Np :

(1)Jakie wh ...
(2)Hax ? Kur*4 wypi3rd4l4j na cod2 tam ścian się nie da przebijać.
(1)Yhmm jestem adminem esl załatwię ci global bana.
(2)No dawaj 1on1 zobaczymy frajerze kto jest pr000 ??!!?11

Teraz odgrywa się mecz TDM na opuszczonym serwie z promodem.

xfire :

(1) Haxa masz kur*0 !
(2) ssij
(1) jaka z ciebie KUR*4
(2) ESPP.PL
(1) wypi3rd4l4j i blok
(2) nooob

To jest zachowanie typowych graczy CoD4 z publika z promodem.
Jak widać w CoD4 są ZAWSZE duże emocje i to czyni tą grę tak ekscytującą :)

__

Użytkownik
wiecek.

2009-05-10 08:55:18

zgadzam się z założycielem tematu, to co kiedyś było piękne, bo zrzeszało graczy z całego kraju teraz zrzesza bandę idiotów z coda, który zrobili sobie nk czy fotkę z tego serwisu... nie mówię o wszystkich bo kilku, no może kilkunastu graczy coda z PL można uznać za zdrowych umysłowo ;)

__

Użytkownik
NIKOM

2009-05-10 09:13:00

piszesz o mnie wiecek ?! :**** tez zgadzam sie po czesci z tym co napisales i uwazam, ze esports.pl powinno wprowadzic jakis system ostrzezen jaki jest np. na crossfire.nu czyli pkt karne a potem ban albo od razu banowac, kilka banow poleci i bydlo sie przestraszy, ze nie beda mogli siedziec 24h na esport i pisac komentow

i bardzo dobrze ze zalozyles taki temat a nie pisales komus na priva bo juz sam w pewnym momencie chcialem cos takiego napisac bo to co sie dzieje na tym serwisie jest ponizej czegokolwiek

__

Użytkownik
kermitzor

2009-05-10 09:37:03

rzadko mi sie to zdarze. Ale teraz w pelni zgadzam sie z tym co napisales Soofka.

__

Użytkownik
tomciO2411

2009-05-10 09:59:52

Bardzo dobrze napisane ale poczekaj aż przyjdzie cOw. albo phoenix ;x

__

Użytkownik
L3si0

2009-05-10 10:23:09

poziom spadl, bo na poczatku ten serwis tworzyli quakowcy i bylo fajnie, wszyscy sie znali i kochali ;)

__

Użytkownik
NIKOM

2009-05-10 10:32:20

sporo ludzi kiedys tez ze sceny et sie udzielalo i byl bardzo dobry poziom

__

Zbanowany
DIE

2009-05-10 10:42:10

http://wd4.photoblog.pl/p1/80/59/16341873.jpg

Gdyby nie COD ta storna by już raczej nie istniała :D lub istniała i posiadała małą garstkę zagorzałych użytkowników :D

__

Użytkownik
NIKOM

2009-05-10 10:48:40

lepsza garstka uzytkownikow niz dzieciarnia i nie zgodze sie z tym ze bez coda byłoby mniej ludzi bo z powodu wlasnie d*ebili ze sceny coda spora czesc osob przestala wchodzic w ogole na esport

__

Użytkownik
tobster

2009-05-10 10:50:33

Uderz w stół a nożyce się odezwą (patrz slq :X). Za tekst z bydłem masz u mnie piwo :D

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2009-05-10 11:07:03

gratz Soofka, wreszcie ktoś napisał prawdę. Teraz czekamy na rozwiązanie kwestii :)

__

Użytkownik
kermitzor

2009-05-10 11:09:28

troche glupio przyznac slq, ale wlasnie przez takie osoby jak Ty esp.pl jest teraz w takim a nie innym miejscu.

__

Użytkownik
doomciakk

2009-05-10 11:26:50

Polityka esports jest taka sama jak onetu ;)

Niedlugo, ktorys z super komentujacych stanie sie wychwalany i opisywany na portalu jak czuly_wojtek na onecie :D

__

Użytkownik
Zippi9

2009-05-10 11:28:12

I po co ten post NEC? Ma on pokazać twój poziom? Jeśli tak to udało Ci się to znakomicie, to samo sLQ, kiedyś tutaj była może i garstka W PORÓWNANIU DO DZISIEJSZEGO STANU “AKTYWNYCH” UŻYTKOWNIKÓW, ale co z tego? Wolę porozmawiać z kilkudziesięcioma normalnymi użytkownikami, niż przekrzykiwać bandę debili z CODa. Dzięki soofka, że mnie wyręczyłeś z tego tematu.

__

Użytkownik
Borewicz123

2009-05-10 11:29:20

przyznaje sie zrbilem z watka CoD nk wyslalem te glupie obrazki z roznyh znakow bo mnie ta scena smieszy i robie z niej beke a na forum chce rozmawiac z ludzmi na poziomie Nie raz zakladalem watki zeby cos forum rozruszac no ale niestety nikt nie chce odpowiadac tak wielce mialy byc plusy na forum i nikt tego nie wprowadzil ja jestem zdania ze zlali to admini
nie raz odswiezalo sie temat z linkami z dowcipami i kazdy poczytal wyslal cos od siebie dostal plus i byl happy rozmowy sie krecily co roz to byly inne kategorie na forum kazdy z mila checia zagladal ehh :/ nie jestem tu dlugo ale pamietam dobry stary serwis

Jezli chcemy zeby to jakos wygladalo to
nie zakaldajmy 5 watkow z sluchawkami do csa do 300zl itp
po co 5 watkow z kupie sprzedam tak ciezko w jednym napisac?
czy trzeba kopiowac z basha tekst i zakadac watek? lepiej wrzucic do watku z dowcipami
pozdrowienia ;-)

__

VIP
marikkkk

2009-05-10 11:30:38

:D

__

Użytkownik
eCko

2009-05-10 11:48:35

Panowie a zadaliscie sobie pytanie skad sie wzieli ci wszyscy CODowcy ? To ja wam powiem, CODowcy chce czytac o codzie, o sobie a tutaj takich newsów dostatek. Kiedy zaczynalem czytac esports najfajniejsze byly dla mnie, grajacego w CODa newsy i felietony z innych scen. Moglem sie dowiedziec ze gdzies buduja stadion dla graczy, jakis typ z warcrafta wygral jakiegos cupa i reklamuje pampersy itp. Kiedys byly tu ciekawe njusy dla wszystkich niezaleznie od sceny do ktorej nalezy. Teraz co 2 news jest o codzie poniewaz tebla pisze bez jakiegokolwiek umiaru. Super wszyscy wiedza co sie dzieje ale czy tak powinno byc na eSports.pl ? Tak, wszystkie newsy tebli powinny byc publikowwane ale na jakims cod-scena.pl a nie na eSports, tu powinna ladowac ta czesc wiadomosci ktora zainteresuje wiekszosc czytelnikow. Mysle ze wiecej osob spoza sceny coda powinno tutaj pisac - zwiekszy sie ilosc czytelnikow z innych scen a co za tym idzie CODowcy beda mniejszą cześcą spolecznąsci esports.pl Tego sobie zycze ;)

__

Użytkownik
kris90

2009-05-10 12:17:47

w sumie zgodze sie z autorem tematu. Sam jestem ze sceny CoD’a ale wchodze tutaj głównie żeby poczytac o innych grach. A co do e-napinaczy z cod’a to już dawno powinny lecieć bany bo tak wszyscy czują sie bezkarnie.

__

Redaktor
tbla

2009-05-10 12:18:27

"Teraz co 2 news jest o codzie poniewaz tebla pisze bez jakiegokolwiek umiaru."
- heh jak ja mam srednio 40 newsow na miesiac, czyli minimum ;]

“wszystkie newsy tebli powinny byc publikowwane ale na jakims cod-scena.pl a nie na eSports, tu powinna ladowac ta czesc wiadomosci ktora zainteresuje wiekszosc czytelnikow."
- wiekszosc czytelnikow jest ze sceny coda, a wiec newsy interesuja wiekszosc czytelnikow ;]

“Mysle ze wiecej osob spoza sceny coda powinno tutaj pisac - zwiekszy sie ilosc czytelnikow z innych scen a co za tym idzie CODowcy beda mniejszą cześcą spolecznąsci esports.pl Tego sobie zycze”
- Powodzenia ;]

__

Użytkownik
tobster

2009-05-10 12:33:24

tbla - to jest sajt o wszystkich grach tak więc nie można z tej strony robić stricte cod info sajt. Jeżeli jest za dużo newsów z coda to, albo należy przyjąć kogoś do innych sekcji, lub dokładniej przesiewać informacje z coda i tylko najważniejsze publikować. Kogo obchodzi, że jakiś no name przeszedł do innego no name klanu ?

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-05-10 12:41:39

Z racji nie wypowiadania sie na esports i przerwania debilizmu, chce tylko zwrocic uwage na admina, 16 latek ktory mi pisze ze jestem nie przystosowany do spoleczenstwa esports.pl itd. jedzie po mnie, a jak mu odpisuje z linkiem z jego fotka co wyglada jak mala picza siedzaca 24h na esports, daje mi bana. Dziekuje ci soofka, ale jacy admini tacy uzytkownicy.

“Bardzo dobrze napisane ale poczekaj aż przyjdzie cOw. albo phoenix ;x”

Oddalem miano krola esportu phoenixowi, gl w minusowaniu mnie.

__

Użytkownik
fantz

2009-05-10 12:42:45

Tych, którzy mnie nie znają zapewniam, że jestem miłym i kulturalnym, spokojnym i grzecznym człowiekiem.

dlatego klniesz co 3cie zdanie ?

a co do samego tematu, tez uwazam ze poprostu nalezy ponakladac ograniczenia na niektorych uzytkowników :)

__

Użytkownik
DejvG

2009-05-10 12:43:51

pobanować plebóF z coda

__

VIP
joCkero

2009-05-10 12:45:02

Soofka do ciebie jest nadnay ten post.
Czy to wina graczy CoD’a, ze wszyscy inni redaktorzy odeszli z eSports.pl ?

Czy to wina graczy CoD’a, ze osoby odpowiedzialne za eSports.pl, trafili na takich dwoch redaktorow jak mateck i tbla ktorzy nie odeszli bo nowy serwis im sie nie podoba?

A moze za swiatowy kryzys wina obarczysz graczy CoD’a?

Przykro mi, ze nie mozesz czytac tutaj aktualnosci z innych scen, niz Call of Duty, czy Counter Strike. Ale to wlodarze eSports.pl sprowadzili lub sami zglosili sie do nich mateck i tbla, ktorzy sa na tyle systematyczni, ze dzieki ktorym ten serwis stal sie najpopularniejszy wsrod grona osob zwiazanych z scena Call of Duty.

Jedynie kogo mozesz oskarzac za poziom tego serwisu, to dobrych redaktorow. :)

__

VIP
Mateck

2009-05-10 12:47:34

wyzej ktos wspomnial ze brakuje mu newsow z innych scen. problem lezy w tym, ze ciezko jest znalezc osobe, ktora poprawdzi inna sekcje na wysokim poziome. ostatnio prowadzona byla rekrutacja do redakcji. w czasie jej trwania zglosilo sie mysle ze 20 osob, z czego 2 byly godne jakiejkolwiek uwagi. reszta prezentowala slaby poziom. krotko mowiac problem lezy w tym, ze nie zglaszaja sie ludzie chetni, aktywni oraz z dobra skladnia. w ostatnim czasie wielu dobrych redaktorow dalo sobie z tym spokoj.

co do sceny cod-a to sie zgodze. poziom komentarzy wiekszosci z nich jest zenujacy. przykladowo pod newsem o uf przeczytalem z 15 pierwszych komentarzy. z kazda kolejna wypowiedzia poziom jest coraz nizszy. przy 100 mamy juz dno i 10 metrow mulu.

@jocker. takie male wyjasnienie. sekcje cod-a na esports od podstaw tworzyl maxym. pozniej dzialali z nim baha i pioti. natepnie doszedlem ja, po czym dolaczyl do mnie jeszcze tbla.

@mrT. powiedz, jaki konkretnie news odnosni sie do nazwanych przez ciebie noname’ow?

__

Użytkownik
MASTER-K

2009-05-10 12:48:47

Potrzebna jest porządna selekcja moderatorka której do tej pory nie było.Przy okazji ,aż z ciekawość przejrzałem ten temat z ponad 500 postami na temat bliżej mi nie znany. Inaczej mówiąc mądry pogania mądrzejszego.No ,ale jak to powiedział pewien dowódca ze słynnego już “apelu porannego"do podwładnych Porośli i sie w d**** po przewracało....to samo obowiązuje tu..Pozwoliło sie dzieciom na taki odjazd to teraz są efekty. Nikt nawet nie stara sie tu utrzymywać w jakiegokolwiek granicach rozsądku.Ja rozumiem napływ użytkowników nowych więcej odsłon itp aczkolwiek bez przesady z takim spamem. Co to ma być?Dawne esports podkreśle dawne esports sprzed zmiany layouta trzymało poziom dyskusje w miarę kulturalne i na rzeczy za debilizm leciały nuki w szczególności za wulgarne i bez sensowne słownictwo.A teraz porażka na całej lini wolność inteligencja wzięła górę...

__

Były Redaktor
so0fka

2009-05-10 12:54:47

@fantz - nie, zazwyczaj nie klnę w co 3 zdaniu. A w tej wypowiedzi powtarzałem kilkukrotnie jak bardzo mnie złości i irytuje zaistniała sytuacja. Przekleństwa służą podkreśleniu mojego rozsierdzenia. Od tego przecież są w naszym rodzimym języku, nie?

@joCker - czy ja obwiniam redaktorów o to, że piszą o CoDzie? To nie ja to napisałem. Moja wypowiedź na ten temat brzmiała: “Spójrzmy na ostatnie newsy. Niecała połowa z nich to newsy ze sceny CoD-a. Trudno mieć pretensje o to o czym piszą redaktorzy”. Nie obwiniam redaktorów za to, o czym piszą, oni wykonują swoją robotę i robią to dobrze. Obwiniam za to ludzi odpowiedzialnych za politykę serwisu, za zupełną dowolność w wypowiedziach użytkowników, za zrobienie z tego serwisu obory, gdzie pełno gnoju, za brak nuke'ów, banów, za zszarganie tej dobrej niegdyś marki, za odejście wielu wartościowych userów i zastąpienie ich bezwartościowym bydłem.

Ja swoje zdanie wyraziłem w pierwszym poście. Dalej dyskusja toczy się bez mojego udziału, więc proszę nie identyfikować mojego zdania ze zdaniem innych, którzy się tu wypowiedzą na ten temat. Być może wiele osób je podziela, być może wiele osób się z nim nie zgadza. Moje zdanie jest wyrażone w pierwszym poście, więc jeśli ktoś zamierza podjąć dyskusję, to proszę się kierować tą właśnie wypowiedzią, a nie wypowiedziami innych userów, którzy zabrali tu głos.

__

VIP
joCkero

2009-05-10 13:11:28

@mateck - ja dobrze pamietam kto pisal na eSports.pl przed wami :)

@soofka - m.in oskarzasz graczy CoD’a o ogolny poziom eSports.pl a co za tym idzie w pewnym sensie takze, redaktorow dzieki ktorym oni tu sa. Oczywiscie nie mam tu na mysli tego, ze np. mateck nawolywal aby wszyscy ktorych nie chca na innych serwisach, przychodzili i pisali na tej stronie.

eSports.pl jako jedyny w polsce chyba ma taka ilosc informacji o tym co sie dzieje na scenie o ktorej ciagle tu mowa. Byc moze powstanie wkrotce jakis serwis Call of Duty gdzie czesc osob sie przeniesie. Aktualnie jest sporo stron tylko o tematyce Call of Duty, ale zaden z nich nie jest w stanie sprostac oczekiwania wiekszej ilosci graczy.

__

Użytkownik
fantz

2009-05-10 13:22:10

podzielam zdanie jockera.

to, ze esports ma teraz tak malo uzytkownikow, to nie wina debilizmu ktorym emanuja komenty pod newsami o codzie, tylko to wina tego ze dobrzy redaktorzy z innych gier poodchodzili, a zostali dobrzy redaktorzy od coda, wiec tutaj informacji szuka spolecznosc coda.

jak sobie odznaczysz filtracje coda na esp.pl to strona wyda sie byc prawie martwa.

i pomimo tego ze zgadzam sie co do opinii o poziomie komentarzy pod codem, to uwazam ze nie ma co zakladac topicu w stylu “zbanowac coda z esp.pl” bo nie tu lezy problem obecnej sytuacji esp.pl

imo jedyne lekarstwo to znalezc dobrych redaktorow od innych gier/wydarzen a wtedy nikogo spoza coda nie bedzie obchodzila ta scena, beda ja sobie mogli spokojnie odznaczyc i cieszyc sie esp.pl

z tym ze nie ma skad brac redaktorow, jak juz ktos wyzej napisal.

__

VIP
JamJestZuras

2009-05-10 13:34:43

Brawo soofka.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
dezCartezz

2009-05-10 13:50:22

ale to juz bylooo i nie wroci wieceeej :(

szkoda, ze nie ma juz tego klimatu, szkoda, ze nie ma juz best dowcipow ever, szkoda, ze nie ma shieldera ze swoimi polkilometrowymi postami

to juz nie to samo i tyle :(

__

VIP
pablopl16

2009-05-10 14:03:52

nawet w ten nikczemny temat wdziera się głupota, przykre.

problem polega na tym, iz 50% komentujących newsy chcą zaistnieć poprzez naśmiewanie się z kogoś, wyzywanie, "śmieszno-fajne teksty” (raczej żałosno-słabe) wstawianie głupich zdjec (patrz w góre). Głupota emanuje w takim stopniu ze na esports.pl nie wchodzi się żeby poczytać newsy tylko komenty, myślenie przeciętnego debila.

co do “polityki esports” raczej tego nie zmienia, za dużo odwiedzin w ciągu dnia i wciąż powstające nowe konta.
Tylko nasuwa się pytanie, lepiej mieć serwis jest szanowany czy grono użytkowników z przeciętnym IQ 50 ?

__

Użytkownik
DejvG

2009-05-10 15:00:18

NIE HCEMY KOD

__


Warning: getimagesize(http://wd4.photoblog.pl/p1/80/59/16341873.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2615 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie