help - laptop

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
san

2009-05-04 15:13:32

kumpel chce kupić laptopa pod gry, wstępnie pokazal mi te 3 i prosil zebym popytal kogos kto ogarnia laptopy zeby doradzil co i jak. Jesli wszystkie 3 są przecietnie to prosilbym o inne propozycje do +/- 3000 zl, z góry dzięki

http://www.allegro.pl/item616727863_compal_jhl90_t5800_4gb_250gb_7200_gf9600gt_bonus.html

http://www.allegro.pl/item619233394_moc_acer_6530_zm80_2x2_1g_4g_320_hd3650_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item616703315_laptop_lenovo_y530_t3400_3g_320_9600gs_led_windows.html

__
Blue is the colour and football is the game ;]

VIP
KonradM

2009-05-04 15:47:04

Compal zdecydowanie najmocniejszy - polecam.
Ja mam nieco starszy model ale i tak jedyną grą do tej pory która mi się cięła, to GTA IV (ale na low-med ustawieniach które i tak wyglądają spoko jest ok). Model który podlinkowałeś poleciłem znajomemu, i do dziś mi za to dziękuje :)

__
www.hstv.pl

Użytkownik
wiecek.

2009-05-05 15:06:06

i po 6ciu miesiacach nie masz juz farby/lakieru z obudowy, a zawiasy maja ogromne luzy, ekran jest slabej jakosci itp.
masz do wyboru NOTEBOOK1(10/10 wydajnosc 0/10 jakość wykonania) NOTEBOOK2 (6/10 wydajność 9/10 jakość wykonania) ja bym wybrał to drugie czyli markowego coś o słabszych parametrach

__

VIP
KonradM

2009-05-05 16:24:19

i po 6ciu miesiacach nie masz juz farby/lakieru z obudowy, a zawiasy maja ogromne luzy,

Raz: Mam Compala jedenasty miesiąc, kumpel dwie ulice dalej ma podobny model niewiele ponad rok, a jeszcze inny akurat ten model o który pyta kolega obok. Ani ja, ani żaden ze znajomych nie narzeka na jakość wykonania. Żeby było ciekawiej, z lapa na ogół nie korzystam w domu, tylko (bardzo intensywnie) w pracy (informatyk) i szkole (informatyka). Dwa razy mi się na niego wylało piwo, kilka razy upadł, generalnie nie należę do osób które dbają o sprzęt jak o własnego wacka - a i tak do tej pory działa idealnie. Fakt - piękny nie jest (design, nie uszkodzenia), ale gdybym kupował lapa pod kątem tego jak ma wyglądać a nie jakie ma mieć osiągi, to bym dopłacił 2k i miał Sony Vaio albo jakąś Toshibę.

Dwa: Atakowanie jakości wykonania Compala porównując go Acera czy Lenovo (NIE starych IBM - Lenovo - jest różnica, połowa osób u mnie w pracy ma służbowe Lenovo) jest śmieszne :D Wpisz sobie w google “problem zawiasy acer” lub coś w ten deseń - wnioski nasuwają się same. Popytaj się zresztą kogoś kto ogarnia temat nieco lepiej o jakości wykonania obudów. Serio :)

Trzy: Porównaj sobie parametry Lenovo i Compala. Lenovo celowo nie wymieniam, bo o ile się nie mylę, ten ma matrycę matową. Gorsze odwzorowanie kolorów, niższa rozdzielczość (w tym konkretnym modelu), ale słońce tak nie wali - to akurat moim zdaniem na plus Compala. Tylko to.

Pozdrawiam wszystkich fanów produktów IProne`ów, IPod`ów, super markowych komputerów, butów z logiem Porshe czy Lamborgini i resztę ślepych wyznawców konsumpcjonizmu XXI wieku :D

__
www.hstv.pl

VIP
lab

2009-05-05 18:43:42

Compal!

__

Użytkownik
san

2009-05-05 18:51:40

compal zamowiony, dzieki panowie

__
Blue is the colour and football is the game ;]

VIP
j3sh

2009-05-05 21:03:20

moj stary ma compala i jest git

__

Użytkownik
a1mar

2009-05-09 18:17:58

Jeśli zamówił go w sprzętkomie, to może spodziewać się sporych opóźnień i chujowej obsługi klienta :S

__

Użytkownik
nOx

2009-05-09 19:34:43

laptopy nie sa do grania

__

Użytkownik
tomciO2411

2009-05-09 22:16:33

Czemu niby nie do grania? o.0 Wystarczy podpiąć monitor i masz normalnego PCeta. Teraz laptopy nie pozostają w tyle względem RAMu czy kart graficznych.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-05-10 10:31:19

miałem i mam do czynienia z compalami i wiem co mówię, w pracy mam jakiegoś compala i hpka obydwa mają ok 10miesięcy, HP wygląda jak nowy, a compal jakby miał ze 3lata i spadł kilkanaście razy na glebę. Czy ja napisałem aby kupił acera? Nie bo to też szajs. Ja bardzo cenię IBM oraz Lenovo bo są to laptopy niezniszczalne i niektóre pomimo wieku naprawdę trzymają cenę. Odnośnie wydajności laptopów to powiedzmy taki 8800M jest dużo gorszy od swojego braciszka z PCta, a kupno laptopa aby podłączyć pod monitor i używać jako stacjonarnego mija się z celem :D Lepiej okraść bank i kupić Alienwere...

__

VIP / Fotograf
PawelS

2009-05-10 16:58:12

Compal FTW, swoją drogą obudowę do Compala możesz mieć od każdego innego laptopa jaki sobie wymarzysz. Dla przykładu są Compale w obudowie od Macbooków. Laptop ma spełniać swoją funkcję, a nie być ładny i przyjazny dla oka.

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
wiecek.

2009-05-10 20:46:27

mi byłoby wstyd pokazać się gdzieś z rocznym compalem, więc nie spełniałby swojej roli ;)

__

Użytkownik
xenq

2009-05-11 09:43:36

Ja mam Compal FL90 i mam juz blisko poltora roku i prócz słabej baterii to chyba nie ma wad.

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-05-11 09:49:44

Zawsze pozostaje pytanie, czy oplaca sie wydawac 3000zl na laptopa do gier? Za taka kwote mozna kupic niezly komputer stacjonarny z dobrym monitorem =] Zreszta idzie lato, trzeba kupic jakies fajne buty, spodnie, nowe kąpielówki, koszulke, warto wreszcie strzelic sobie jakis garnitur na miare, 26 maja idzie dzien mamy, moze bukiet z dwudziestu pięciu tulipanow? Wakacje za pasem, czas skoczyc na silke, zrobic brzuszek i klate a wy zamiast tego wszystkiego chcecie odpalic Fallouta 3 ;/

__

VIP
marikkkk

2009-05-13 15:05:08

Racja !... kto gra w fallouta 3 :/?

__

Użytkownik
nOx

2009-05-13 21:52:05

relakz

A no tak. Zapomnialem ze w dzisiejszych czasach kupuje sie laptopy z mysla podpinania ich do monitora. Nosi sie w kieszeni ze soba monitor w specjalnym opakowaniu. Ja tez swojego lapka podpinam zawsze do monitora ktory nosze ze soba w specjalnym do tego zrobionym plecaku. Jak ktos mysli o graniu (w pelnym tego slowa znaczeniu), to niech kupuje stacjonarnego o porzadnych parametrach (lub konsole).

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3919 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie